ناسا کاوشگر کنجکاوی است که در یک سفر جاده ای

ناسا در حال ارسال آن کنجکاوی مریخ در یک سفر به یک منطقه جدید از کوه شارپ عظیم اوج است که نشسته است در مرکز گود

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 تیر 1399
  • ناسا در حال ارسال آن کنجکاوی مریخ در یک سفر به یک منطقه جدید از کوه شارپ عظیم اوج است که نشسته است در مرکز گودال گیل.
  • این سفر کوتاه با زمین استاندارد در بیش از یک مایل, اما آن را می توان یک دستاورد بزرگ برای پیری ربات.
  • زمانی که مریخ نورد می رسد در آن مقصد بعدی آن بررسی خواهد شد حضور نمک که ممکن است نشان می دهد باستانی دریاچه هنگامی که منطقه تحت سلطه.

تابستان در اینجا بر روی زمین به معنی صرف زمان خارج از منزل, شاید یک شیب در استخر در هر حال حاضر و پس از آن و البته این آیین از سفر فواصل بزرگ ما در وسایل نقلیه. ناسا مریخ کاوشگر کنجکاوی صرف بیش از یک سال و حلق آویز کردن در اطراف یک منطقه عظیم کوه شارپ شناخته شده به عنوان خاک رس تحمل واحد و آن را آماده برای ایجاد یک حرکت خاص خود را دارد.

در یک پست جدید در وبلاگ اعلام یک "تابستان سفر جاده" برای کنجکاوی ناسا توضیح می دهد که مریخ نورد را صرف مقدار قابل توجهی از زمان برای ایجاد یک مسیر جدید به یک محل است که اجازه خواهد داد که آن را به مقیاس یک منطقه جدید از عظیم مریخ کوه. این سفر را تنها در حدود یک مایل در کنجکاوی را کیلومترشمار اما هیچ feat کوچک برای یک ربات کاوش در سیاره دیگری است.

کوه شارپ است که یک ساختار قوی است که نشسته است در وسط دهانه بزرگ. کوه می ایستد حدود سه مایل و آن را ساخته شده از لایه هایی از مواد است که به آرامی اما مطمئنا انباشت اشیاء بدست آمده تا برای ایجاد آنچه ما امروز می بینیم. این است که در واقع فوق العاده مفید برای محققان به عنوان کوه به عنوان چیزی از یک جدول زمانی برای مریخ آشکار همه چیز در مورد آنچه مریخ بود که هر لایه بود تا ساختمان.

آن را به عنوان سفر به آن مقصد جدید از مریخ نورد خواهد شد بهترین خود را به حرکت در اطراف خطرات. ناسا به تازگی راه اندازی یک برنامه واقعا سرد است که اجازه علم طرفداران به کمک این مریخ نورد تصمیم بگیرید که چه مناطقی از سطح مریخ شد خطرناک است و چه نوع از زمین خواهد بود مناسب برای سفر بیش از. مریخ نورد طول می کشد دستورات از آن گرداننده پشت بر روی زمین اما هنوز هم سعی کنید برای تصمیم گیری خوب در پرواز به عنوان به خوبی. داده های ناسا جمع آوری کمک می کند تا اطمینان حاصل شود ربات می داند که چه نوع از زمین امن است.

"کنجکاوی نمی توانید رانندگی به طور کامل و بدون انسان در حلقه" مت Gildner رور راننده و عضو ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در بیانیه ای گفت. "اما آن را دارای این توانایی را به ساده گیری در طول راه برای جلوگیری از سنگ های بزرگ و یا مخاطره آمیز زمین. آن متوقف می شود اگر آن را نمی کند باید اطلاعات کافی برای تکمیل یک درایو بر روی خود را دارد."

مریخ نورد هدف این است که در نهایت آن را به یک منطقه کوه شارپ معروف به "سولفات تحمل واحد." به عنوان نام نشان می دهد این منطقه به نظر می رسد غنی از سولفات و یا نمک که ممکن است نشان از وجود آب طولانی در پیش است که پس از تبخیر و چپ تنها مواد معدنی ،

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن