آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند آمازون به بیرون درز سونی PS5 قیمت در بازار عمده

  • این PS5 قیمت یکی از مهم ترین اسرار در سونی در حال حاضر و آن را بعید است که این شرکت آشکار خواهد شد آن را در طول آن ماه ژوئن 11th رویداد رسانه ای است.
  • PS5 listings باید شروع به ظاهر شدن در آمازون انگلستان و برخی از کاربران قادر به جای preorders. این معلوم نیست که آیا هر یک از این دستورات تقدیر خواهد شد.
  • یک پلی استیشن 5 غیر معمول با 2 ترابایت ظرفیت ذخیره سازی ذکر شده بود با قیمت £599.99 در آمازون انگلستان و کسی که آن را دستور داد.

سونی واقعا تلاش این سال به نگه دارید تا با مایکروسافت وقتی که می آید به اطلاعیه در مورد کنسول های نسل بعدی و این رمان coronavirus همه گیر است که به سرزنش. سونی پرده برداری از PS5 لوگو در CES سال 2020 قبل از نگرانی در مورد COVID-19 منجر به لغو مختلف تکنولوژی و رویدادهای بازی. این شرکت به دنبال در اواسط ماه مارس با یک PS5, مشخصات, اعلام, اما آن را چیزی جز هیجان انگیز است. و سپس سونی نشان داد که طراحی و نام جدید DualSense کنترل. اما سونی نیست در واقع نشان می دهد طراحی کنسول و آن را به آدرس نیست PS5 در دسترس بودن در آن وقایع. ما پیدا کردن از سونی به تازگی منتشر شده گزارش درآمد و راهنمایی برای سال مالی آینده که PS5 منتشر خواهد شد در این پاییز با وجود این بیماری همه گیر.

ما یک روز دور از Sony آینده PS5 رویداد که در حال حاضر شایعه عدم واقعی آشکار از کنسول جدید را طراحی کنند. حتی پس از برخی از PS5, اخبار, است, بهتر از هیچ PS5 اخبار با توجه به آنچه که تا کنون اتفاق افتاده این سال است. اما در حالی که شما در حال انتظار برای دیدن PS5 دموی بازی که قرار است در طول keynote کسی قادر به preorder پلی استیشن 5 از آمازون انگلستان است.

این می رود بدون گفت که این همه اشتباه اما کسی که در جای مناسب در زمان مناسب و با او و یا او نمی خفاش چشم که آمازون ذکر شده 2TB PS5 نسخه با قیمت £599.99. به عنوان شما می توانید در تصویر زیر سفارش تایید شده است. آمازون می تواند به لحاظ نظری کشتی کنسول بعد از این سقوط هنگامی که دستگاه در دسترس است, اما آن را نیز می تواند لغو preorder.

چه جالب در مورد این حفره یا سوراخ PS5 مثال است که در آن اشاره 2TB پلی استیشن 5 نسخه. Sony ساخته شده است مانند یک معامله بزرگ در مورد آن 825GB فوق سریع SSD در ماه مارس که 2TB نسخه به نظر می رسد بسیار بعید است. پلی استیشن 5 SSD سریعتر از Ssd ها که مجهز به جدیدترین لپ تاپ و آن را حتی سریعتر از ایکس باکس سری X سریع SSD. که همچنین بدان معنی SSD گران است و توضیح می دهد که چرا سونی گیر با 825GB برای مدل پایه. Mark Cerny می گویند در طول PS5 مشخصات ارائه شده که گیمر را راه ارتقاء ذخیره سازی و جزئیات بیشتر را در آینده آشکار خواهد شد. اما ما به دور از هر گونه تایید مورد PS5 نسخه که کشتی با بیشتر ساخته شده است در ذخیره سازی.

همانطور که برای قیمت ما به شما یادآوری می کنند که ساختار قیمت گذاری برای کالاهای فروخته شده در اروپا شامل مالیات بر ارزش افزوده و مالیات و حتی برای کشورهایی که با عجله تصمیم به “مبارزه با تروریسم در اروپا” از اتحادیه اروپا و پس از آن فاقد استراتژی واقعی به دنبال از طریق. تبدیل پوند 599.99 به دلار نیست, یک راه خوب برای حدس زدن PS5 قیمت در ایالات متحده است. برای قرار دادن آن متفاوت اصلی PS4 در خرده فروشی قیمت $399.99 در آمریکا و £349 ($445 نه حسابداری تورم) در انگلستان با مالیات بر ارزش افزوده مالیات.

دوباره ما هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر یک 2TB PS5 حتی وجود دارد و یا اینکه آیا واقعی لیست قیمت دقیق است اما به نظر می رسد مانند مثال می تواند یک حفره یا سوراخ برای PS5 نسخه با ذخیره سازی های اضافی نسبت به مدل پایه. اگر این مورد و مثال بر اساس اطلاعات واقعی و سپس سونی ممکن است شاخص های یک PS5 با افزایش ذخیره سازی خواهد شد که گران تر از مدل پایه. این PS5 ورود-سطح 825GB مدل می تواند پس از آن بود با قیمت 499 دلار به عنوان شایعه شده.

من هم به شما این شیشه نیمه خالی نسخه که در آن قیمت های ذکر شده درست است اما SSD ظرفیت اشتباه است. یک 825GB PS5 فروش برای £599.99 هر چیزی است اما هیجان انگیز است. به عنوان شما می توانید در صدای جیر جیر بالا 1TB PS5 preorder حفره یا سوراخ نیز ویژه همان £قیمت 599.99.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>