ایالات متحده است و با توجه به ممنوعیت محبوب فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite

تیک تاک تیک تاک. که صدای تیک تاک ساعت خاموش زمان که محبوب فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite ممکن است در سمت چپ

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 تیر 1399
تیک تاک تیک تاک. که صدای تیک تاک ساعت خاموش زمان که محبوب فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite ممکن است در سمت چپ در ایالات متحده در روز دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که دولت ایالات متحده به دنبال ممنوعیت چینی متعلق به برنامه همراه با چینی مبتنی بر فن آوری شرکت. CNBC گزارش می دهد که افزایش تنش بین ایالات متحده و چین است و به همین دلیل دولت فعلی به دنبال ضربه Infinite خارج از ایالات متحده به عنوان آن را با Huawei. دومی در حال حاضر بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان و همچنین رهبر جهانی در تامین تجهیزات شبکه به حامل.
وی در گفتگو با فاکس نیوز, وزیر Pompeo گفت: در مورد ممنوعیت "ما در حال بدست گرفتن این بسیار جدی است. ما قطعا به دنبال آن است. ما کار کرده اند در این مسئله بسیار برای یک مدت زمان طولانی است." او افزود: "اینکه آیا این مشکلات با داشتن Huawei تکنولوژی در زیرساخت های خود را رفته ایم در سراسر جهان است و ما در حال ساخت پیشرفت واقعی شدن آن ، ما اعلام ZTE یک خطر برای امنیت ملی آمریکا. با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست بیش از حد."
Infinite شده است یکی از محبوب ترین برنامه ها در ایالات متحده همیشه در میان برنامه های نصب شده بر روی iOS و آندروید در هر ماه است. این نرم افزار دارای بیش از 2 میلیارد تاسیسات در سطح جهان است. همه گیر باعث شده است که آن را به تبدیل شدن به حتی بیشتر محبوب به عنوان بچه ها در خانه گیر کرده به دنبال چیزهایی را ایجاد فیلم های کوتاه با استفاده از نرم افزار. اگر Infinite کند ممنوع از ایالات متحده آمریکا وال استریت در حال حاضر انتخاب شده داخلی اجتماعی-رسانه برنامه است که به آن معتقد است را جایگزین Infinite در محبوبیت است.

سهام ضربه محکم و ناگهانی پدر و مادر شرکت Snapchat, افزایش 8 درصدی در روز سه شنبه پس از گسترش این کلمه در مورد Pompeo نظرات. صبح روز سه شنبه با تیم فروش متعلق به اوراق بهادار خانه مورگان استنلی گفت که اگر Infinite مجبور به تعطیل کردن هر دو اسنپ چت و Facebook بهره مند خواهند شد.

Infinite تلاش شده است به دور ماندن از آن چینی ها پدر و مادر ByteDance. مثل Huawei و ZTE قبل از آن Infinite گرفتار است توجه نهادهای ایالات متحده نگران آن است که جاسوسی آمریکایی ها و ارسال اطلاعات شخصی به پکن. در اوایل این سال Infinite استخدام سابق دیزنی اجرایی کوین مایر به مدیر عامل در تلاش برای پوشش خود را با پرچم آمریکا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن