سامسونگ در سود رفت و از طریق سقف در Q2 سال 2020 اما گوشی های هوشمند انجام نمی بسیار خوبی

Coronavirus همه گیر شده 2020 تا کنون بیشتر به چالش کشیدن سال در تاریخ برای اکثریت قریب به اتفاق جهان گوشی های

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
Coronavirus همه گیر شده 2020 تا کنون بیشتر به چالش کشیدن سال در تاریخ برای اکثریت قریب به اتفاق جهان گوشی های هوشمند, فروشندگان, اما در حالی که سامسونگ نمی تواند خوشحال کننده در مورد از دست دادن نقطه بالا در Q2 جهانی حمل و نقل برای Huawei, آخرین کلی نتایج مالی ارسال شده توسط کره مبتنی بر فن آوری های غول پیکر در واقع بسیار قابل توجه است.
باور کنید یا نه ، این شرکت موفق به افزایش آن سود عملیاتی نسبت به هر دو Q1 سال 2020 و Q2 2019 با وجود همچنین گزارش یک سال در سال و چهارم در سه ماهه رها در تثبیت درآمد. اساسا این بدان معناست که سامسونگ فروخته شده کمتر از مواد به طور قابل توجهی در قیمت های بالاتر بهبود خط پایین خود را در طول یک زمان بسیار دشوار برای اقتصاد جهانی است.
ما در حال صحبت کردن حاشیه سود افزایش یا به عنوان KRW 8.15 تریلیون دلار (USD 6.8 میلیارد دلار) افزایش ثبت شده بین ماه های آوریل و ژوئن سال 2020 است 26 و 23 درصد بالاتر از آنچه این شرکت اضافه شده به خزانه در پایان سال 2020 اولین و 2019 در سه ماهه دوم بود.

این یک دستاورد سامسونگ ویژگی در درجه اول به آن هنوز حافظه پر رونق کسب و کار و همچنین به عنوان یک سود تولید شده توسط پنل صفحه نمایش را بدست آورد. اما کهکشان گوشی های هوشمند نمونه کارها نیز به تنهایی مسئول یک KRW 1.95 تریلیون دلار (1.6 میلیارد دلار) سود در Q2 سال 2020 تا از 1.56 تریلیون برنده در Q2 2019.

در حالی که دور از ذهن دمیدن, آخرین نتیجه ثبت شده توسط سامسونگ موبایل بخش برجسته این شرکت توانایی به نادیده گرفتن یک بیماری همه گیر و جهانی تقاضا کاهش و هنوز هم مقدار زیادی از پول را خاموش کهکشان S20 خانواده ثابت کرد که به هیچ وجه نزدیک به عنوان محبوب به عنوان S10 و S9 ترکیب اولیه از سال گذشته است.

جای تعجب نیست, گوشی های هوشمند درآمد در زمان یک ضربه بزرگ از هر دو Q2 2019 و Q1 سال 2020 در حالی که تقسیم سود نیز کاهش یافته است در مقایسه با سه ماه اول این سال است. اما سامسونگ انتظار دارد که خود را "قوی تر محصول مخلوط" و بهبود تدریجی "به طور کلی بازار تلفن همراه" برای بهبود این تا حدودی ناامید کننده تعداد در نیمه دوم سال است.

سپس دوباره "ابهامات مربوط به COVID-19" ممکن است به خوبی باقی بماند برای شش ماه آینده ساخت آن را غیر ممکن به دقت پیش بینی Galaxy Note 20 اواز یا موسیقی دو نفری و یک "جدید تاشو تلفن" نام مستعار Galaxy Z برابر 2 5G انجام خواهد داد در جهانی گیشه نسبت به S20 سه نفر و همچنین تشدید رقابت از امثال آیفون 12 فهرست.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن