این کشف شگفت انگیز ممکن است مردان محافظت از coronavirus

پزشکان تحصیل در گروه از بیماران مبتلا به سرطان که با آلوده رمان coronavirus یک کشف شگفت انگیز. مردان مبتلا به

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 اردیبهشت 1399
  • پزشکان تحصیل در گروه از بیماران مبتلا به سرطان که با آلوده رمان coronavirus یک کشف شگفت انگیز.
  • مردان مبتلا به سرطان پروستات که تحت آندروژن-محرومیت از درمان کمتر احتمال دارد به COVID-19 و کمتر احتمال دارد به منظور توسعه یک مورد شدید اگر آنها آلوده شدند.
  • محققان فکر می کنم ADT درمانی ممکن است به محافظت از رمان coronavirus.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هر روز که می رود ما را از شنیدن رمان coronavirus درمان است که می تواند سرعت بهبود زمان و به طور بالقوه کاهش خطر عوارض و مرگ است. به نظر می رسد مانند پزشکان در حال پرتاب همه چیز را در این بیماری به ببینید که چه چوب, اما نه دقیقا در این مورد. آنها به سادگی به حال زمان برای مشاهده میکنیم که برخی از داروهایی که ایجاد شد برای بیماری های دیگر می تواند کمک به COVID-19 بيمار به عنوان به خوبی. یکی از نمونه های چنین است remdesivir که توسعه یافته برای ابولا اما هرگز مورد استفاده در درمان آن است. پس از آن وجود دارد بحث هیدروکسی کلروکین یک دهه-پیر ضد مالاریا است که می تواند کمک به برخی از COVID-19 بیماران, اما آن را نه به عنوان موثر و امن است که مردم را امیدوار. ضد ویروسی favipiravir (Avigan) ساخته شده برای آنفولانزای اما این کار ممکن است در COVID-19 به عنوان به خوبی. و اگر این مطالعه جدید که درست است یک درمان است که معمولا به بیماران مبتلا به سرطان پروستات می تواند مورد استفاده برای حفاظت مردان از رمان coronavirus.

سرطان نوع موجود شرایط پزشکی که ممکن است بدتر تاثیر COVID-19 بیماری در بیماران است. با که در ذهن آن را تعجب آور نیست که پزشکان پرداخت می شود توجه خود را به گروه از بیماران مبتلا به سرطان که آلوده به این ویروس جدید است. محققان از سوئیس و ایتالیا گذراند یک مطالعه جدید نشان می دهد که آندروژن-محرومیت درمانی (ADT) برای سرطان پروستات خواهد در واقع محافظت از رمان coronavirus عفونت است.

منتشر شده در پیشرو سرطان مجله Annals of Oncologyمطالعه جزئیات این کشف شگفت انگیز. محققان دریافتند که بیماران دریافت ADT مواد مخدر شد کمتر احتمال دارد به منظور توسعه COVID-19 و بیماری کمتر شدید بعد از یک عفونت است. این مطالعه می گوید که از 4,532 مردان در منطقه ونتو ایتالیا 430 تا به حال سرطان با 118 از آنها سرطان پروستات است. مردان مبتلا به سرطان بود و 1.8 x خطر بالاتر از COVID-19 عفونت در مقایسه با جمعیت مردان بدون بیماری و آنها را توسعه بیشتر در فرم شدید این بیماری, این گزارش می گوید.

اما زمانی که آنها در کل جمعیت از بیماران مبتلا به سرطان پروستات در منطقه ونتو, آنها دریافتند که تنها چهار نفر از 5,273 بیماران در ADT آلوده شدند با رمان coronavirus و هیچ یک از آنها درگذشت. که نوع غیر معمول آماری اختلاف است که حکم تحقیقات بیشتر است.

37,161 مردانی که همان نوع از سرطان تحت درمان با درمان های دیگر. از آن 114 کردم COVID-19 و 18 درگذشت. از 79,661 بيماران مبتلا به انواع دیگر سرطان 312 آلوده شدند و در 57 سالگی درگذشت.

منبع تصویر: Adela Loconte/شاتر

محققان در حال حاضر معتقدند که مردان که سرطان پروستات درمان می شود با ADT یا جلوگیری از COVID-19 علائم و یا کاهش شدت بیماری پس از عفونت است.

"من امیدوارم که ما یافته های الهام بخش دیگر پزشکان برای انجام آزمایش های بالینی با استفاده از گذرا ADT در مردان مبتلا به COVID-19 علاوه بر سایر تجربی درمان" سوئیس Università della Svizzera Italiana پروفسور آندریا Alimonti گفت. "اگر چه این داده ها نیاز به توان بیشتر اعتبار اضافی زیادی گروه از بيماران مبتلا به COVID-19 آنها ارائه پاسخ به این فرضیه که سطح آندروژن می تواند تسهیل coronavirus عفونت و افزایش شدت علائم عنوان شده است دیده می شود در بیماران مرد."

سوئیس و محققان ایتالیایی انگیزه شد برای نگاه به این پتانسیل درمانی پس از تحقیقات اخیر که گفت: یک پروتئین به نام TMPRSS2 از خانواده نوع دوم Transmembrane سرین Proteases می تواند کمک به این ویروس آلوده سلول های انسان است. TMPRSS2 می توان در جاهای دیگر مانند ریه ها است که در آن رمان coronavirus تکرار بیشتر با عواقب بالقوه کشنده.

ADT مواد مخدر هدف قرار دادن گیرنده های آندروژن که تنظیم سطح بالایی از TMPRSS2 در پروستات است. بنابراین ADT همچنین می توانید تنظیم TMPRSS2 سطوح در ریه ها و به طور بالقوه کاهش ویروس قابلیت آلوده کردن سلول. ADT درمان نمی خواهد آخرین طولانی تر از یک ماه و باید بدون عوارض جانبی قابل توجهی Alimonti گفت. "به عنوان مثال هورمون جسم زرد هورمون آزاد یا LH-RH, آنتاگونیست می تواند به کاهش سطح تستوسترون در بیماران در 48 ساعت و در اثر این درمان گذرا است. هنگامی که یک بیمار متوقف می شود مصرف مواد مخدر خود را در سطح تستوسترون بازگشت به سطح قبلی است."

به عنوان با دیگر coronavirus تحقیقات سرطان مطالعه نیاز به تحقیقات بیشتری برای دیدن اینکه آیا ADT مواد مخدر در COVID-19 بيمار که اصلا سرطان در واقع کار می کند. اما پژوهش نیست و تنها به ارائه یک درمان بالقوه برای مردان آن را نیز توضیح می دهد که چرا مردان ممکن است توسعه بدتر COVID-19 اشکال.

"این می تواند توضیح دهد که چرا مردان باید بدانند COVID-19 توسعه تهاجمی تر فرم از بیماری نسبت به زنان" Alimonti گفت. "مشخص است که ADT می تواند به کاهش سطح TMPRSS2 در بیماران مبتلا به سرطان پروستات و برخی از شواهد تجربی نشان می دهد که این می تواند اتفاق می افتد نه تنها در پروستات بلکه در بافت های دیگر. بنابراین من می خواستم برای دیدن اگر ADT می تواند به کاهش خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی در مردان با سرطان پروستات است."

که ممکن است تنها توضیح, عنوان مطالعات دیگر نشان می دهد این ویروس می کند تحت تاثیر قرار بیضه به طور مستقیم. یک مطالعه اخیر پیشنهاد شده است که ACE2 گیرنده در بیضه ها توضیح دهد که چرا مردان بیشتر از زنان به توسعه موارد شدید COVID-19. گزارش دیگری حتی نشان داد که این ویروس می تواند در حال حاضر در مایع منی, نشان می دهد که انتقال جنسی می تواند یک نظری خطر است.

منبع تصویر: پیتر فولی/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im