5G در مقابل 4G: تفاوت چیست ؟

واقعی چه هستند تفاوت بین شبکه های تلفن همراه و تکنولوژی 4G و جدیدتر 5G است که به دست آوردن کشش پس از 2019? 5G

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 تیر 1399

واقعی چه هستند تفاوت بین شبکه های تلفن همراه و تکنولوژی 4G و جدیدتر 5G است که به دست آوردن کشش پس از 2019? 5G جدیدتر است بنابراین آن را به بهتر از 4G درست است ؟ این است که در واقع اما چگونه و چه جزئیات ؟ بیایید پیدا کردن.


5G است که سریع تر و قابل اعتماد تر از 4G


5G استاندارد برای شبکه های تلفن همراه اجازه می دهد تا برای مقادیر بالاتر از داده ها منتقل می شود که در مقایسه با 4G. داده های ارسال و دریافت سریع تر و کل فرایند قابل اعتماد تر است بیش از حد.دلیلی برای 5G سرعت سریع تر است و استفاده از آن پیشرفته تر از تکنولوژی رادیویی و این واقعیت است که آن را در استخدام جدید, بالاتر از فرکانس های رادیویی است که کمتر احتمال دارد به صورت دخالت از دستگاه های دیگر. و در حالی که 4G انتقال داده ها تاخیر می تواند به عنوان بالا به عنوان 30 میلی ثانیه 5گرم زمان تاخیر خواهد بود و کمتر از 10 میلی ثانیه و می تواند تقریبا 0 در شرایط مناسب.

سرعت اما متفاوت خواهد بود بسته به موقعیت ترافیک شبکه مقدار 5G برج های سلولی و عوامل دیگر. در حالی که سریع تر شبکه های 5G هستند به احتمال زیاد به ضرب و شتم 4G سرعت 10 برابر یا بیشتر و در آینده به طور بالقوه می تواند حتی صدها برابر سریع تر از میانگین کاربر برای دسترسی به اعداد مناسب از آن. بدون در نظر گرفتن آنها اما هنوز هم قابل توجه است که در مقایسه با سرعت 4G.

ما به تازگی آزمایش ورایزون 5G شبکه در نیویورک اگر علاقه مند – دیدن نتایج ما در اینجا.

5G رسیدگی می تواند به طور قابل توجهی بیشتر به طور همزمان دستگاه های متصل از 4G


در حالی که 4G می توانید از دست دادن ثبات آن در طول ترافیک سنگین ساعت 5G است که گفته می شود قادر به اداره یک مقدار بالاتر تعداد کاربران و دستگاه های متصل به طور همزمان – تا یک میلیون در هر .38 مایل مربع نسبت به 2000 نفر در مورد 4G.

این همچنین بدان معنی 5G است و futureproof به عنوان وجود دارد به احتمال زیاد خواهد بود تعداد زیادی از دستگاه متصل به اینترنت در هر خانه به طور متوسط در سال آینده مانند هوشمند بلندگو.


5G نیاز بیشتر برج های سلولی از 4G به دلیل کوتاه محدوده


5G ممکن است سریع تر و قابل اعتماد تر است اما نیاز به آن بیشتر برج های سلولی و 5G گره ها در مناطق شهری به منظور رسیدن به همه و برای آن سیگنال را دریافت کند نه مسدود شده توسط دیوارهای ساختمان. این به این معنی ما به احتمال زیاد سال به دور از داشتن مطلوب 5G سرعت در تمام مناطق شهری در هر شهر.

تمام است که به دلیل 5G است استفاده از چه نام دارند میلیمتر امواج که بالاتر از آنچه که مورد استفاده برای 4G و 3G و باید یک مقدار کوتاه تر برد. علاوه بر این, آنها نمی توانند نفوذ ساختمان و در نتیجه می تواند مسدود شده توسط آنها.

5G بزرگتر برای تاثیر بر عمر باتری گوشی خود را از 4G


خود را گوشی های هوشمند کنونی به احتمال زیاد ندارد پشتیبانی از 5G و اگر آن را هرگز به عنوان 5G نیاز به تخصصی سخت افزار. بسیاری از جدید و آینده گل سرسبد گوشی های هوشمند با این حال در واقع 5G آماده است. که نه تنها به این معنی است که آنها به سادگی با یک چیپ است که پشتیبانی از 5G اما که آنها علاوه بر این شده است تنظیم با یک باتری بزرگتر و بیشتر قدرت خام به منظور رسیدگی به 5G.

تاثیر 5G در مصرف برق بر روی یک گوشی هوشمند پردازنده و عمر باتری ذکر شده است و حتی توسط برخی از تولید کنندگان بیش از سال گذشته است. در یک نمونه مدیر کل Xiaomi را زیر نام تجاری Redmi ارسال شده در یک سایت میکروبلاگینگ است که 5G-گوشی های هوشمند آماده مصرف حدود 20% قدرت بیشتر نسبت به گوشی های 4G. سازنده مجبور به ایجاد برخی تغییرات سخت افزاری به منظور به جا یک باتری بزرگتر بر روی آن بودجه 5G Redmi K30 نرم افزار گوشی های هوشمند است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 5G و بالقوه آن منافع را به شما و جامعه بزرگ لطفا با مراجعه به این مقاله است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im