دولت هند ادعا می کند این ماسک صورت نمی توانید بلوک coronavirus

Coronavirus انتقال را می توان کاهش می یابد با کمک ماسک صورت اجتماعی فاصله و مکرر شستن دست. همه ماسک صورت و خان

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
  • Coronavirus انتقال را می توان کاهش می یابد با کمک ماسک صورت اجتماعی فاصله و مکرر شستن دست.
  • همه ماسک صورت و خانگی پوشش ارائه می کنند به اندازه کافی حفاظت به عنوان برخی از آنها بهتر سیستم های تصفیه بیش از دیگران است.
  • عجیب و غریب توصیه از دولت هند توصیه به مردم برای جلوگیری از برخی از ماسک که معتقد بودند از امن ترین ماسک های صورت که شما می توانید خرید.

یکی از غیر منتظره ترین مجادلات رمان coronavirus نگرانی ماسک صورت. سازمان بهداشت و درمان مانند WHO و CDC گفت: در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر است که ماسک های صورت نمی تواند جلوگیری از گسترش این ویروس حتی اگر بسیاری از مردم در آسیا بودند با پوشیدن آنها را در زمان. سپس در ماه آوریل که خط تغییر به عنوان شواهد بیشتری در آمد, اثبات این است که صحبت کردن به اندازه کافی برای یک فرد آلوده به ویروس به دیگران است. ماسک صورت و یا در خانه پوشش بودند و پس از آن توصیه می شود با شروع در اوایل ماه آوریل. در این هفته که به دنبال Dr. Anthony Fauci توضیح داد که استراتژی اولیه دروغ بود به منظور حفظ محدود PPE عرضه به اطمینان حاصل شود که کارکنان بهداشتی درمانی به آنها دسترسی داشته باشند. به عنوان عرضه افزایش یافته و دولت احساس آماده برای توصیه به عموم مردم برای استفاده از ماسک صورت. اما همانطور که بیشتر مردم شروع به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات در کشورهای دیگر حاضر به پوشیدن ماسک ، ناگهان جهان تا به حال برای مقابله با افزایش تعداد anti-ماسک معترضان که آمد تا با انواع و اقسام دلایل را توضیح دهد که چرا آنها نمی خواهند به پوشیدن PPE در مکان های عمومی. در هفته های اخیر که با اذعان کرد که این ویروس می تواند از طریق ذرات معلق در هوا در هوا اما متوقف کوتاه برای قویا توصیه ماسک صورت. تهمت نیز آغاز شده صحه گذاشتن ماسک صورت در هفته های اخیر مشخص شده خروج از موضع اولیه خود در این زمینه است. هنوز معترضین نه تنها برود چرا که ماه به ارزش آسیب انجام شده توسط دولت را ضعیف پیام.

با در نظر گرفتن آخرین قسمت در این صورت حماسه می آید از هندوستان که در آن دولت هشدار به مردم است که یک نوع از امن ترین ماسک های صورت شما می توانید خرید نمی توانید بلوک coronavirus. این معلوم نیست چه این علم جدید مشاوره مبتنی است و این هشدار ممکن است غیر منتظره اثر موج دار شدن در سراسر جهان بیشتر سوخت ضد ماسک مبارزات.

در حالی که ماسک های صورت و خانگی پوشش را کاهش می دهد انتقال از رمان coronavirus و دیگر پاتوژن هیچ نوع ماسک می تواند به ارائه 100 ٪ محافظت. آن را به اندازه کافی به لمس افراد دیگر و یا سطوح و سپس خود را لمس بینی و گوش یا دهان را دریافت کنید. ماسک صورت استفاده می شود باید با اجتماعی فاصله و مکرر شستن دست ها به افزایش اثربخشی آنها. که گفت:, ماسک صورت ارائه یک مانع بین مردم است که می تواند به توقف برخی از این ذرات از رسیدن به دیگران و کاهش بار ویروسی در هوا.

از تمام ماسک های صورت که شما می توانید پیدا کردن در فروشگاه ها در حال حاضر آنهایی که مشخص شده N95 تصور می شود در میان امن ترین ارائه بهتر تصفیه که به طور منظم فولاد ماسک. برخی از این N95 ماسک با شیر که دولت هند می گوید نمی تواند محافظت در برابر رمان coronavirus. مدیر کل خدمات بهداشتی و درمانی (DGHS) در وزارت بهداشت در نامه ای به اصل وزرای امور بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از کشورهای NDTV گزارش.

در این نامه می گوید که "استفاده نامناسب" از N95 ماسک های مشاهده شده به خصوص کسانی که با ترمپت ماسک. این ظاهرا عمومی است که با استفاده از ماسک به درستی تعیین نشده سلامت کارگران است.

"آن را به دانش خود را که استفاده از ترمپت تنفسی N-95 ماسک مخل به اقدامات اتخاذ شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus به آن جلوگیری نمی کند این ویروس از فرار از ماسک. در نظر بالا من درخواست شما را به دستور همه نگران به دنبال استفاده از چهره/پوشش دهان و جلوگیری از استفاده نامناسب از N-95 ماسک" DGHS راجیو Garg گفت:

این معلوم نیست چه مطالعات انجام شده به اثبات این ادعا است یا اینکه DGHS دروغ است مانند دولت آمریکا که در ابتدا به منظور جلوگیری از احتکار PPE است که می تواند مورد استفاده توسط کارکنان بهداشتی.

دولت هند صادر مشورتی در ماه آوریل در استفاده از پوشش صورت و دهن مردم را به پوشیدن آنها را زمانی که آنها خانه های خود را ترک. از به نظر می رسد از آن دولت اصرار بر مردم با استفاده از یک راه حل و توضیح داد که این پوشش نیاز به شستشو و تمیز هر روز.

این توصیه ها گفت: رنگ پارچه مهم نیست — و البته آن را نمی کند. دولت همچنین گفت که پارچه باید شسته شود و در آب جوش شور به مدت پنج دقیقه و خشک قبل از صورت را پوشش می دهد در صفحه اصلی. یک ماسک خانگی مناسب باید به خوبی و باید بدون شکاف در دو طرف. پس از آن می شود مرطوب و یا مرطوب آن باید تغییر را برای یکی از جدید.

یک مطالعه اخیر نگاه ماسک پارچه نشان آنهایی که امن ترین. دولت هند نمی کند ذکر است هر گونه مطالعات ، هند در جهان سوم-بزرگترین COVID-19 caseload پس از ایالات متحده و برزیل است. از صبح روز چهارشنبه در این کشور تا به حال بیش از 1.2 میلیون نفر و نزدیک به 29,000 مرگ و میر. جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور پس از چین با بیش از 1.3 میلیارد نفر.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب