معامله: خرید موتورولا Razr دوم دریافت کنید Razr به صورت رایگان

موتورولا اعلام کرد تاشو Razr گوشی در ماه نوامبر سال 2019 و صبر کردم تا ماه فوریه این سال به انتشار آن است. زم

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 اردیبهشت 1399
موتورولا اعلام کرد تاشو Razr گوشی در ماه نوامبر سال 2019 و صبر کردم تا ماه فوریه این سال به انتشار آن است. زمانی که این گوشی بود که در نهایت راه اندازی آن را با یک قیمت سنگین: $1,499.99.
در این لحظه موتورولا Razr هنوز هم هزینه های $1,499.99 اما در اینجا چیزی است: آن را خرید و شما می توانید یک دوم Razr کاملا بدون هیچ هزینه اضافی.

وقتی که شما خرید خود را Razr به طور مستقیم از موتورولا وب سایت این معامله نمی آیند با شرایط ویژه و شرایط. به عبارت دیگر شما به سادگی اضافه کردن دو Razr گوشی به سبد خرید خود و پرداخت $1,499.99 به جای $2,999.98 برای آنها. شما در انتخاب هر یک از این گوشی را در رنگ انواع (نوار سیاه و سرخ شدن طلا).

به گفته موتورولا این پیشنهاد تبلیغاتی معتبر است تا زمانی که ممکن است 10 یا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

این Razr مقابله اینجا در موتورولا

همانطور که می دانید موتورولا Razr گوشی است که تنها با این نسخهها کار در ورایزون بی سیم. شما می توانید دو Razrs برای قیمت یک از Verizon وب سایت بیش از حد اگر چه شرایط و ضوابط اعمال می شود در اینجا. بیشتر دقیقا ورایزون می پرسد شما را به خرید گوشی های خود را با پرداخت های ماهانه و اضافه کردن حداقل یک خط جدید از خدمات (طرح نامحدود مورد نیاز).

    

پس از آن شده است توسط یک Qualcomm Snapdragon 710 پردازنده, موتورولا Razr نمی تواند به عنوان یک دستگاه بالا پایان. البته این گوشی جذابیت نهفته در آن قدرت خام اما در آن 6.2 اینچ صفحه نمایش انعطاف پذیر و طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل.
در حالی که موتورولا Razr در حال حاضر یک رقیب مستقیم در بیشتر قدرتمند سامسونگ Galaxy Z تلنگر آن را به مقدار زیادی از شخصیت به باقی می ماند یک گزینه جامد برای مشتریان که می خواهند برای خود یک گوشی تاشو.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن