چگونه تهمت دور می شود با پوشیدن ماسک صورت با وجود اینکه وحشت زده از COVID-19

ماسک صورت می تواند به محافظت از شما و عزیزان خود را از رمان coronavirus اما بسیاری از مردم را انتخاب کنید به آ

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 تیر 1399
  • ماسک صورت می تواند به محافظت از شما و عزیزان خود را از رمان coronavirus اما بسیاری از مردم را انتخاب کنید به آنها را می پوشند.
  • رئیس جمهور تهمت تصمیم به استفاده از یک ماسک صورت به نظر می رسد که متقاعد دیگر مردم را به اتخاذ یک موضع قوی در برابر اساسی تجهیزات حفاظتی.
  • یک گزارش جدید توضیح می دهد که عظیم ایمنی دستگاه کاخ سفید استخدام به کاهش جمهور را در معرض خطر عفونت است. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک صورت در اما او ظاهرا وحشت زده از گرفتن COVID-19 خود را.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز حاضر دیده می شود پوشیدن ماسک صورت در, حتی اگر تقریبا هر تصور سازمان توصیه می کند در صورت پوشش زمانی که مردم خارج است. اعضای دولت معتقدند که در صورت ماسک ضروری در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر از جمله کاخ سفید را coronavirus نیروی کار و عالی رتبه جمهوری خواهان. تهمت نیست منجر به عنوان مثال است و ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از افراد مقاومت ماسک صورت. ماسک های صورت هستند که آخرین چیزی که باید سیاسی شود اما. آنها زندگی-صرفه جویی در ابزار است که کار در انواع شرایط از جمله زمان بحران بهداشتی. این جای تعجب نیست که هر کسی که وارد اتاق عمل می پوشد ، شما نمی خواهید جراح خود را برای نفس کشیدن به طور مستقیم بر روی شما در حالی که عامل. همان اصل باید اعمال رمان coronavirus. آن را نمی ممکن است عمل جراحی قلب باز, اما یک ماسک شما می توانید محافظت از هوا مردم دیگر تنفس و جلوگیری از عفونت. به نوبه خود شما را نجات دیگران با پوشیدن یک ماسک صورت در ملاء عام. به یاد داشته باشید تا آنجا که 40 درصد از coronavirus موارد بدون علامت است, بنابراین شما می تواند به گسترش این بیماری در حال حاضر.

آخرین چیزی که شما باید انجام دهید این است که دنبال تهمت منجر شود و نه پوشیدن ماسک. چرا که او در یک موقعیت که در آن او می تواند سرپیچی ماسک صورت بدون هیچ گونه نگرانی به همان اندازه در مورد گرفتن COVID-19 اما شما کاملا نمی تواند. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که وحشت زده از آلوده شدن و اقدامات ایمنی شده اند ramped تا در هفته های اخیر فقط به عنوان چند ایالت آمریکا را دیده عظیم موج جدید COVID-19 موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز کرده است "افزایش نگرانی" در مورد اپتیک از او ابتلا به بیماری سی ان ان گزارش. رئیس جمهور اصرار بر مراحل برای محافظت از خود و حتی به عنوان او را نگه می دارد رد ماسک صورت.

این گزارش توضیح می دهد که هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به مکان های که در آن ویروس است که کنگره این محل به طور کامل بازرسی از قبل توسط امنیتی و پزشکی تیم است. مردم آشنا با ترتیبات گفت: حمام و سرویس بهداشتی برای رئیس جمهور استفاده از پاک و مقادیر. کارکنان را نگه می دارد یک حساب مردم مغلوب ساختن پیشی جستن در تعامل با, به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود. کاخ سفید کارکنان که در اطراف او آزمایش به طور منظم حتی اگر کاخ سفید می خواهد به اخراج متوسط چک و ماسک صورت مورد نیاز برای پروژه تصویر که کشور در حال حرکت است ،

این هفته جدید را به ارمغان آورد آمار پرونده برای ما که در آن شیوع بیماری در فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا عمدتا مسئول برای افزایش قابل توجهی در تعداد. کاخ سفید coronavirus نیروی کار تحویل اولین نشست خبری در سال روز جمعه اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن پیوستن نیست.

این رئیس جمهور است که به دنبال به حرکت گذشته ما اپیدمی حتی اگر گسترش است که به سختی تحت کنترل است. در همان زمان حباب محافظ در اطراف او بدست ضخیم تر به ایسنا توضیح می دهد. اقدامات احتیاطی آمده از مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که او قرارداد نیست این بیماری است. او نگران چگونه یک بیمار جمهور را تحت تاثیر قرار میدهد در این کشور از نظر او و توانایی خود را برای رسیدگی به این بیماری همه گیر.

تهمت بود بنا به گزارش ها ناراحت ماه گذشته زمانی که او یاد گرفته که یکی از نظامی خود valets که دسته مواد غذایی خود را آلوده شد تعجب که چگونه کسی که با چنین صمیمی دسترسی به او می تواند قرارداد ویروس. او پس از آن به نظر می رسد احتیاط در اطراف مردم او را نمی دانند بسیار خوبی در این گزارش اشاره می کند. تهمت نیز گفت: در آن زمان که او شروع به در نظر گرفتن یک دوره هیدروکسی کلروکین حتی اگر این دارو نمی تواند محافظت در برابر عفونت یا درمان COVID-19.

هنگامی که کسی که می آید نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن می شود که فرد یک coronavirus آزمون. اخیرا که شامل رئیس Andrej Duda و کل هیئت و همچنین مقامات آمریکایی که در جلسه حضور داشتند.

تا کنون این طور فزاینده ای پیچیده تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از ابتلا به این بیماری کار کرده اند. و چنین تلاش ها قطعا لازم برای این نوع خاص از کار. حتی هنوز هم مردم به او نزدیک می شوند. چندین کمپین دستیاران و ما راز پرسنل خدمات آلوده شدند در هفته گذشته با تجمع در تولسا.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به جلوگیری از ماسک صورت در حالی که در عمومی فعال است توسط یک دستگاه ایمنی است که در حال حاضر خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت فوق العاده. مردم عادی که انتخاب می کنید به پوشیدن ماسک فقط به این دلیل که رئیس جمهور نمی خواهم آنها را به همان تجملات. پوشیدن ماسک در هر زمان شما خانه خود را ترک و حفظ فاصله خود را از سایر مردم در هر زمان ممکن است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن