من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد این مجنون Netflix آمار

وجود دارد بسیاری از Netflix بکشد نشان می دهد و فیلم برای طرفداران این جریان محبوب خدمات به مصرف یکی از راههایی

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
  • وجود دارد بسیاری از Netflix بکشد نشان می دهد و فیلم برای طرفداران این جریان محبوب خدمات به مصرف یکی از راههایی است که این سرویس تبدیل شدن به پادشاه از این جریان زمینه است و هرگز اجازه به خوبی اجرا خشک — همیشه وجود دارد چیزی جدید برای کشف همراه با سنگهای قیمتی برای پیدا کردن و لذت بردن از این سرویس است.
  • در امتداد آن خطوط یک سایت به تازگی تصمیم به تعیین چه مدت آن را به یک فرد برای تماشای تمام کسانی که Netflix را نشان می دهد و فیلم.
  • اگر شما می خواستم به آن را به شما بیش از 4 سال به مصرف همه چیز در Netflix بکشد.

من شده است با استفاده از این زمان طول بیماری همه گیر کوروناویروس به شراب خواری در برخی از فوق العاده Netflix را نشان می دهد و فیلم با یک خم نسبت به کرایه بین المللی — همه چیز از پول دزدی برای فرود سقوط بر شما. آن را ممکن است تا حدودی تابعی از قرنطينه بودن در خانه گیر کرده و هیچ جا در این سیاره واقعا اجازه می دهد آمریکایی ها به پرواز در حال حاضر, بنابراین این یک راه برای به حداقل ذهنی برآوردن برخی از سودای سفر به خارج. و من آن را گفته ام اما فرود سقوط در شما (دوم-بالاترین امتیاز سریال کره ای تمام وقت) تبدیل به یکی از مورد علاقه من, تلویزیون سری پس از کشف آن در streamer. این تا حدودی به دلیل سرندیپیتی در ارتباط با به طور تصادفی کشف, آن, اما, این, احساس خوب, و آن را همه چیز یک داستان فوق العاده دوست داشتنی بازیگران و آن را خیلی متفاوت از حالت عادی کرایه من سازمان دیده بان. بسیار سریع خلاصه داستان: فرود سقوط در شما است که در مورد کره جنوبی اری برنده زن که دارای یک پاراگلایدر تصادف سهوا منحرف در سراسر مرز سقوط به پایین در کره شمالی و به پایان می رسد تا گرفتن گرفتار با خوش تیپ کره شمالی افسر نظامی.

من بزرگتر نقطه که هیچ کس به احتمال زیاد نیاز به یادآوری است که از Netflix ارزش در جریان ویدئو (persian). وجود دارد فقط خیلی مطالب در اینجا از جمله اصلی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم به عنوان به خوبی به عنوان مجوز محتوا از ارائه دهندگان خارجی و توپی است که هرگز به خشک کردن. حتی تولید مکث در ارتباط با کروناویروس وضعیت آهسته Netflix انتشار اهنگ این سال و در شرکت های اخیر درآمد تماس مدیر عامل Reed Hastings خلاصه کلی استراتژی بنابراین با توجه به حجم:

"ما می خواهیم به بسیاری از بازدید که هنگامی که شما به Netflix بکشد شما فقط می توانید از آمار به آمار به آمار و هرگز به فکر می کنم در مورد هر یک از این سایر خدمات" هیستینگز گفت. "ما می خواهیم به توان اولیه خود را بهترین دوست شما. و البته گاهی اوقات وجود دارد همیلتون و شما در حال رفتن به رفتن به شخص دیگری خدمات فوق العاده, فیلم, اما برای اکثر ما می خواهیم به یکی که همیشه شما خشنود."

منبع تصویر: Netflix

در مورد این بیانیه و مقدار محتوای Netflix بکشد در واقع وجود دارد چیزی فوق العاده ای شما ممکن است آگاه باشند. این تیم بیش از Reviews.org تصمیم گرفت در واقع کمیت چقدر مسائل وجود دارد این است که در خدمات و چه مدت آن شما را به لذت بردن از آن همه است.

وجود دارد یک بیت از یک هنر به این تحقیقات از آنجا که محتوای همیشه بر روی و نورد از خدمات اما در اینجا یک ایده خشن از آنچه شما می خواهم به در فروشگاه برای اگر شما به امتحان کنید و به تماشای Netflix — همه از Netflix بکشد است. همه چیز در مورد این سرویس.

در هر Reviews.org که اشاره می کند که Netflix بکشد که از زمان نوشتن این مقاله تقریبا 5,500 عناوین منحصر به فرد در streamer: "کل زمان اجرا است 36,667 ساعت که به معنی آن را به 4 سال, 2 ماه و 8 روز برای تماشای کامل (زمان) Netflix کتابخانه." برخی دیگر منحصر به فرد و حقایق جالب در این سایت پیدا کردم:

  • مشاهده تمام Netflix بکشد می برابر با 256 roundtrips به ماه.
  • کاربر به طور متوسط تنها ساعت 2 ٪ از Netflix کتابخانه در یک سال.
  • با فرض اینکه هیچ عنوان شد اضافه شده و یا حذف شده و شما به تماشای Netflix 24/7 آن را هزینه $662.50 به ماندن مشترک به اندازه کافی بلند به تماشای همه چیز در Netflix بکشد.
  • Netflix بیشتر عناوین منحصر به فرد از Hulu و دیزنی+ ترکیب شده است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب