رهبر اقلیت سنا و دو نفر دیگر سوالی در مورد TSMC را 12 میلیارد دلار آمریکا تراشه گیاه

در حال حاضر که TSMC می گوید که قصد دارد در ساختمان 12 میلیارد دلار تولید تراشه تسهیلات در آریزونا به بوسیله اس

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 خرداد 1399
در حال حاضر که TSMC می گوید که قصد دارد در ساختمان 12 میلیارد دلار تولید تراشه تسهیلات در آریزونا به بوسیله اسباب گردنده از 5nm تراشه توسط 2023 برخی از دموکرات ها در سنا در حال جمع آوری سوالات است که آنها می خواهم برای دیدن پاسخ داده است. CNBC گزارش سنا از حزب دموکرات چاک شومر و دو همکار سناتور (Patrick Leahy و جک رید) نوشته اند نامه ای به وزیر بازرگانی ویلبر راس و وزیر دفاع مایک Esper.

سه حزب دموکرات مطرح کرده اند سوال در مورد TSMC قصد دارد برای ساخت یک کارخانه در آریزونا

در دومی این سناتوران می گویند که در حالی که آنها "به شدت حمایت" دولت تلاش برای ساخت یک برش لبه ریخته گری در آمریکا, آنها می خواهند شفافیت بیشتر از دولت و از دولت خواسته به در نظر گرفتن شرکت های ایالات متحده مانند میکرون, GlobalFoundries و کری به جای TSMC. شومر Leahy و نی نوشت: "ما باید جدی سوال که چگونه این پروژه طول می کشد به در نظر گرفتن امنیت ملی مورد نیاز و چگونگی آن را هم راستا با استراتژی گسترده تر برای ساختمان متنوع ایالات متحده نیمه هادی تولید زنجیره تامین است. ما می پرسند که شما بس هر گونه مذاکره یا بحث تا زمانی که شما در جریان مربوطه مجوز و تخصیص بودجه کمیته ها برنامه های خود را از جمله هر گونه تعهدات شما را ساخته اند به کمک های مالی معافیت های مالیاتی licensures و یا انگیزه های دیگر است."

اقدامات اعلام شده توسط برگ برنده دولت در هفته گذشته با قرار دادن کنترل بر صادرات چیپس از ریخته گری جهانی به Huawei در دست شرکت های آمریکایی مثل TSMC که ایالات متحده با استفاده از تکنولوژی ساخته شده برای تولید تراشه در حال حاضر نیاز به یک مجوز به منظور کشتی نیمه هادی ها برای Huawei. دومی TSMC دومین مشتری پس از اپل و مسئول $5.2 میلیارد دلار از ریخته گری درآمد سال گذشته تا 80% در سال بیش از سال. این شرکت اشاره کرد که از دست دادن Huawei کسب و کار می تواند آن را سخت تر برای آن می توانیم به ساخت 12 میلیارد دلار تسهیلات در ایالات متحده است. اما ایالت آریزونا و دولت فدرال در حال بنا به گزارش لگد زدن در برخی از پول است که TSMC نیاز به دریافت این پروژه انجام می شود و این بخشی از اطلاعات که سناتورها می خواهند شفافیت بیشتر در مورد.

Huawei مانند اپل و کوالکام طرح های خود تراشه اما از آنجایی که آنها خود را ساخت گیاهان (که باعث می شود آنها را "fabless' در تراشه صنعت اصطلاحات مخصوص یک صنف که هر یک به نوبه خود به یک قرارداد ریخته گری برای تولید تراشه های خود را. TSMC شروع به بوسیله اسباب گردنده از تراشه با استفاده از پیشرفته آن 5nm روند که با استفاده از 171.3 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ، 5G تا سال 2020 آی فون اپل 12 خانواده است که انتظار می رود اولین گوشی های هوشمند مجهز می شود یک 5nm تراشه به دنبال Huawei Mate سری 40. تنها دلیلی که هواوی خواهد بود قادر به تهیه تراشه به اندازه کافی برای تولید همسر 40 خط در این سال است به این دلیل که ایالات متحده اجازه می دهد TSMC به کشتی Huawei تراشه های ساخته شده از ویفر در حال حاضر در تولید به عنوان طولانی به عنوان آنها تحویل داده شد سپتامبر 14.

در سال گذشته وزارت تجارت ایالات متحده ممنوع Huawei از آن ایالات متحده زنجیره تامین به دلیل شرکت در درک روابط به کمونیست و دولت چین. این ممنوعیت مانع از Huawei از صدور مجوز گوگل خدمات تلفن همراه به این معنی که تولید کننده گوشی نمی تواند اجرا شود گوگل برنامه های هسته مانند بازی فروشگاه, Gmail, Google Search, Google Maps, Google Drive, و بیشتر. این نیست نهفته داخلی فروش Huawei گوشی های از آنجا که بسیاری از Google apps هستند ممنوع در چین به هر حال. اما آنها می تواند هزینه های شرکت فروش مدل های بین المللی; با وجود سختی ها, Huawei هنوز موفق به رشد محموله های گوشی های هوشمند توسط 17 درصد در سال گذشته به 240 میلیون واحد است. در حالی که سامسونگ همچنان بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان در سال گذشته تولید کننده چینی را مدیریت کنید به پیش افتادن از اپل به بیش جایگاه دوم است. مطمئنا که نمی تواند ساخته شده اند بازرگانی وزیر راس مبارک. Huawei همچنین بزرگترین ارائه دهنده تجهیزات شبکه.

صحبت از راس های قوانین صادرات در برابر Huawei اعلام شد هفته گذشته وزیر بازرگانی مدعی است که این شرکت با افزایش تلاش خود را به کار در سراسر ایالات متحده زنجیره تامین بان. او همچنین به ستایش از ساخت TSMC تراشه به عنوان یک "رنسانس در آمریکا تولید" به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این کارخانه هزینه دهها میلیارد دلار خواهد شد که به جیب آمریکا شرکت های ساخت و ساز و منجر TSMC به استخدام تعداد زیادی از آمریکایی ها به مرکز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن