هولناک گونه جدید از پیاده روی کوسه های کشف شده در استرالیا

دانشمندان مستند چهار گونه جدید از پیاده روی کوسه است که آنها می گویند را توسعه داده اند که توانایی راه رفتن بس

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 تیر 1399
  • دانشمندان مستند چهار گونه جدید از پیاده روی کوسه است که آنها می گویند را توسعه داده اند که توانایی راه رفتن بسیار به تازگی.
  • پیاده روی کوسه ها با استفاده از باله های خود را به صورت فیزیکی راه رفتن در امتداد بستر دریا به جای شنا کردن در همه زمان ها.
  • گونه که جدا از گروه های بزرگتر می توانید تکامل خود را از صفات منحصر به فرد و توانایی های خود.

راه رفتن کوسه برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که شما می خواهم در یک پیش نمایش برای Sharknado 8: هیچ جا امن استاما ظاهرا کاملا واقعی است و محققان کشف کرده اند یک تعداد انگشت شماری از گونه های در سال های اخیر است که به ظاهر تکامل توانایی.

دانشمندان شناخته شده در مورد کوسه ها است که توانایی به "راه رفتن" با باله های خود در زمین های خشک اما در تحقیق از گونه های شناخته شده آنها کشف چهار گونه اند که ظاهرا توسعه توانایی بسیار بیشتر شده است. پژوهش منتشر شده در مجله دریایی و آب شیرین تحقیقات و آن را نشان می دهد که کوسه ها ممکن است به دست آوردن برخی از مزیت های بزرگ که قادر به دزدکی در امتداد بستر دریا به جای شنا کردن است.

پیاده روی کوسه ها تمایل به نظر می رسد در حدود همان منطقه که اتفاق می افتد در آب های شمال استرالیا است. آنها به طور معمول در اندازه کوچکتر — شما نمی خواهد نقطه یک کوسه سفید بزرگ پیاده روی در پایین از اقیانوس هر زمان به زودی و به نظر می رسد برای کمک به کوسه شکار برای زمین های مسکونی طعمه.

"به جای شنا کردن در اطراف این کمی پایین-خانه کوسه در واقع 'پیاده روی' با استفاده از آنها سینه ای و لگنی باله که باعث می شود آن را آسان تر برای آنها را به فشار با نوک انگشت سر خود را تحت مرجان ها و سنگ ها به عنوان آنها به دنبال ماهی های کوچک حلزون ها و سخت پوستان به خوردن" علامت Erdmann, همکاری نویسنده این مطالعه گفت: در مصاحبه. "ما دریافتیم که اکثر پیاده روی کوسه خود را صرف در تمام طول زندگی بر روی همان صخره آنها جایی که آنها از تخم در آمده — هرگز واقعا در حال حرکت بیش از یک مایل از این شعاع. تنها راه آنها می توانید در سراسر آب های عمیق و یا حرکت یک فاصله قابل توجهی خواهد بود اگر آنها بر روی یک صخره در حال حرکت است که با توجه به صفحات تکتونیکی تغییر."

محققان توضیح می دهند که کوسه است که مشاهده شده است راه رفتن تمایل دارند در مناطق جدا شده و سفر نیست دور. آنها نسبت به توسعه سریع تکنیک های پیاده روی برای افراد و یا گروه های کوچک از کوسه ها در حال حرکت به یک منطقه جدید و یک بار آنها را در اتخاذ راه رفتن روش نسل های آینده یاد بگیرند که آن را از بدو تولد.

"زایی به طور معمول اتفاق می افتد که افراد از گونه های داده جدا از خود اصلی جمعیت — گاهی اوقات با راه رفتن یا شنا کردن و یا در حال انجام دور در یک زمان به یک محل جدا," Erdmann توضیح می دهد. "اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس برای زنده ماندن و نژاد در نهایت تکامل را این جمعیت در جهت های مختلف و اغلب منجر به یک گونه جدید."

محققان می گویند که قصد مطالعه پیاده روی کوسه های بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد عادات خود را. پیاده روی کوسه ها هنوز ضعیف درک زیر مجموعه از کوسه شجره بنابراین هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات باقی مانده پاسخ داده شود.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن