با وجود قدرت از Huawei محموله های گوشی های هوشمند انتظار می رود به کاهش 7.9% در چین در طول Q3

بزرگترین بازار گوشی های هوشمند در جریان است به گزارش افت حمل و نقل در طول سه ماهه جاری به گفته Digitimes. در ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
بزرگترین بازار گوشی های هوشمند در جریان است به گزارش افت حمل و نقل در طول سه ماهه جاری به گفته Digitimes. در این گزارش آمده است که Q3 کاهش را نشان می دهد هر سال بیش از سال و ماه بیش از ماه (با نام مستعار پی در پی) و به نظر می رسد پس از یک بزرگ متوالی سه ماهه دوم افزایش 104.6%. قوی بازار گوشی های هوشمند در چین در طول سه ماه پوشش آوریل تا ژوئن بود سوخت کاهش اثرات منفی از coronavirus اقتصادی و اقدامات و راه اندازی جدید گوشی مدل های. در حالی که این رشد در سه ماهه دوم محموله های گوشی های هوشمند در سه رقم در مقایسه با Q1 تحویل در یک سال بیش از سال بر اساس Q2 رشد در محموله های گوشی های هوشمند بود و خیلی ضعیف 1.4%.
پنج تولید کنندگان گوشی های هوشمند مبتنی بر حمل و نقل در کشور در طول Q2 شد, Huawei, Vivo, Oppo, Xiaomi و اپل. پنج شد مسئول 98.1 درصد از گوشی های هوشمند تحویل در چین از آوریل تا ژوئن تا 1.4 درصد از سه ماهه قبلی است. برای سه ماهه جاری Digitimes انتظار محموله های گوشی های هوشمند در چین به قرارداد 7.9% به عنوان برخی از اثرات محرک اقدامات اعمال شده در این کشور شروع به محو شدن.
700 میلیون نفر در حال استفاده از Huawei اکوسیستم و با این تعداد در حال رشد Huawei رود که خود را نزدیک به نیمی از بازار گوشی های هوشمند در طول سه ماهه سوم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب