با وجود صفحه 4 دریافت صفحه گوگل فروش به طور شگفت انگیزی قوی در سال 2019

گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL که تا کنون ثابت شده به فروش گسترده نا امیدی. اما این عدم موفقیت نمی شود گوگل از گزارش ح

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 خرداد 1399
گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL که تا کنون ثابت شده به فروش گسترده نا امیدی. اما این عدم موفقیت نمی شود گوگل از گزارش حمل و نقل یک رکورد تعداد صفحه گوشی های هوشمند در سال گذشته است.

گوگل در حال حاضر مبادرت به فروش بیشتر گوشی های هوشمند از وان پلاس


شرکت تحقیقات بازار بین المللی شرکت داده (IDC) تا به امروز نشان داد که Google حمل چشمگیر 7.2 میلیون پیکسل گوشی های هوشمند بین ماه های ژانویه و دسامبر 2019. این تعداد تا 52% در سال در سال از 4.7 میلیون دستگاه فروخته شده در سال 2018 است.آخرین آمار و ارقام که نشان دهنده "بهترین عملکرد تا کنون" برای صف در حال گزارش به عملکرد قوی در ایالات متحده است. گوگل به دنبال بیشتر حامل مشارکت در سال گذشته چیزی است که کمک به باز کردن گوشی های هوشمند به مخاطبان گسترده تر.

IDC همچنین ادعا می کند که صفحه سری تجربه رشد در ژاپن که در آن آی فون در حال حاضر غالب و غرب اروپا است. بازارهای خاص بودند مشخص نشده برای دومی اما انگلستان به احتمال زیاد کلید رانندگی نیروی.

به عنوان برای فروش دستگاه خود گوگل اعتراف کرد که گل سرسبد صفحه 3 سری کمتر محبوب تر از سلف خود. که همراه با فقیر صفحه 4 دریافت نسبت به پایان سال 2019 نشان می دهد از اواسط محدوده صفحه 3a به احتمال زیاد کلید رشد راننده سال گذشته است.
گوگل در حال حاضر کشتی ها بیشتر گوشی های هوشمند در سال از وان پلاس با توجه به فرانسیسکو جروم از IDC اما این شرکت هنوز هم به دور از رسیدن به بالا 10. حتی نزدیک این امر نیاز به حمل و نقل بیش از 20 میلیون واحد در سال است.

غول اینترنت در حال حاضر رسما پیشی گرفتن سونی هم که به فروش می رسد 3.9 میلیون دستگاه تلفن هوشمند اکسپریا در سال 2019 با توجه به گزارش های مالی سه ماهه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن