ناسا تا سال 2024 ماه ماموریت در مشکل جدی

ناسا نیاز به مقدار زیادی از پول اگر امید به رسیدن به یک crewed ماموریت به ماه تا سال 2024 اما قانونگذاران دادن

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 تیر 1399
  • ناسا نیاز به مقدار زیادی از پول اگر امید به رسیدن به یک crewed ماموریت به ماه تا سال 2024 اما قانونگذاران دادن نیست ،
  • بودجه پیشنهادی برای ناسا خواسته برای نزدیک به 5 میلیارد دلار بود اما پاک برای بیش از 1.5 میلیارد دلار ساخت یک ماه بازگشت غیر ممکن است
  • ناسا امیدوار است که مجلس سنا خواهد بود مایل به افزایش بودجه خود را, اما آن باقی مانده است دیده می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قمار در راه بزرگ هنگامی که آن موظف است که ناسا پیدا کردن یک راه برای بازگشت انسان به ماه تا سال 2024. این تصمیم را تقبیح توسط بسیاری از دانشمندان و تحلیلگران به عنوان کوته بینانه آن را به عنوان فوق العاده کوتاه زمانی که نیاز به نه تنها یک تلاش بزرگ در بخشی از ناسا و شرکای تجاری آن بلکه باور نکردنی سرمایه گذاری در بخشی از دولت آمریکا.

تامین زیادی بودجه به اندازه کافی ثابت کرده است که دشوار است برای ناسا و با وجود این منظور بازگشت به ماه آینده مستقیما از بالا قانونگذاران که تصمیم بگیرید که چه مقدار پول ناسا باید برای آن تلاش کرده اند به وضوح دیده می شود نیست و ارزش در بازگشت به ماه. در حال حاضر به عنوان تپه گزارش لایحه جدید جزئیات ناسا بودجه می افتد به خوبی از پول نقد فضای سازمان را در راستای تحقق این ماه 2024 وعده.

دولت تا به حال در ابتدا درخواست عظیم $4.7 میلیارد دلار برای ناسا در تلاش برای کشف فضا. این مبلغ را کمک به پیشرفت آرتمیس ماموریت که شامل crewed ماموریت به سطح ماه است. قانونگذاران در مجلس تصمیم گرفت که کمی بیش از حد بالا و قطعه قطعه همه چیز را برای تنها $1.56 میلیارد دلار است که خوب کمتر از میزان مورد نیاز است که آن را به ماه تا سال 2024.

ناسا مدیر جیم Bridenstine ارائه بیانیه ای در تصمیم گیری و در حالی که جمله بندی در ابتدا به نظر می رسد تعریف شما لازم نیست که به جزئیات بیش از حد به آن به درک آنچه که او واقعا گفت.

"من می خواهم برای تشکر از خانه تجارت-عدالت-علم فرعی برای حمایت هر دو حزب برای ناسا آرتمیس برنامه" Bridenstine گفت. "دلار 628.2 میلیون دلار بودجه برای انسان فرود سیستم (HLS) اولین گام مهم در این سال تخصیص روند. ما هنوز هم باید بیشتر انجام دهید و من مشتاقانه منتظر به کار با سنا برای اطمینان از امریکا دارای منابع اولین زن و مرد بعدی در ماه نیاز در 2024."

به عبارت ساده Bridenstine امیدوار است که قانونگذاران در مجلس سنا خواهد بود بیشتر حمایت از آرتمیس ماموریت برنامه و به عنوان یک نتیجه ضربه زیادی پول بیشتر در ناسا جهت. بودجه پیچیده و رفتن را از طریق بسیاری از تجدید نظر و آن را ممکن است (و یا حتی به احتمال زیاد) که سنا خواهد آمد تا با بودجه اضافی برای ناسا ماه اکتشاف با وجود تلاش های ناچیز کمک هزینه ارائه شده توسط خانه.

همچنین شایان ذکر است که جدول زمانی از ناسا ماه 2024 تلاش است در حال حاضر یک بحران و هر گونه تاخیر می تواند منجر به تاخیر چشمگیر در تاریخ از ماموریت ها که در واقع ارسال انسان به ماه است. با کمبود پول نقد, فوق العاده مهلت کوتاه و بهداشت جهانی بحران کار در برابر آژانس فضایی آن را به طور فزاینده ای به دنبال احتمال وجود دارد که آن را در نزدیکی یک معجزه برای ناسا آن را بکشد.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن