مغلوب ساختن پیشی جستن پرت آب سرد در اپل-گوگل تماس با سیستم ردیابی

هفته گذشته ما به شما گفت که اپل و گوگل هم برای مبارزه با COVID-19 از طریق تماس با ردیابی است. این کار اجازه می

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 فروردین 1399
هفته گذشته ما به شما گفت که اپل و گوگل هم برای مبارزه با COVID-19 از طریق تماس با ردیابی است. این کار اجازه می دهد هر دو سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید به صورت ناشناس پیگیری از دیگر افرادی که در نزدیکی هر پنج دقیقه. این ناشناس اتصالات ذخیره شده در یک پایگاه داده بر روی این گوشی برای چند هفته. اگر یکی از این افراد دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و تصمیم گرفتند به تماس و پیگیری او در این گزارش به برنامه ارائه شده توسط بهداشت عمومی باشند. همه مردم را در خود و یا تلفن خود را به پایگاه داده خواهد شد هشدار داده است که آنها را در تماس نزدیک با کسی که قرارداد COVID-19.
اگر شما دریافت خواهید کرد توجه کنید که کسی به شما نزدیک بودند و دارای آزمایش مثبت برای coronavirus امید است که بعد از آن شما می توانید تست شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر است. و اگر یک پزشک تعیین می کند که شما باید قرارداد COVID-19 کسانی که مردم به شما نزدیک شد به بیش از دو هفته گذشته اطلاع داده خواهد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که برخی از افراد "بسیار بزرگ قانون اساسی مشکلات" با اپل و گوگل در تماس با سیستم ردیابی

فقط به این, روشن, شروع در برنامه های توسعه یافته برای رسمی دولت بهداشت و درمان سازمان می تواند با استفاده از رابط های برنامه کاربردی است که اپل و گوگل در حال ساخت با هم. این برنامه خواهد شد در دسترس از فروشگاه App و Google Play Store و کار تنها در مناطق خاصی از کشور است. بعد از این سال هر دو سیستم عامل تلفن همراه را دریافت خواهد کرد به روز رسانی اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب کردن در برای تماس با ردیابی بدون نیاز به نصب برنامه. به جای بلوتوث LE خواهد شد برای ساخت پایگاه داده حاوی گوشی در یک کاربر مجاورت.

هر دو شرکت اپل و گوگل کار کرده اند در این طرح از اواخر ماه مارس و هر دو می توانید به تماس با سیستم ردیابی منطقه ای آن است که اگر دیگر مورد نیاز است. همچنین کاربران باید به بررسی یک تست مثبت برای جلوگیری از نتایج مثبت کاذب از نفوذ به سیستم.

این بعد از ظهر جمهور تهمت ثابت کرد که او کاملا درک نیست که چه انتخاب کردن در معنی. با توجه به 9to5 Mac خود را روزانه coronavirus مطبوعاتی رئیس جمهور گفت: "این یک چیز شگفت انگیز اما بسیاری از مردم برخی بسیار بزرگ قانون اساسی مشکلی با آن شما می دانید که. این یک چیز شگفت انگیز است و می توان آن را به عنوان به دیگر کشورهای دیگر در حال فکر کردن در مورد استفاده از چیزی شبیه اما نه به عنوان خوب. من می شنوم سنگاپور, سنگاپور به حال کمی از یک شکست چرا که آنها تا به حال شکستن, شما می دانید, که, اما آنها مراقبت از آن...ما باید بیشتر از یک قانون اساسی مشکل از یک مشکل مکانیکی اما ما خواهد شد و عزم بر آن است. این چیزی است که ما قصد داریم به بحث در مورد با بسیاری از مردم در طول چهار هفته بعدی. که خواهد بود بسیار دقیق راه آن را انجام می دهند اما بسیاری از مردم مشکل با آن است."

چه تهمت ممکن است درک نمی کنند این است که نه تنها این تماس ردیابی سیستم انتخاب تنها آن را نمی کند جمع آوری داده های مکان و یا اطلاعات است که می تواند شخصا به شناسایی کاربر است. لیست گوشی هایی که کسی شده است در مجاورت این است که هرگز گرفته شده از خود گوشی. به ما اشاره کرد تنها مقامات بهداشت عمومی درگیر در COVID-19 تماس با ردیابی خواهد بود که در این سیستم و نام کسی که تست مثبت است نشان داد هرگز به کاربران دیگر; مهمتر از اپل و گوگل نمی تواند به دست آوردن هر گونه اطلاعات از تماس با ردیابی.

مشخص نیست که چه نوع از عزم مغلوب ساختن پیشی جستن را با توجه به اپل و گوگل تماس با سیستم ردیابی. در حالی که برنامه های سلامت عمومی مقامات درگیر در این طرح و رئیس جمهور ممکن است قادر به جلوگیری از آنها را از همکاری دیگران در حال اجرا توسط آمریکا و این اصلا نیاز به رضایت از دولت فدرال به درگیر شدن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن