در اینجا یکی از راه های که گوگل صفحه له آیفون

صفحه در مقابل آیفون: در یک ویروسی جیر کسی ثبت تصویری از چقدر بهتر گوگل پیکسل است که در صدا-به-متن دیکته از آی

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 خرداد 1399
  • صفحه در مقابل آیفون: در یک ویروسی جیر کسی ثبت تصویری از چقدر بهتر گوگل پیکسل است که در صدا-به-متن دیکته از آی فون اپل.
  • صدا-به-متن ایمیل در صفحه است تقریبا بی عیب و نقص, در حالی که آی فون ایمیل سرند با خطا است.
  • اپل ممکن است در بالا آمده در عملکرد نیست همیشه باهوش ترین گوشی های.

مشخصات فنی صفحه گوشی های هوشمند گوگل در پاسخ به آی فون. است که می گویند که آنها همیشه هدف همان بازار اما صفحه گوگل است گل سرسبد تلفن همراه و یک مدل جدید راه اندازی هر سال مانند ساعت ، اما زمانی که آن را به عملکرد می آید آی فون است که در لیگ از خود را دارد. این صفحه 4 حتی نمی آیند نزدیک به تطبیق تک هسته ای یا چند هسته ای نمرات از آی فون 11 در Geekbench (هر چند به عادلانه باشد نه از گوشی ها انجام دهید). و در عین حال با وجود این عملکرد اختلاف مناطق وجود دارد که در آن صفحه کاملا له آی فون.

در یک صدای جیر جیر که رفت و ویروسی در اوایل این هفته بلومبرگ بتا جیمز کام به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که در آن او در مقایسه با تجربه از تهیه پیش نویس یک ایمیل با استفاده از صدا-به-متن در دو ناشناس آی فون و صفحه مدل های. به عنوان شما خواهد شد دیدن نتایج به دست آمده تقریبا بلافاصله آشکار و آی فون ندارد یک شمع به صفحه:

علاوه بر اینکه بسیار سریعتر در این صفحه قرار دیکته است که به مراتب دقیق تر بر روی صفحه نیز هست. زمان چم پس از اتمام صحبت کردن به اندازه کافی وجود دارد خطا بر روی آی فون ایمیل که او ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تایپ مجدد آن از ابتدا و قبل از ارسال آن را به هر کسی. در ضمن ایمیل در صفحه است تقریبا بی عیب و نقص.

"سرعت خود را با کیفیت—مدل فعلی برای سخنرانی است که مانند یک خط فرمان" چم توضیح می دهد که در یک پیگیری به اول خود را صدای جیر جیر. "شما چیزی می گویند و منتظر پاسخ است. حالا که صدا به متن سریع است و با استفاده از منابع کمتر از شما فکر می کنم وجود دارد یک فرصت برای تعاملی واقعا صدای تجارب است."

وجود دارد تعدادی از توضیحات برای خلیج فارس بین کیفیت صدا-به-متن رونویسی بین دو دستگاه از جمله به عنوان 9to5Google اشاره به این واقعیت است که گوگل اجازه می دهد تا صفحه صاحبان دانلود کل صدای انگلیسی مدل به طور مستقیم به تلفن خود را که اجازه می دهد تا آن را به رسیدگی در زمان واقعی دیکته فقط به عنوان سرعت و با دقت که انگار در حال ارسال به سرور های گوگل. بدون در نظر گرفتن آن هنوز هم به طور قابل توجهی outclasses اپل راه حل است.

مستقل iOS توسعه دهنده بن Harraway chimed در با یک نسخه ی نمایشی خود را با استفاده از دستگاه تشخیص گفتار از آی فون به جای سرور شناخت. اگر چه گوشی هنوز بیرون می آید در بالای نتایج بسیار مشابه از آنها در آزمون اصلی از چم:

از نظر طراحی و عملکرد آیفون چند برابر است. اما بدون شک وجود دارد که اپل هنوز هم فاصله زیادی پشت سر رقابت در برخی مناطق مانند صدا-به-متن دیکته و مجازی AI قابلیت.

منبع تصویر: Zach اپستاین BGR

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب