پیام های گوگل دریافت ویژگی های جدید از جمله برخی از اپل برنامه پیام

در روز چهارشنبه گوگل در نهایت اعلام کرد یکی از ویژگی های ما به شما گفت بود که تست شده برای گوگل, پیام, پس از ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
در روز چهارشنبه گوگل در نهایت اعلام کرد یکی از ویژگی های ما به شما گفت بود که تست شده برای گوگل, پیام, پس از بازگشت در ماه مه. در حال حاضر زمانی که کاربران آندروید دریافت یک پیام چت تصویری و یا عکس آنها می توانند به آن پاسخ دهند در یک ثانیه. یک فشار طولانی بر روی پیام را نشان می دهد یک جعبه متحرک, عشق, خنده, تعجب, غم و اندوه و خشم و تنفر از emoji. واکنش ها در دسترس هستند کسانی که گوشی های که دارای ویژگی های چت را فعال کنید. که فقط یک تغییر از یک سری از پنج ویژگی های جدید در حال حاضر در دسترس برای گوگل برنامه پیام.
برای مثال اگر شما پاسخ هوشمند را فعال کنید شما هم اکنون می توانید ارسال یک انیمیشن دشنه به جای استفاده از کلمات خود را. برچسب را نشان می دهد به عنوان شما در حال ارسال پیامک بنابراین یکی از کامل آماده خواهد شد حق دور برای استفاده شما. پیشنهاد و برچسب در حال حاضر در دسترس است فقط به زبان انگلیسی.

همیشه می خواهید به فرد یک گفتگو از جمله عکسی که شما مشخص شده فقط برای این مناسبت است ؟ گوگل دارای یک ویرایشگر رسانه ساخته شده را به پیام. به سادگی یک عکس با استفاده از دوربین در نرم افزار و نوع متن و یا استفاده از برس های برای رنگ بر روی تصویر. شما می توانید به اشتراک گذاری آنها را با دوستان و خانواده به طوری که شما نیاز به انجام بهترین خود را به آنها را شوخ است.
چرا نوع یک پیام زمانی که شما می توانید آن را می گویند بهتر است ؟ پایین نگه داشتن دکمه میکروفون در داخل آهنگسازی نوار را در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به ضبط و ارسال پیام های صوتی به جای نیاز به تایپ کردن متن. در حال حاضر اجازه دهید بگویم که شما در حال درگیر شدن در یک تبادل متون با کسی و شما می خواهید مکالمه همچنان به عنوان یک ویدیو. بهره برداری از video call را فشار دهید در سمت راست بالای برنامه فعال خواهد شد گوگل اواز یا موسیقی دو نفری و اجازه می دهد تا شما را به دیدن در زمان واقعی فرد شما را با چت شده است.

مطمئن شوید که شما این پیام های گوگل نصب برنامه اگر شما می خواهید به استفاده از تمام این ویژگی های جدید است. برخی از حامل خود را دارند نرم افزار پیام بنابراین بررسی کنید که آیا گوشی شما دارای پیام های گوگل نصب شده است. می توان آن را بر روی گوشی آندروید خود را با با کلیک بر روی این لینک. آن را به برنامه پیام رسانی پیش فرض نصب آن بر روی دستگاه شما و رفتن به تنظیمات > برنامه ها و اطلاعیه ها > پیشرفته > برنامه به طور پیش فرض. مطمئن شوید که گوگل در پیام ذکر شده است به عنوان برنامه پیشفرض پیامک بر روی تلفن خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن