در اینجا چیزی است که اپل در حال انجام برای کاهش وابستگی آن به سامسونگ

تماس با آن تلاش برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین و یا یک راه برای کاهش وابستگی آن به قوس رقیب سامسونگ اپل به د

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
تماس با آن تلاش برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین و یا یک راه برای کاهش وابستگی آن به قوس رقیب سامسونگ اپل به دنبال جوهر یک معامله بزرگ با صفحه نمایش ال جی با توجه به منابع ذکر شده توسط Nikkei Asian Review. این منابع می گویند که صفحه نمایش ال جی تولید خواهد شد 20 میلیون پنل های OLED برای آیفون در این سال 5 برابر تعدادی است که در آن تحویل داده شده در سال گذشته است. سامسونگ از سوی دیگر انتظار می رود به ارائه 60 میلیون پنل های OLED برای اپل در این سال اندکی افزایش بیش از کل سال گذشته.

اپل آن را افزایش می دهد برای سفارش پنل های OLED LG از صفحه نمایش توسط یک عامل از پنج

به طور معمول برای اپل صفحه نمایش ال جی رفت و از طریق یک دوره آزمایشی قبل از اینکه سپرده با تولید چنین سفارش های بزرگ. بازگشت در سال 2018 ال جی صفحه نمایش نوتبوک 20 میلیون صفحه نمایش ال سی دی برای 6.1 اینچی آیفون XR اما حمل تنها 4 میلیون صفحه نمایش OLED برای اپل. بر اساس این گزارش از شاخص Nikkei به نظر می رسد که LG Display مسئول تنها چهار میلیون پنل های OLED سال گذشته دوباره برای آی فون 11 سری.
صفحه نمایش ال جی است گزارش شش دوره متوالی از جوهر قرمز اما این شرکت CFO Suh Dong-hee گفت که منابع مالی خود را بهبود خواهد شد در نیمه دوم سال است. "ما قصد داریم برای ما اختصاصی گوشی های هوشمند و OLED panel کارخانه در Paju به کار در ظرفیت کامل," او گفت:. البته حمل و نقل 20 میلیون پانل به اپل قطعا کمک می کند. صفحه نمایش ال جی موفق به بهبود عملکرد ضعیف رای برای پانل های AMOLED در سال گذشته به همین دلیل است که سامسونگ بود گیرنده از 7 میلیارد دلار قرارداد با اپل (بیشتر در زیر). پس از تابستان گذشته ال جی صفحه نمایش بهبود عملکرد آن اجازه می دهد اپل به احساس اعتماد به نفس به اندازه کافی به نوبه خود بیش از یک چهارم از آن سال 2020 AMOLED نیاز برای آیفون 12 خانواده به آن است. اگر اپل با پنل های OLED که صفحه نمایش ال جی ارائه می شود آن جالب خواهد بود تا ببینید چقدر کسب و کار سامسونگ از اپل در سال آینده برای آی فون 13 خط.
آخرین سه ماهه اپل مجبور به پرداخت سامسونگ یک گزارش از مجازات $950 میلیون برای عدم به سفارش تعداد از پانل های سامسونگ به نام با نظر خود قرارداد. اپل گزارش قرارداد با سامسونگ برای ارائه 100 میلیون پانل در قیمت 7 دلار در هر, یا فوق 7 میلیارد دلار است. Yoshio Tamura رئیس جمهور از عملیات در ایالات متحده-نمایش بر اساس زنجیره تامین مشاوران گفت که این قرارداد در مورد دلیل سامسونگ از OLED در بازار است. انگلیسی, شرکت تحقیقات Omdia می گوید که سامسونگ دارای یک مسلط 81.3% به اشتراک گذاری در حمل و نقل کوچک و اندازه متوسط OLED پانل ها مانند آنهایی که مورد استفاده در گوشی های هوشمند است. صفحه نمایش ال جی می آید در دور دوم با 6.7 درصد سهم از این بازار است.
اپل ظاهرا شده است به دنبال استفاده از دیگر تولید کنندگان پانل های شیشه ای از جمله پکن, شرقی, الکترونیک, (BOE). اما ماه گذشته کلمه رو که بانک مرکزی انگلیس شکست خورده بود تست کیفیت برای اپل و سامسونگ. دومی گفت: به خواست بانک مرکزی انگلیس برای یک نقل قول به عرضه آن با پنل های OLED خود را برای سال آینده Galaxy S21 سری.
اپل کمک کرده به قید وثیقه از آن زمان ال سی دی شیشه ای تامین کننده ژاپن صفحه نمایش. این شرکت صدمه دیده خود را با ابتلا به این تغییر از ال سی دی به OLED در زمان. است که می گویند که این شرکت تولید نمی کند هر AMOLED صفحه نمایش برای اپل به دلیل آن را 1.78-اینچ صفحه نمایش موجود در سازمان دیده بان اپل. با توجه به اینکه اپل سرمایه گذاری خود پول در ژاپن نمایش آن ممکن است روزی تکیه بر آنها برای پنل های OLED برای آی فون است.

اپل انتظار می رود که به پرده چهار 5G مدل های آی فون احتمالا در سپتامبر 8th. برای اولین بار در آیفون, تاریخچه تمام واحدهای جدید ورزش خواهد شد یک صفحه نمایش AMOLED. ما باید یک 5.4 اینچ, آی فون, 12 6.1 اینچی آیفون 12 حداکثر یک 6.1 اینچی آیفون 12 Pro و یک 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن