چگونه یک جشن تولد تبدیل به یک عفونت کروناویروس فاجعه

رمان coronavirus گسترش می تواند با سهولت باور نکردنی به خصوص در فضاهای محصور در خشکی هستند که ضعیف تهویه مناسب

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 تیر 1399
  • رمان coronavirus گسترش می تواند با سهولت باور نکردنی به خصوص در فضاهای محصور در خشکی هستند که ضعیف تهویه مناسب.
  • مطالعات متعدد و همچنین حساب های شخصی شواهد چگونه یک فرد می تواند انتقال COVID-19 به بسیاری از افراد دیگر بدون هیچ گونه نشانه آشکار از انتقال.
  • یک داستان مشابه جزئیات مورد پنج نفر که همه این بیماری پس از حضور در یک خصوصی در خانه جشن تولد. آن آغاز شده و با یک پخش که نمی دانم او تا به حال قرارداد COVID-19.

رمان coronavirus همه گیر نیست رفتن به دور در هر زمان به زودی, اما جهان به نظر نمی رسد به صبر و شکیبایی برای آب و هوا طوفان دیگر بیش از آن در حال حاضر است. ما باید درمان موثر است که می تواند کمک به COVID-19 بيمار اما ما هنوز در حال انتظار برای مواد مخدر است که می تواند در درمان و جلوگیری از عفونت. این فقط واکسن که در اواخر مرحله آزمایشات بلکه مونوکلونال آنتی بادی داروهایی که می تواند حتی مفید تر از واکسن. این داروها می تواند هر دو محدود حفاظت به عفونت و درمان افراد آلوده در حالی که واکسن تنها در افراد سالم است.

اما به جای توجه به دستورالعمل های ایمنی است که می تواند به کاهش خطر انتقال مردم در تعامل با رفتار مخاطره آمیز. به عنوان یک نتیجه, ما را از دیدن پرونده های جدید مجموعه هر روز در ایالات متحده و ما را از شنیدن در مورد چگونه یک فرد مسئول برای آلوده کردن ده. همان داستان بالا میآید و بیش از بیش. بازیکنان متفاوت هستند اما داستان همان است. آخرین شامل خصوصی جشن تولد که پنج نفر حضور داشتند. یکی آلوده شده و شما نمی دانید که در آن آنها گذشت COVID-19 به هر کس دیگری.

یک فرد آلوده گسترش COVID-19 به اعضای سه حزب مختلف حضور در یک رستوران در چین در همان زمان. آنها نشسته بودند در جداول جداگانه که فاصله داخل یک AC-تهویه اتاق. فرد آلوده شرکت در همان گروه کر تمرین با ده ها تن از دیگران آلوده 52 از 61 شرکت کنندگان در کمتر از سه ساعت است. در هر دو مورد افرادی که گسترش این بیماری بدون علامت بودند در آن زمان از این رویداد.

یک فرد بدون علامت که در سفر به چین و توصیه شد برای منزوی به عنوان یک اقدام احتیاطی را برآورده نمی کنند هر یک از همسایگان خود است. اما یکی از آنها را لمس همان دکمه در یک آسانسور و یا نفس همان درجه و 70 نفر دیگر آلوده به عنوان یک نتیجه.

یک فرد که می دانستند او COVID-19 مثبت با حضور در یک مهمانی با دوستان فکر او نبود خطر به هر کسی. یک مرد کشته و 12 نفر دیگر آلوده شدند.

این ما به ارمغان می آورد به یک داستان از سیاتل تایمز که جزئیات مشابه انتقال رویداد.

بیل (77) و Serona Schey (74) از تاکوما شد مراقب باشید از شروع این بیماری همه گیر. هر دو آنها را در معرض خطر با Serona مبتلا به دیابت و آسم. اما به عنوان متحده آغاز بازگشایی دو میزبانی تولد ناهار در ژوئن 23. سه نفر دیگر از زنان دعوت شده بودند از جمله تولد دختر. همه آنها نشسته در اطراف میز اتاق نشیمن برای حدود سه ساعت های غذا و صحبت کردن است. لایحه مشغول به کار بود در زیرزمین و او تنها آمد طبقه بالا برای بارگذاری یک صفحه از مواد غذایی است.

"هیچ کس تا به حال هر گونه رزرو در مورد آن گفت:" این بار. "قبل از این ما می دانستم که هیچ کسی آلوده از کارگران شرکت به کشورهای همسایه به کلیسا و خانواده است."

یک روز بعد یک زن در 50s که با حضور ناهار به نام دیگران گفتن آنها او بیمار بود. او COVID-19 تشخيص آمد مثبت است. چند روز بعد Serona کردم بیمار است و به زودی به اندازه کافی هر کسی که در خانه آزمایش مثبت برای ویروس. سه هفته بعد Serona هنوز ضعیف و دور از خود معمول خود را. لایحه را به صورت خفیف تر بود او به عنوان تجربه از دست دادن بویایی و چشایی و سرفه.

آنها هیچ ایده چگونه زن آلوده کردم و آنها فکر نمی کنم آنها به گسترش این بیماری به سایر افراد است. زن بود که برای اولین بار به بیمار ممکن است برداشت این ویروس در طول یک پرواز هواپیما از سواحل شرق. اما او هرگز برای مطمئن دانند. اخلاقی از داستان باقی می ماند همان: جلوگیری از افراد دیگر به عنوان آنجا که ممکن است به خصوص وقتی که می آید به داخل تنظیمات. شستن دست های خود را اغلب و پوشیدن یک ماسک صورت.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن