• Guardians of the Galaxy, Vol. 3 مدیر James Gunn زمان به Instagram برای پاسخ به طرفداران سوالات و جایی که او نشان داد که کسی که بمیرد در آینده مارول فیلم.
  • این معلوم نیست که شخصیت نابود خواهد شد, به عنوان سوال نیست به اندازه کافی خاص.
  • مدیر نیز با تایید وجود خواهد داشت یک چهارم فیلم در این سری به عنوان او همیشه برنامه ریزی شده را به یک سه گانه است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چه چیزی باعث Avengers: Infinity War و آخر بازی آنقدر بزرگ است که احساس خطر است. سابق روشن می سازد در اوایل که مردم ممکن است مرگ و مخاطرات واقعی هستند. زمان آن پس از اتمام شما با تنها نیمی از قهرمانان مورد علاقه خود را ایستاده و همه آنها را شکست داد. دیگران تبدیل شده است که به گرد و غبار اما آن را بلافاصله روشن است که آن را به همه ثابت در آینده Avengers قسط. اما آن را نیز آشکار است که هر چه Avengers را باید انجام دهید برای نجات هر کس دیگری ممکن است در هزینه های فوق العاده ای.

که هزینه ما آموخته است که یک سال پس از بی نهایت جنگ برای اولین بار بود که مرگ بیوه سیاه و آهن و بازنشستگی کاپیتان امریکا است. اما این تنها نیست Avengers را ترک خواهد کرد که این تیم در آینده فیلم های و بعدی با معنی مرگ آمده ممکن است در چند سال آینده در Guardians of the Galaxy, Vol. 3.

آیا هر یک از سرپرستان رسمی Avengers? خوب موشک بوده است مسح به عنوان یکی و در برخی از نقطه در طول پنج سال بین بی نهایت جنگ و Endgame. تا به حال سحابی. آنها به هر دو شده است زندگی این ابرقهرمان زندگی همراه با دیگران برای برخی از پنج سال. شما حتی می توانید استدلال می کنند که Avengers vs. نگهبان مبارزه با تایتان در بی نهایت جنگ و انجمن کرد که اساسا یک Avengers القایی. Star-Lord Drax, آخوندک و سحابی بودند در کنار مبارزه با تونی استارک, پیتر پارکر, و, دکتر, عجیب و غریب در برابر Thanos.

سپس, زمانی که استیو راجرز در ادا دو واژه ما می خواهم در حال مرگ بوده به شنیدن در نبرد اوجی در پایان Endgameاو عملا همه مبارزه در کنار او یک Avenger. “Avengers assemble!” او گفت:, و مخاطبان رفت فقط به عنوان هر کس بر روی صفحه نمایش در شارژ Thanos و ارتش خود را.

بله در یک راه یا دیگری هر نگهبان است که تقریبا یک Avenger.

منبع تصویر: Instagram

این ما به ارمغان می آورد به James Gunn تعجب آور وحی در Instagram که وجود خواهد داشت یک مرگ نگهبان 3. آن را خیلی زود به بگویید که رفتن به مرگ و اینکه آیا آن را می توان یکی از محبوب ما نگهبان یا Avengers. و ما فقط می توانیم سرزنش کسی که سوال پرسید. “آیا کسی که بمیرد در GotG 3?” کسی که خواسته کان در Instagram پس از مدیر به چالش کشیده طرفداران از او سوال.

وجود دارد تنها یک پاسخ به این سوال که پاسخ Gunn داد. “بله” گفت و آن را حس می کند کامل. مردم و دیگر موجودات می میرند در مارول فیلم. آن اتفاق می افتد تمام وقت. بسیاری از این مرگ و میر ها مربوط به بیشتر داستان. ما تنها در مورد مراقبت از خائنانی و قهرمانان. بنابراین ممکن است برخی می گویند که Gunn نمی دهد دور هر چیزی. البته کسی خواهد مرد در فیلم است. آن چه اتفاق می افتد در ابرقهرمان فیلم و فیلم به طور کلی.

سپس دوباره, شما باید آماده برای هر کاری از Marvel.

اجازه دهید فراموش نکنید که سه نگهبان که در حال حاضر مرده (هر چند دو نفر از آنها آمد). Yondu قربانی زندگی خود را در نگهبان 2. پس از آن ما شاهد Gamora تصویب دور در بی نهایت جنگ. ما رو متفاوت Gamora در آخر بازیکه تنظیم مجدد Star-Lord/Gamora داستان عشق و به ما اجازه می دهد به کشف آن در نگهبان 3. و 2023 سحابی کشته 2014 سحابی بنابراین سحابی ما می دانیم و عشق هنوز زنده است. اما از لحاظ فنی ما شاهد یک سحابی مرگ نیز هست.

منبع تصویر: Instagram

کان نیز وجود دارد گفت: نمی شود یک نگهبان 4 در همان مجموعه ای از پرسش و پاسخ. یا بهتر است گفت: هرگز او برنامه ریزی شده به بیش از سه فیلم. با تعجب اما شما هرگز نمی دانید. اما اگر نگهبان 3 آخرین فیلم تیم فعلی سپس ما ممکن است برخی از مرتب کردن بر اساس از مرگ قهرمانانه در این فرآیند است.

که گفت: ما هنوز هیچ تاریخ عرضه ای برای نگهبان 3و ما انتظار نداریم که برای یادگیری آن را در هر زمان به زودی. دیزنی به عقب رانده والاتر از این طیف را در فاز 4 و کار در چندین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد متوقف شده است در طول شیوع کروناویروس. بنابراین Guardians of the Galaxy, Vol. 3 نمی تواند راه اندازی زودتر از 2022. اما ما قطعا انتظار داریم این فیلم را شامل می شود در طیف فاز 5.

منبع تصویر: Marvel Studios

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im