سازمان دیده بان جدید نینتندو مستقیم مینی حق در اینجا در صبح روز دوشنبه

اولین نینتندو مستقیم مینی: شریک زندگی, ویترین, اولین نینتندو در کانال یوتیوب در روز دوشنبه. این نینتندو مستقیم

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
  • اولین نینتندو مستقیم مینی: شریک زندگی, ویترین, اولین نینتندو در کانال یوتیوب در روز دوشنبه.
  • این نینتندو مستقیم را به تمرکز بر روی آینده نینتندو سوئیچ ها از شخص ثالث studios است که در حال حاضر اعلام شده است بنابراین انتظار نداریم که هر رشته ای را نشان می دهد.
  • برخی از بازی ها که ممکن است ظاهر را شامل No More Heroes 3, Apex, افسانه, Bayonetta 3, شجاعانه به طور پیش فرض 2, عذاب ابدیو Shin Megami Tensei 5.

در حالی که سونی و مایکروسافت تسلط بر سرفصل های پیش از انتشار قریب الوقوع خود را به نسل بعدی کنسول های نینتندو بوده است به طرز مشکوکی آرام است. راه اندازی Paper Mario: اوریگامی پادشاه است که تقریبا تمام است که در سوئیچ صاحبان مجبور به نگاه به جلو به گذشته چند ماه و چند واکنش به این بازی مثبت بوده است وجود دارد در حال حاضر هیچ مهم دیگر آینده اول عناوین که اعلام شده است برای سال 2020 است. خوشبختانه نینتندو است که در نهایت می خواهم به اشتراک گذاشتن برخی از اخبار در صبح روز دوشنبه هنگامی که آن را منتشر آخرین نینتندو مستقیم ارائه شده است.

روز دوشنبه در 7 p. m. PT / 10 a. m. ET اولین نینتندو مستقیم مینی: شریک ویترین جریان خواهد شد در شرکت کانال یوتیوب. ارائه خواهد شد تمرکز بر روی عناوین از نینتندو توسعه و نشر همکاران و این قسط را "یک چند به روز رسانی در قبلا اعلام شده بازی برای نینتندو سوئیچ."

در گذشته نینتندو مستقیم جریان زنده اند یا نمایش انواع مختلفی از آینده شخص اول و شخص ثالث عناوین و یا با تمرکز بر بازی های indie در حال توسعه برای سوئیچ. این اولین بار است که یک کل ارائه شده است تمرکز صرفا بر عمده ثالث منتشر شده بنابراین انتظار نداریم که برای دیدن ماریو لینک یا کربی.

طبق معمول نینتندو ارائه نمی دهد هر گونه هایی که به عنوان بازی خاص خواهد بود برجسته در این مقاله وجود دارد اما تعدادی از عناوین که اعلام شد برای سوئیچ بیش از گذشته چندین ماه است که هنوز هیچ تاریخ انتشار و از جمله عذاب ابدی, No More Heroes 3, شجاعانه به طور پیش فرض 2و Shin Megami Tensei 5. هر یا همه از این بازی ها می تواند ظاهر را در طول جریان است که باید حدود ده دقیقه.

نینتندو توضیحات باعث می شود آن را کاملا روشن است که ما نمی بینم هر بازی توسعه یافته توسط نینتندو در روز دوشنبه. شایعات جدید 3D سوپر ماریو بازی بازسازی و remasters شده اند در اطراف شناور برای ماه ها و حتی یک نشت آخر این هفته در مورد نینتندو مستقیم در روز دوشنبه طی آن نینتندو اعلام خواهد کرد یک سوپر ماریو 3D جهانی لوکس و Super Mario All-Stars 2. آنها تاریخ صحیح اما آنها اشتباه در مورد محتوای ارائه شده است. با این حال نینتندو منتشر کرده است چندین مستقیم جریان در عرض یک یا دو هفته از یکدیگر در گذشته شاید بیشتر قابل توجه ویترین است فقط در اطراف گوشه.

هر ویژگی های نینتندو مستقیم مینی خواهد بود خوش آمدید واحه برای سوئیچ صاحبان پس از کوه پیمایی از طریق بیابان و بدون هر گونه اخبار واقعی برای ماه می باشد. ما قراردادن ویدئو به عنوان بالا به عنوان به زودی به عنوان آن می رود زندگی می کنند.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن