گوگل فقط باید لغو این صفحه 4a به تمرکز به طور کامل در 5G صفحه 5

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده. به بیرون درز صفحه 4a کدها از دسامبر گوگل است که

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

گوگل است که یک سخت افزار متمرکز شرکت استخراج بیشتر از سود آن از چیزهایی مانند تبلیغات آنلاین, دیجیتال, توزیع محتوا و خدمات ابر. پیکسل پروژه یک آزمایش است که به معنای به نمایش گذاشتن اندیشه پیشرفت در یک محیط کنترل شده untainted توسط نرم افزار اختصاصی و ترفند bloatware ها از شخص ثالث تولید کنندگان دستگاه. گوگل نمی خواهید به بازی بازی حجم و خطر نقشه کشی سامسونگ خشم اقامت برای فروش کم تعداد و سنگین حاشیه به جای.

اینها فقط تعداد کمی از دفاع به طور معمول مورد استفاده توسط غول جستجو طرفداران هاردکور برای توضیح بسیاری از آن در خانه های هوشمند و اشتباه در طول سال. اما هر چه به دلایل درست به همین دلیل این شرکت است چسبیده در اطراف بعد از این همه زمان قرار دادن آن نام و شهرت در خط سال پس از سال بر روی یک گوشی فهرستی که هرگز موفق به شکستن را به جریان اصلی برخی از چیزهایی که به سادگی غیر قابل توجیه و غیرقابل دفاع.
در همان زمان تعجب آور گزارش از چند هفته پیش پیشنهاد صفحه خانواده در واقع تا به حال بسیار خوب در سال 2019 در شرایط جهانی حمل و نقل... حداقل با صفحه استاندارد. آن را سخت به کشف کردن آنچه گوگل را متفاوت از سال گذشته در مقایسه با سال 2018, 2017 یا 2016 که begs سوال واضح - که در آن معامله هستند صفحه 4a و 4a XL؟!

پنجره ممکن است در حال حاضر بسته

متاسفانه هیچ راهی وجود دارد برای اطمینان می دانم که چگونه از یک تکه از گوگل گزارش 7.2 میلیون واحد فروش کل در سال 2019 رفت به اواسط محدوده صفحه 3a و 3a XL. قول همه نشانه ها به نظر می رسد به نقطه در جهت عظیم فلاپ گیشه برای بالا پایان صفحه 4 اواز یا موسیقی دو نفری که گرفتار بسیاری از توپخانه ضد هوایی از هر دو حرفه ای داوران و به طور منظم مصرف کنندگان به صورت متوسط عمر باتری متوسط طراحی غلط انداز, حرکت, حس, قابلیت, و بیش از حد قیمت گذاری شده است.

این صفحه 3a duo در ضمن زدم جوراب ما با فوق العاده دوربین در بودجه اساسا ورود به صحنه به عنوان یک دیر جلا عاقبت به bootlooping Nexus 5X. تفاوت بین 2015 و 2020 است که بسیاری از flagships شکسته اند $1,000 مانع روانی به تازگی هل دادن بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان نسبت به قیمت پایین تر نقاط به خصوص به عنوان غیر ضروری خرید همچنان به از دست دادن بخار در میان به طور فزاینده ای به چالش کشیدن شرایط اقتصادی جهانی.
اتفاقی (یا نه) coronavirus همه گیر و تاثیر عمیقی بر روی گوشی های هوشمند بازار نیست گرفتن از اپل و سامسونگ آماده نشده است. کاملا بر خلاف به عنوان کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر خود را منتشر مقرون به صرفه ترین آیفون تا کنون از چند ماه پیش در حالی که جهان شماره یک فروشنده گوشی خود را بالا برده اواسط محدوده بازی زیبا و فوق العاده محبوب Galaxy A51.
 
آیفون SE (2020) است که به سادگی بیش از حد قدرتمند (و ارزان) و Samsung Galaxy A51 بیش از حد خوب به دنبال (و ارزان) برای گوگل به سعی کنید به گرفتن تا در حال حاضر. وجود دارد و حتی تعدادی از 5G-دستگاه های فعال, به زودی به ما در قیمت از $400 به $500 و در این نقطه من شگفت زده نمی شود برای دیدن یک زن و شوهر از این ضرب و شتم 4G LTE-تنها صفحه 4a به بازار است.

همه چیز در نظر گرفته, چه غول جستجو باید انجام دهید این است کشیدن صفحه 4a پلاگین به عنوان به خوبی و تغییر آن سخت افزار تمرکز به طور کامل به صفحه 5. این صدا ممکن است مانند یک counterintuitive مشاوره پس از ارائه بسیار ستایش برای صفحه 3a, اما آن را تنها راه رو به جلو است که حس می کند.

پیکسل 5 است که در اصل یک صفحه 5a به هر حال

درست است ما شناخته شده و نسبتا مدت زمان طولانی در حال حاضر است که گوگل در پرچمدار بعدی است, خوب بعید به نظر می رسد واقعی گل سرسبد. طراحی شده توسط یک پیکسل 765 پردازنده به عنوان مخالف به 865 در بر داشت زیر هود سامسونگ Galaxy S20-سری دستگاه های وان پلاس 8 duo, موتورولا لبه+ و غیره و غیره به صفحه 5 ممکن است هزینه به عنوان کمی به عنوان 3a یا 3a XL اما باید آن را به راحتی فروختن به صفحه 4 و 4 XL در حالی که حمایت از 5G سرعت.
به عنوان اثبات شده توسط non-Plus موتورولا, Edge, که کاملا قابل قبول SoC قادر به ایجاد یک تعادل بین قدرت خام و انرژی های آخر که می شود قادر به کمک به رفع صفحه 4 بزرگترین عیب است. خط پایین این صفحه 5 و Qualcomm فوقانی اواسط برد با چیپ ست یکپارچه 5G سازگاری به نظر می رسد مانند یک مسابقه ساخته شده در بهشت است.
سپس دوباره فقط به عنوان صفحه 4a از دست رفته آن پنجره با debuting در آن انتظار می رود بازه زمانی می تواند صفحه 5 می رسند خیلی دیر به ایجاد تفاوت در ارزان 5G فضای گوشی. جدیدترین شایعات نشان می دهد که در غیر این صورت تلفن مرموز ممکن است تحت فشار قرار دادند تا نوامبر که در آن نقطه مذکور بخش بازار است به احتمال زیاد به آب گرفتگی با گزینه مناسب و معقول قیمت به شدت و یا بیشتر از آن از صفحه 5.
همه در همه زمان است که از ذات گوگل که نیاز به انتخاب بین فدا کردن صفحه 4a برای خوب از برند و تقریبا به خطر انداختن هر دو 4a و صفحه 5 از تنوع... و سردرگمی است. برای تلفن های موبایل مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به من, اما شما هرگز نمی دانید چه این شرکت انجام خواهد شد هنگامی که مواجه با یک ترشی شبیه به این. پس از همه, کسی, آیا تحریم مخوف صفحه 3 XL شکاف و کوچک صفحه 4 باتری هنگامی که وجود دارد قطعا گزینه های بهتری در دسترس است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب