مطالعه جدید نشان می دهد remdesivir با این نسخهها کار در coronavirus درمان, اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی

داده ها از یک کروناویروس جدید مواد مخدر دادگاه نشان می دهد که 5 روز دوره remdesivir درمانی موثر تر از مراقبت ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
  • داده ها از یک کروناویروس جدید مواد مخدر دادگاه نشان می دهد که 5 روز دوره remdesivir درمانی موثر تر از مراقبت استاندارد و با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان یک دوره 10 روزه.
  • این نتایج فقط به یک مجموعه خاص از COVID-19 بيمار یعنی افرادی که در یک مورد متوسط که شامل پنومونی بدون کاهش سطح اکسیژن.
  • جدید فاز 3 ساده remdesivir مطالعه به طور غیر مستقیم نشان می دهد که به مواد مخدر معتاد به کار در موارد شدید و آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار COVID-19 میزان مرگ و میر. این نتایج در راستای قبلا منتشر شده دادگاه.

رمان coronavirus هنوز درمان ندارد اما پزشکان ابداع مقدار زیادی از روش های درمانی است که نشان داده اند وعده و در مراحل مختلف تست است. یکی از آنها remdesivir این دارو که دریافت Dr. Anthony Fauci حمایت در اواخر ماه آوریل است. ما یاد گرفتیم که در آن زمان که remdesivir می تواند سرعت بهبودی و کاهش آن را از 15 روز با انواع دیگر از مراقبت تا 11 روز. Fauci گفت: در آن زمان که دارو نمی گذارد نرخ مرگ و میر و remdesivir ممکن است به توان با ترکیب های مختلف پزشکی برای بهبود COVID-19 درمانی است.

مطالعه منتشر شد چند هفته بعد بیشتر تایید این یافته ها و روشن ساخت که remdesivir نیست معجزه COVID-19 دارو ما منتظرش بوده ام. سازنده remdesivir در روز دوشنبه منتشر شده مطالعه اضافی در روز دوشنبه است که می گوید که remdesivir با این نسخهها کار در COVID-19 درمان. اما جلعاد را فاز 3 مطالعه ارزیابی طول درمان و نتایج آن ممکن است تنها به اعمال برخی زیر مجموعه ای از بیماران.

جلعاد را اعلام نمی آید در قالب یک مطالعه که خواهد شد منتشر شده در تاریخ بعد اما هنوز هم مقدار زیادی از اطلاعات جالب. جلعاد در مقایسه با 5 روز و 10 روز دوره remdesivir به علاوه استاندارد مراقبت در برابر استاندارد مراقبت به تنهایی با تقسیم بیماران به سه گروه تقسیم شدند. داده ها نشان داد که بیماران در 5 روز گروه بودند 65 درصد بیشتر احتمال دارد که بالینی پیشرفت در روز 11 نسبت به کسانی که در مراقبت استاندارد ، 10 روز دوره نشان نداد پیشرفت است که از نظر آماری تفاوت قابل توجهی در مقایسه با استاندارد مراقبت اما جلعاد می گوید شانس بهبود شد مطلوب است "نسبت به" اهمیت است.

این مطالعه شامل 600 بيمار با متوسط COVID-19 موارد از جمله پنومونی بدون کاهش سطح اکسیژن. که به روش تصادفی 1:1:1 است. "اولیه پایانی بود وضعيت را در ارزشیابی 7-نقطه ترتیبی نمره در روز 11 اعم از ترخیص از بیمارستان به افزایش سطح اکسیژن و تهویه پشتیبانی به مرگ" اعلام می خواند. "ثانویه هدف مطالعه شد میزان عوارض جانبی در هر remdesivir گروه درمان در مقایسه با استاندارد مراقبت."

جلعاد می گوید که نسبت بالاتری از بیماران در 5 روز همگروهی زمانی بهبود در وضعيت بالينی در مقابل استاندارد مراقبت. این شرکت همچنین می گوید که "غیر معنی داری افزایش بالینی بدتر شدن و یا مرگ مشاهده شد در استاندارد مراقبت تنها گروه در مقایسه با remdesivir گروه است."

همانطور که برای عوارض جانبی این دارو به خوبی تحمل می شود و عوارض جانبی در بیش از 5% در هر دو گروه شامل تهوع و سردرد است. چهار نفر در گروه شاهد مردند در مقایسه با دو در 10 روز کوهورت. وجود دارد هیچ مرگ و میر در 5 روز ،

به عبارت دیگر remdesivir درمانی می تواند مفید باشد اما هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که این دارو می تواند به جلوگیری از عوارض است که یک هدف کلیدی برای COVID-19 درمان است. حتی پس از دسترسی به remdesivir ممکن است سرعت بهبود برای برخی بیماران. "این مطالعه نتایج ارائه اضافی تشویق اطلاعات برای remdesivir نشان می دهد که اگر ما می توانیم مداخله زودتر در روند بیماری با 5 روز دوره درمان با ما می توانید به طور قابل توجهی بهبود نتایج بالینی برای این بیماران" دانشکده پزشکی هاروارد و استاد و بریگهام و بیمارستان زنان بیماری های عفونی پزشک فرانسیسکو مارتی در بیانیه ای گفت.

همچنین این مطالعه به نظر می رسد نشان می دهد که 5 روز دوره وريدی remdesivir کار ممکن است فقط به عنوان به خوبی به عنوان یک دوره 10 روزه از درمان است. اگر هر چیزی, این نتایج خبر خوب برای بیمارستان ها هستند که به دنبال جیره remdesivir مواد مخدر که به طور گسترده ای در دسترس است. مرحله دوم مطالعه اضافه شده تا 1000 اضافی بیماران با وزش مظاهر و نتایج در دسترس خواهد بود در ماه های آینده.

جلعاد اشاره کرد در بیانیه ای جداگانه است که یک روش ساده-شدید مطالعه از مواد مخدر که شامل COVID-19 بیمارانی که نیاز به غیر تهاجمی اکسیژن نشان داد که 5 روز remdesivir البته منجر به بهبود مشابه به عنوان یک دوره 10 روزه.

به عنوان CNBC امتیاز متوسط مزایای برابر coronavirus خواهد سوخت بیشتر شک و تردید در مورد remdesivir. جلعاد سهام سقوط 4% پس از نتایج منتشر شد.


پزشکان در حال انتظار برای بیماران در هلند. منبع تصویر: رابین اوترخت/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن