یک کنتاکی زن و شوهر با پوشیدن مچ پا دستبند در حال حاضر برای امضای قرنطینه سفارش

مقامات مجری قانون قرار داده و کنتاکی زن و شوهر در خانه بازداشت در روزهای اخیر پس از همسر الیزابت Linscott آزما

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • مقامات مجری قانون قرار داده و کنتاکی زن و شوهر در خانه بازداشت در روزهای اخیر پس از همسر الیزابت Linscott آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.
  • او نتایج آزمون آمد با خود به قرنطینه منظور او خواسته شده بود برای ثبت نام. او خودداری کرد چرا که از یک خط که مورد نیاز خود را به اجازه بخواهید اگر او تا به حال نیاز به ترک خانه خود را در یک وسیله نقلیه مانند یک آمبولانس.
  • که نوع از چیزی که او فکر او می تواند منتظر اجازه برای او استدلال. او و شوهرش قرار شد در مچ پا نظارت قرار داده و در بازداشت خانگی است.

ما جراح عمومی جروم Adams التماس کرد با بینندگان در طول یک فاکس و دوستان مصاحبه در صبح روز دوشنبه به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. "من به شما التماس" او گفت:. "لطفا درک کنید که ما در حال تلاش نیست که به دور خود را به آزادی وقتی به ما می گویند 'پوشیدن چهره و پوشش.'"

اگر شما واقعا می خواهید به دانستن آنچه در آن مانند به نظر می رسد به از دست دادن یک بیت از آزادی (به طور خاص در مورد آزادی) در گیر یک مثال بهتر از مبارزه بیش از ماسک صورت را می توان در کنتاکی. که در آن هر کس است که صحبت کردن در مورد این داستان از یک زن و شوهر که کاهش یافته است به ثبت نام خود قرنطینه پس از سفارش, همسر الیزابت Linscott آزمایش مثبت برای coronavirus. امتناع از ثبت نام قرنطینه سفارش بیش از بعضی از جمله بندی که زحمت این زن و شوهر — اما آن را به زن و شوهر بودن بی درنگ داده مچ پا و دستبند قرار داده و تحت بازداشت خانگی است.

این حکم در فرم است که به زن و شوهر مکث. آن را می خواند: "من نمی خواهد سفر کند و در هر مکان تجاری و یا مراقبت های بهداشتی انتقال مانند آمبولانس, اتوبوس, تاکسی, هواپیما قطار یا قایق بدون موافقت قبلی وزارت بهداشت عمومی." الیزابت Linscott گفت: یک ایستگاه خبری محلی که حکم است که چرا او نمی خواست به امضای سند (حتی اگر او و خانواده اش هنوز هم برنامه ریزی شده خود به قرنطینه).

"بخشی از من بود اگر من برای رفتن به ER, اگر من مجبور به رفتن به بیمارستان هستم و نمی خواهید به صبر برای به دست آوردن تایید برای رفتن" Linscott محلی گفت NBC وابسته به موج.

او می خواهم بدست تست شده برای coronavirus در وهله اول به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل سفر آینده به میشیگان به دیدار خانواده. زمانی که او نتیجه تست مثبت روز بعد از آن آمد با یک ایمیل از بخش بهداشت محلی که شامل خود-قرنطینه سفارش.

در میان چیزهای دیگر که سفارش مورد نیاز خود را به بررسی روزانه با وزارت بهداشت و درمان. چیزهایی تشدید سرعت پس از او با اشاره به این جمله در مورد آمبولانس مراقبت از توضیح او امتناع از ثبت سفارش.

این گذشته پنجشنبه Linscott شوهر بني اسرائيل باز جلوی درب خانه خود و ملاقات با یک بند از مقامات محلی. آنها گزارش داده و از خانواده در مچ پا مانیتور آن را به اطلاع مقامات مجری قانون اگر آنها سرمایه گذاری بیش از 200 پا از اموال خود را.

"ما نمی غارت فروشگاه" الیزابت Linscott گفت: یک خبرنگار. "ما نمی سرقت چیزی. ما نمی رسید و اجرا کنید. ما چیزی نمی اشتباه است."

محلی در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته است اظهار نظر در این مورد تا کنون با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. در Instagram داستان صبح روز دوشنبه Linscott تصاویر ارسال شده که شامل یکی با جمله زیر: "من می خواهم به جای ایستادن برای حق و نا امید کردن مردم از آن را پنهان و نا امید خدا."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن