Galaxy Z برابر 2 را فشار دهید ارائه نشت جلوتر از رسمی نشان

به بیرون درز کدها ظاهر می شود به نمایش گذاشتن طرح نهایی Galaxy Z برابر 2. اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ را دنب

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
  • به بیرون درز کدها ظاهر می شود به نمایش گذاشتن طرح نهایی Galaxy Z برابر 2.
  • اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ را دنبال کنید تا به کهکشان برابر به نظر می رسد در تعداد بی شماری از نشت اما این ممکن است ما در نگاه اول این گوشی که راه اندازی خواهد شد بعد از این سال.
  • سامسونگ می گوید که آن را اعلام خواهد کرد "پنج قدرت جدید دستگاه" در آن Galaxy Unpacked event در آگوست 5th, و به نظر می رسد که Galaxy Z برابر 2 خواهد بود یکی از آنها است.

مهم نیست که چگونه هرج و مرج جهان می شود ما همیشه می توانید بستگی دارد بر روی گوشی های سامسونگ به نشت هفته قبل از آنها به طور رسمی پرده برداری کرد. در اوایل این ماه سامسونگ اعلام کرد که میزبان Galaxy Unpacked event در اوت 5 در 7 p. m. PT / 10 a. m. ET شامل "آخرین اکوسیستم دستگاه های کهکشان." اطلاعات بیشتر در مورد گفت: دستگاه های به بیرون درز کرده اند بارها و بارها اما در روز دوشنبه, ما ممکن است بدست ما اولین نگاه به طرح نهایی Galaxy Z برابر 2.

اگر شما شده است با نگه داشتن سامسونگ نشت می دانید که پیگیری 2019 Galaxy برابر شده است و در حال حاضر شایع به نام Galaxy Z برابر 2 به منعکس کننده این واقعیت است که آن را بخشی از همان محصول خط به عنوان Galaxy Z تلنگر که فقط اتفاق می افتد به فروش می رسد بهتر و دریافت بیشتر واکنش مثبت نسبت برابر است. ما دیده ایم شایعات و گزارش در مورد مشخصات و ویژگی های Z برابر 2 اما جدید نشت از ایشان Agarwal به نظر می رسد به نمایش گذاشتن طراحی شده است. روز دوشنبه Agarwal مشترک چیزی است که به نظر می رسد به طور رسمی ارائه تمام دستگاه های جدید.

رندر از Galaxy Z برابر 2 تار است و با وضوح پایین اما اگر این مشروع است آن را به نظر می رسد برای تایید برخی از نشت بوده ایم گزارش در طول چند ماه گذشته. برای مثال دوربین آرایه به نظر می رسد شبیه به یک کهکشان S20 سری اما با یک طراحی به روز شده برای مطابقت با Galaxy Note 20. ما همچنین می توانید یک نگاه اجمالی از ادعا 6.23-اینچ پوشش صفحه نمایش است که قابل ملاحظه ای بزرگتر از 4.6 اینچ صفحه نمایش خارجی اصلی بریزید. در نهایت, آن را سخت به بگویید با توجه به کیفیت تصویر اما من نمی توانید ببینید یک شکاف بر روی صفحه نمایش اصلی است که در خط با شایعاتی که نشان می دهد سامسونگ را جایگزین ناخوشایند درجه یک با یک سوراخ پانچ selfie camera.

این توییت نیز شامل کیفیت بالاتر ارائه دستگاه های دیگر ما انتظار برای دیدن در رویداد Unpacked.

در یک پست وبلاگ در دوشنبه TM Roh, سر, سامسونگ, موبایل, کسب و کار, تایید کرد که Galaxy Unpacked event در ماه اوت خواهد شد از ویژگی های "پنج قدرت جدید دستگاه است." بر اساس آنچه دیده ایم و شنیده ام تا به این نقطه به اعتقاد ما انتخاب خواهد شد عبارتند از: توجه داشته باشید کهکشان 20, Galaxy Z برابر 2, Galaxy Z تلنگر 5G, کهکشان دیده بان 3 و Galaxy جوانه زندگی می کنند. که گفت:, اخیر شایعات پیشنهاد کرده اند سامسونگ ممکن است آماده به بحث در مورد Z برابر 2 کاملا رتبهدهی نشده است بنابراین یکی از پنج دستگاه Roh با اشاره به در وبلاگ خود پست می تواند به جای توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن