SpaceX در مورد به راه اندازی یک ماهواره جدید, و شما می توانید آن را زنده

SpaceX در حال راه اندازی یک ماهواره نظامی کره جنوبی امروز, و از آن خواهد شد زندگی می کنند جریان کل رویداد. Sp

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • SpaceX در حال راه اندازی یک ماهواره نظامی کره جنوبی امروز, و از آن خواهد شد زندگی می کنند جریان کل رویداد.
  • SpaceX است کمی در پشت برنامه در حال حاضر و امروز راه اندازی شد و در ابتدا قرار است برای هفته گذشته است.
  • آب و هوا و مکانیکی مسائل را تحت فشار قرار دادند به چندین SpaceX راه اندازی در هفته های اخیر.

این یک بیت از یک ماه برای SpaceX. خصوصی پروازهای فضایی شرکت که به ندرت معاملات با تاخیر گذشته از آن ناشی از آب و هوا بوده و مجبور به عقب براند یک دسته از ماموریت های آن برای دلایل مختلف. یکی از این ماموریت است ANASIS-II ماهواره ای, راه اندازی, که در اصل قرار است برای ماه جولای 14th, اما تا به حال به عقب رانده شود به اطمینان حاصل شود همه چیز آماده بود برای رفتن.

در حال حاضر این ماموریت طولانی راه اندازی پنجره, امروز, بنابراین شانس هستند خوب است که ما در نهایت دیدن فالکون 9 تحویل کره جنوبی ماهواره به مدار امروز. پنجره ای باز می شود در 5:00 p. m. EDT و باز باقی خواهد ماند برای نزدیک به سه ساعت است. شما می توانید راه اندازی زندگی می کنند حق در اینجا.

امروز راه اندازی — با فرض آن می رود بدون دردسر و بسیار ویژه برای SpaceX. این شرکت خواهد بود با استفاده از همان فالکون 9 booster که ارسال فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به فضا در خدمه فضاپیمای اژدها برای ناسا. راه اندازی خواهد شد یک رکورد شکن برای SpaceX به عنوان سریع ترین زمان چرخش برای هر مداری کلاس موشک ضرب و شتم ناسا خود شاتل فضایی رکورد.

SpaceX ارائه می دهد جزئیات بیشتر در مورد ماموریت:

SpaceX با هدف قرار دادن چهار شنبه, جولای 20 برای فالکون 9 را راه اندازی ANASIS-II ماموریت که بلند کردن از فضای راه اندازی مجتمع 40 (SLC-40) در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا. اولیه راه اندازی پنجره باز می شود در 5:00 p. m. EDT یا 21:00 UTC و بسته می شود در 8:55 p. m. EDT یا 00:55 UTC در جولای 21.

فالکون 9 اولین مرحله که قبلا راه اندازی Crew Dragon به ایستگاه فضایی بینالمللی با ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در هیئت مدیره. پس مرحله جدایی, SpaceX را زمین فالکون 9 را در مرحله اول در "فقط به عنوان خوانده شده دستورالعمل" droneship خواهد شد که مستقر در اقیانوس اطلس است. این ANASIS-دوم فضاپیما را اعزام حدود 32 دقیقه پس از پرتاب.

مثل همیشه SpaceX خواهد شد ارائه یک جریان زنده از راه اندازی برای همه ما برای لذت بردن از. جریان زندگی می کنند برنامه ریزی شده است برای شروع در 5:00 p. m. به وقت شرق اما می تواند تحت فشار قرار دادند اگر آب و هوا به نظر می رسد مانند آن را بلافاصله همکاری. در هر صورت این شرکت را خوب و گسترده ای راه اندازی پنجره منتظر شرایط برای روشن کردن اگر آنها ایده آل نیست و شانس اندازی امروز نگاه بسیار خوب است.

پس از امروز راه اندازی SpaceX هنوز هم باید برای بازی یک بیت از گرفتن آن با برنامه دیگری ارسال ماهواره به فضا برای مشتری BlackSky و ارائه یکی دیگر از زن و شوهر از بارهای خود را Starlink ماهواره به مدار است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن