ما coronavirus پاسخ بسیار بد برای یک دلیل شما احتمالا حتی نمی متوجه

روز دوشنبه coronavirus به روز رسانی برای ما ادامه افسرده drumbeat از اخبار منفی با پرونده ادامه به شکسته در ای

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
  • روز دوشنبه coronavirus به روز رسانی برای ما ادامه افسرده drumbeat از اخبار منفی با پرونده ادامه به شکسته در ایالات متحده با تشکر متحده, Florida.
  • یکی از دلایل coronavirus پاسخ در ما بوده است و بنابراین بدون زرق و برق است که عدم یکنواختی وقتی که می آید به فن آوری مورد استفاده توسط ادارات بهداشت و آزمایشگاه است که تولید آزمون.
  • نتایج را می توان فرستاده شده توسط فکس و گاهی اوقات به صورت دیجیتالی و یا در برخی از راه های دیگر است که باعث ایجاد تنگنا.

اگر شما تا به حال به شما به راحتی می تواند با انتخاب یکی از چندین تصاویر نمادین به عنوان نزدیک ترین ارتباط با ما پاسخ به کروناویروس همه گیر تا کنون — هر چیزی از صحنه های از شهر نیویورک کارکنان بیمارستان در لباس چه نگاه به hazmat برخورد مناسب با امکانات به سر می برند در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر به جمعیت کثیری از partygoers و معترضین که حاضر به لحاظ اجتماعی فاصله و مخالف هستند به پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود در برابر ویروس.

شما همچنین می توانید اضافه کردن یک تصویر دیگر را به این لیست از صحنه های به یاد ماندنی, اما,, و آن که بسیاری از افراد ممکن است از آنها آگاه باشید. تصویر یک دستگاه فکس — من می دانم که حتی با استفاده از آنها دیگر اما فقط با آن — که پاشش صفحات را مانند یک صحنه از یک فیلم و یا یک کمدی موقعیت. که تصویر ذهنی عکس, در واقع می تواند تا حدودی توضیح دهد که چرا ما در حال انجام چنین وحشتناک کار با آن پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال حاضر حتی به عنوان متحده در سراسر کشور در ادامه به مجموعه ترسناک رکورد جدید در نظر coronavirus موارد است. و با فلوریدا در حال حاضر به تنهایی مسئول بیشتر موارد ویروس از دیگر کشورها.

به گفته نیویورک تایمزکه خارج از کنترل دستگاه فکس سناریو رخ داده در شهرستان هریس عمومی وزارت بهداشت در هوستون — که در آن راه coronavirus تصویر بسیار تیره و تار است که یک هشدار اضطراری بیرون رفت و به هر کس که در این شهر در روز دوشنبه ترغیب آنها به ماندن در خانه به طوری که به گسترش یا قرارداد ویروس.

یکی از آزمایشگاه های این شهرستان در بخش بهداشت و درمان کار کرده است به تازگی با ارسال یک پشته از نتایج آزمون ... توسط فکس که منجر به یک بیت از یک ظرف غذا برای بخش. دکتر Umair شاه است مدیر اجرایی بخش بهداشت و درمان در این شهرستان است که شامل هوستون است که ثبت بیش از 40,000 موارد از coronavirus و شاه گفت: اکنون پزشکان گاهی اوقات سعی کنید به فکس نتایج خود را به شماره شخصی.

زمانی که فکس نتایج آزمون را با موفقیت آمده بیش از آنها را برای قرار دادن در یک پاکت, برچسب "محرمانه" و جسمی راه می رفت بیش از این به اپیدمیولوژی گروه.

چرا این مهم است ؟ خوب همه می افزاید که نیازی تاخیر به زمانی که نتایج آزمون تحویل داده که در آن آنها نیاز به رفتن و شهرستان در بخش بهداشت و درمان می تواند کمک به تنظیم سیاست درآمده است. اما این درست نیست که آن را نه فقط در هوستون شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که در برخورد با این. با توجه به زماناین اتفاق می افتد در اطراف این شهرستان به دلیل "یک سیستم گزارش دهی است که در آن برخی از نتایج آزمون می رسند و از طریق صاف و اطلاعات تغذیه اما دیگران آمده از طریق تلفن, ایمیل, ایمیل فیزیکی و یا فکس فن آوری حفظ و چون آن را مطابق با, دیجیتال, استانداردهای حفظ حریم خصوصی برای اطلاعات سلامت.

"این گزارش آمده اغلب تکراری به اشتباه در بخش بهداشت و درمان و یا در حال از دست رفته اطلاعات مهم مانند یک بیمار شماره تلفن و یا آدرس."

ماهیت این بیماری همه گیر به این معنی است که زیرساخت های اطراف تست برای بیماری در ایالات متحده تا به حال به تا سطح شیب دار قابل ملاحظه ای از مه, اما آن را آسان تر از انجام گفت. در زمان عادی اکثریت قریب به اتفاق از نتایج تست آزمایشگاهی فرستاده شد به بهداشت عمومی ادارات دیجیتالی. اما coronavirus همه گیر بودن را به عنوان گسترده ای به عنوان آن را در حال حاضر درمانگاه ها و انواع شرکت های دیگر پیوست, تست فرای و نه همه آنها تا به حال یک جامد دیجیتال اکوسیستم در محل همین دلیل است که نتایج آزمون در حال تحویل به اشکال مختلف در سراسر کشور و ایجاد یک نوع از تنگنا.

خط پایین: دکتر شاه این همه به معنی "داده است حرکت کندتر از این بیماری است." قطعا چیزی داشته باشیم که ما و رسانه های دیگر ادامه ردیابی و گزارش گیری بر روی بیماری (صحبت که شما می توانید گرفتن در قبلی ما coronavirus پوشش در اینجا).

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن