سابق CDC مدیر توضیح می دهد که چگونه ما می توانیم 'ما زندگی بازگشت'

آخرین coronavirus به روز رسانی نیست دقیقا امیدوار کننده است. ویروس' و میر در ایالات متحده است که تنها در ادامه

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • آخرین coronavirus به روز رسانی نیست دقیقا امیدوار کننده است. ویروس' و میر در ایالات متحده است که تنها در ادامه به رشد و موفقیت آمیز واکسن است که هنوز ماه به دور خود را در اولین.
  • بعدی مانع بزرگ پیش روی کشور است که چگونه سیستم مدرسه در اطراف ما در حال رفتن به بازگشایی این سقوط اگر آنها حتی در همه. برخی از آنها به جای انتخاب برای تغییر به یک کلاس درس مجازی, مدل, اما نه هر سیستم مدرسه است که گزینه.
  • سابق CDC مدیر تام فریدن توضیح می دهد که آنچه که ما نیاز به انجام در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ما را قادر به "زندگی ما است."

بسیار برای coronavirus ناپدید با ورود تابستان گرم آب و هوا.

ایالات متحده دیده است coronavirus موارد افزایش 18 درصد بیش از دو هفته گذشته (همراه با 30 درصد افزایش در مرگ و میر) با توجه به های اخیر جدول بندی و با وجود تعداد فزاینده ای از کشورها مانند تگزاس و آریزونا که در آن coronavirus همه گیر است و تهدید به مارپیچی خارج از کنترل است. مطمئن شوید که ما در حال گرفتن یک کمی نزدیک تر — تاکید بر یک کمی — به روز هنگامی که ما می توانیم این بیماری همه گیر در پشت سر ما به لطف پیشرفت های مانند آزمایش های اولیه از coronavirus واکسن نامزدها که در حال نشان دادن وعده اما هنوز یک راه طولانی از واقعیت است. این با این همه در نظر داشته باشید که سابق CDC مدیر تام فریدن تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن بینش خود را با فاکس نیوز روز یکشنبه Chris Wallace بیش از آخر هفته در مورد همه چیز از دولت آمریکا coronavirus پاسخ در حال حاضر فقط زمانی که آن است که همه ما در نهایت قادر به "زندگی ما است."

فریدن میسازد و راه را برای که به اتفاق هم در پست های اخیر در وبلاگ شخصی خود در drtomfrieden.net/blog. در اینجا چیزی است که او می گوید: "مراقبت بهتر و جدیدتر درمان می تواند در کاهش نرخ مرگ و میر (شاید: پلاسما و remdesivir زود استروئیدها برای برخی از بیماران دیر). حتی با یک واکسن, ویروس است که در اینجا به ماندن بگیرید. ما نیاز به پاسخ جامع است که به حداقل رساندن مرگ و میر و رسیدن به طبیعی جدید به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است."

بسیار در معرض خطر فریدن در ادامه در وبلاگ خود پست. مانند "فرصتی برای ما بچه ها برای رفتن به مدرسه و برای ما به بازگشت به کار. فرصتی برای اقتصاد ما به بهبود می یابند. این شانس را برای ما به صرفه جویی ده ها هزار نفر از زندگی است."

تا آنجا که وقتی این همه به پایان خواهد رسید — و یا به جای کاهش به حدی است که ما می توانیم بازگشت به درجاتی از حالت عادی? متاسفانه هیچ یک واحد پاسخ به این سوال فریدن توضیح داد در مصاحبه خود در این آخر هفته.

"وجود دارد نمی شود یک راه حل برای این بیماری همه گیر است و ما نیاز به سطح با مردم," او گفت:. "ما لازم نیست به اندازه کافی تست. بنابراین ما باید به اولویت بندی آنها. ما لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی. بنابراین ما نیاز به با خیال راحت استفاده مجدد و استفاده بیشتر از به طور معمول قابل استفاده مجدد تجهیزات. و اگر و هنگامی که یک واکسن می آید, ما در حال رفتن به باید به صورت سخت گیری در مورد که می شود آن را برای اولین بار."

برخی از این سوالات: چگونه اعتماد به نفس ما در آن است ؟ و چگونه به سرعت آن را در دسترس خواهد بود ؟

"یکی از چیزهایی که مانع ما این است که این ایده که یک چیز است که برای جلوگیری از این," او اضافه شده است. "هیچ چیز در حال رفتن به آن را متوقف کند. آن را در اینجا در حالی که برای, اما ما در آن با هم. و اگر ما متحد در تلاش های ما در برابر آن را در حالی که از لحاظ فیزیکی از هم جدا می توانیم زندگی ما و ما معیشت است."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب