گوگل در حال آزمایش یک عمده ویژگی iMessage برای RCS

با توجه به 9to5Google به نظر می رسد که گوگل قصد دارد برای اضافه کردن پایان به پایان رمزگذاری برای آن متن پیام

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 خرداد 1399
با توجه به 9to5Google به نظر می رسد که گوگل قصد دارد برای اضافه کردن پایان به پایان رمزگذاری برای آن متن پیام جایگزینی غنی خدمات ارتباطی (RCS). سال گذشته گوگل به پایان رسید نورد RCS در ایالات متحده آمریکا; به دلیل آن را می فرستد پیام های بیش از شبکه های داده به جای تلفن همراه پیام را می توان از طریق Wi-Fi. آن را نیز اجازه می دهد تا کاربران را به نوع به عنوان بسیاری از 8000 کاراکتر در هر پیام (تا 160) و باعث می شود آن را آسان تر برای به اشتراک گذاشتن تصویر بزرگ و فایل های ویدئویی. RCS نیز فراهم می کند جزئیات دریافت نشان می دهد که حزب دریافت پیام آن را باز کرد و همچنین نشان می دهد هنگامی که یک پاسخ به یک پیام است که تایپ کردن.
در حالی که گوگل همچنان به تعقیب iMessage اپل یک چیز است که RCS را ارائه نمی کند در حال حاضر به صورت end-to-end encryption. این اجازه می دهد تا شما را به ارسال یک پیام است که برگ های گوشی در یک کد است که می تواند ترک خورده تا زمانی که آن را در سرزمین های دستگاه گیرنده. مقامات مجری قانون نیست خوشحال در مورد این اما کسانی که با استفاده از گوگل پیام های برنامه می تواند به زودی ارسال پیام با همان نوع از حفاظت است که iMessage, WhatsApp, سیگنال, Wechat و دیگر برنامه های پیام رسانی ارائه دهد.

گوگل در تعقیب اپل با RCS در حالی که حامل به دنبال کسب درآمد از پلت فرم

در غذای سگ نسخه Google پیام 6.2 (که بدان معنی است که گوگل با استفاده از آن خود را در حالی که در حال توسعه ساخت جدید), 12 رشته از کد پیدا شد که ذکر رمزگذاری. گاهی میانبر "e2ee" (به صورت end-to-end encryption) استفاده شد. از آنجا که هر دو طرف مکالمه باید با استفاده از RCS برای آن به کار این امکان وجود دارد که قابلیت رمزگذاری خواهد شد که همان نیاز.

 

با توجه به رشته کد کشف هر دو طرف مکالمه باید به یک سیگنال اینترنت به منظور پایان به پایان رمزگذاری به کار می کنند. اگر دو طرف دارای یک اتصال ضعیف به پیام های برنامه را ارائه دهد برای ارسال پیام از طریق SMS/MMS در حالی که اشاره به این که نه دارای قابلیت رمزگذاری. پیام برنامه را بپرسید برای رضایت قبل از ارسال زودی از طریق تکه تکه کردن معنی. علاوه بر این کاربران قادر به تصمیم می گیرید که آیا برنامه های آندروید است که اجازه به عنوان خوانده شده پیام های خود مجاز به دیدن پیام های رمزگذاری شده. و هنگامی که یک کاربر آندروید سهام خود را در موقعیت یک pop-up message را به یاد او که خود را پیام های رمزگذاری شده هستند.

علاوه بر گوگل چهار عمده ایالات متحده حامل (در حال حاضر تا زمانی که با حداکثر سرعت دویدن هنوز فروشگاه های خاص خود را, اجازه دهید بگویم که وجود دارد چهار رشته سمت چپ) توافق کردند که در ماه اکتبر گذشته برای ایجاد صلیب حامل پیام ابتکار (CCMI). این CCMI ارسال یک پیام برنامه برای دستگاه های آندروید بعد از این سال با اهداف خاص: به منظور توسعه یک کسب و کار به مصرف کننده اکوسیستم; سرعت بخشیدن به تصویب RCS; اجازه می دهد فردی و گروهی و چت به ممکن است در سراسر حامل; کاربران اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن با کیفیت بالا تصاویر و فیلم; این امکان را برای مصرف کنندگان به چت با مارک های مورد علاقه خود; سفارش rideshare; برنامه قرار ملاقات و پرداخت صورتحساب و ایجاد RCS سیستم است که کار در سراسر حامل در آمریکا و سراسر جهان.

در ماه نوامبر گذشته این CCMI انتخاب Jopocop فن آوری "ارائه پیشرفته پیام های تلفن همراه تجربه در تمام چهار شبکه های تلفن همراه." حامل دیدن یک فرصت برای کسب درآمد این کسب و کار با استفاده از آن اجازه می دهد تا مصرف کنندگان برای برقراری ارتباط و خرید از مارک های مورد علاقه خود. کاربران قادر خواهد بود به منظور rideshare و بیشتر. در یک مثال Jopocop نشان داد که چگونه در طول یک گروه RCS چت گروه می توانید تصمیم بگیرید که در یک کنسرت برای حضور و خرید بلیط به نشان می دهد همه بدون خروج از برنامه.
در اوایل این ماه ما به شما گفت که گوگل گفته تست از ویژگی های موجود در iMessage است که اجازه می دهد تا کاربران برای پاسخ به یک پیام با شکلک واکنش. بنابراین در حالی که گوگل امیدوار است برای مطابقت با توانایی های که اپل سیستم پیام ارائه می دهد حامل اهداف به نظر می رسد به فراتر از این به عنوان آنها امید به نوبه خود RCS به پول ساز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de