هر رایگان PS4 بازی در حال آمدن برای پلی استیشن پلاس در ماه اوت سال 2020

سونی اعلام کرده است که رایگان بازی PS4 که از آن خواهد شد به دور در ماه اوت است. پلی استیشن پلاس مشترکین می توا

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • سونی اعلام کرده است که رایگان بازی PS4 که از آن خواهد شد به دور در ماه اوت است.
  • پلی استیشن پلاس مشترکین می توانید دانلود بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 کمپین Remastered برای شروع روز سه شنبه, جولای 28th, و سقوط بچه ها: نهایی حذفی در روز سه شنبه, آگوست 4th.
  • در اینجا قیمت استاندارد برای هر دو بازی در فروشگاه پلی استیشن: Call of Duty: Modern Warfare 2 کمپین Remastered ($19.99), سقوط بچه ها: نهایی حذفی ($19.99).

شمارش معکوس برای آینده کنسول نسل رسما آغاز کرده است اما سونی هنوز چند سنگهای سمت چپ به دور قبل از صاحبان PS4 شروع به روز رسانی به PS5. در ماه اوت برجسته از ماه ممکن است به نظر می رسد به remastered بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 , کمپین اما در این بازی شما باید کاملا به دانلود و شروع به بازی ASAP است سقوط بچه ها. من صرف چند ساعت آخر این هفته بازی در اطراف در بتا است و این به عنوان یک حزب سرگرم کننده بازی که من بدست من دست در حافظه اخیر است. این احمقانه با گام های سریع و شما نیاز به آن را بر روی PS4.

در اینجا کامل صف های رایگان پلی استیشن 4 بازی در دسترس برای مشترکین PS Plus در ماه آگوست:

  • سقوط بچه ها: نهایی حذفی (ERP $19.99): در دسترس اوت 4 – اوت 31
    • سقوط بچه ها: نهایی حذفی flings انبوهی از شرکت کنندگان با هم آنلاین در یک خط تیره دیوانه از طریق دور بعد از دور از آشوب تا یکی ویکتور باقی مانده است! نبرد عجیب و غریب, موانع و پرتاب از طریق سرکش رقبا و غلبه بر خمش با مشکل روبرو قوانین فیزیک که شما تلو تلو خوردن به سمت عظمت است. ترک شأن و منزلت خود را در درب و خنده دار آماده شدن برای شکست در تلاش خود را به ادعای تاج و تخت!

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 کمپین Remastered (ERP $19.99): در دسترس 28 ژوئیه – اوت 31
    • پس بلافاصله از وقایع دراماتیک از ندای وظیفه 4: جنگ های مدرن Call of Duty Modern Warfare 2 کمپین Remastered شما غرق در آوردن, اقدام, محور ماجراجویی که در آن شما باید به صورت خاموش در برابر یک کشنده جدید تهدید hellbent در آوردن جهان را به آستانه سقوط. تک بازیکن مبارزات انتخاباتی شده است به طور کامل remastered با بهبود بافت, انیمیشن, بر اساس جسمی رندر بالا-محدوده دینامیکی روشنایی و خیلی بیشتر. کشف کلاسیک ماموریت های مانند مطلب یا داستان جالب و شرقی و ویسکی هتل به عنوان شما یک بار دیگر تاریخ صابون, قیمت, شبح و بقیه از Task Force 141 در جهان-پوشا مبارزه برای بازگرداندن نظم به جهان است. زیر آب نمایشی تیم کلاسیک شبح بسته نرم افزاری گنجانده شده است.

هر دو بازی ذکر شده در بالا خواهد بود به صورت رایگان برای دانلود توسط چهار شنبه, آگوست 4th. مثل همیشه شما نیاز به یک اشتراک فعال به پلی استیشن به علاوه به منظور به آنها را دانلود کنید به صورت رایگان. شما همچنین نیاز به هم نگه دارید برای پرداخت و یا راه اندازی مجدد اشتراک خود را به منظور نگه داشتن آنها را حتی اگر شما آنها را دریافت به صورت رایگان. و فراموش نکنید که تمام بازی های رایگان از ماه جولای در دسترس هستند هنوز و تا فوری مجموعه بازی می رسد در هفته آینده.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب