در اینجا هنگامی که گوگل صفحه 4a بنا به گزارش ها اعلام می شود

به بیرون درز گوگل صفحه 4a بیلبورد کمپینگوگل صفحه 4a در اصل به معنای آن اولین حضور بین المللی در اوایل ماه مه د

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 خرداد 1399
به بیرون درز گوگل صفحه 4a بیلبورد کمپین

گوگل صفحه 4a در اصل به معنای آن اولین حضور بین المللی در اوایل ماه مه در کنفرانس Google I/O. که رویداد در نهایت رو لغو شد با توجه به در جریان همه گیر و اگر چه گوشی های هوشمند است که هنوز هم در خط لوله که معلوم است که وجود دارد می تواند عظیم تاخیر در افق.

گوگل صفحه 4a شدید مواجه تاخیر

YouTuber جان Prosser, از صفحه Tech می گوید: گوگل صفحه 4a اعلام کرد که در حال حاضر برنامه ریزی شده را بیش از دو ماه پشت برنامه در روز دوشنبه, جولای 13. هیچ اطلاعاتی در این مرحله در مورد چگونگی رونمایی می گذرد اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد اتفاق می افتد از طریق آزادی مطبوعات و یا یک رویداد آنلاین.
گوشی های هوشمند است که می تواند در قیمت $349 در ایالات متحده باید ضربه قفسه به زودی پس از. Prosser می گوید این محصول به نظر می رسد آماده به کشتی است اما پیشنهاد یک تصمیم در مورد راه اندازی زمانی است که هنوز ساخته شود.

گوگل را پایه تصمیم نهایی در مورد تاریخ انتشار در تجزیه و تحلیل بازار. هنگامی که گوگل صفحه 4a در دسترس مشتریان باید قادر به آن را انتخاب کنید تا در دو رنگ – به طور منظم فقط سیاه و سفید' و 'جدید به سختی آبی" پایان که جایگزین 'به وضوح سفید رنگ گزینه است.

جای تعجب نیست Prosser, تایید صفحه 4a را پشتیبانی نمی 5G شبکه. که از ویژگی های است که این سایت متعلق به گل سرسبد گوگل صفحه 5 صفحه 5 XL که نگاه را به شدت متفاوت طراحی کامل با سه دوربین عقب و Snapdragon 765 5G چیپ ست. اخیر شایعات نقطه نسبت به قیمت 699 دلار شروع قیمت در ایالات متحده است.

چه گوگل صفحه 4a باید ارائه دهد ؟

با وجود های اخیر نشت گوگل اعتقاد بر این است که لغو بزرگتر صفحه 4a XL مدل در حمایت از یک, جهانی, صفحه 4a مدل. در این گزارش ویژگی های 5.8 اینچ صفحه نمایش OLED صفحه نمایش کامل با شدت باریک ناهنجاری و پانچ-سوراخ, طراحی, چیزی هرگز دیده می شود در یک دستگاه گوگل قبل از.

که همراه با یک صفحه 4-الهام پانل پشتی است که شامل یک مربع ماژول دوربین در گوشه بالا. دومی در خانه های یک فلش LED و یک 12 مگاپیکسلی است که قابل درک است که قرض گرفته شده از گوگل صفحه 3a.

با تشکر از به روز رسانی الگوریتم های که انجام شده است بیش از گل سرسبد صفحه 4 سری, اگر چه خروجی باید به طرز محسوسی بهتر است. این حتی شامل چشمگیر شب حالت دید که جهانی ستایش سال گذشته است.

نشسته در داخل گوگل صفحه 4a Qualcomm Snapdragon 730 یک چیپ ست استفاده شده در داخل Samsung Galaxy A71 و کم X2 در ماه های اخیر. باید آن را با ارائه یک عملکرد قابل توجهی پرش در مقایسه با زمانی که به طور مستقیم به Snapdragon 670-طراحی صفحه 3a.

همچنین در حال حاضر در داخل دستگاه گزارش شده است که 6GB RAM به عنوان استاندارد و 64GB حافظه داخلی. هیچ پشتیبانی از کارت حافظه است که انتظار می رود در این مرحله اما کمی گران تر 128GB نسخه می تواند در راه است.

تکمیل بسته خواهد بود 3,080 میلی آمپر باتری کامل با پشتیبانی از 18W شارژ سریع. سهام آندروید 10 راست خارج از جعبه است که احتمالا بر روی کارت بیش از حد اگر چه اندروید 11 باید به دنبال در اطراف یک یا دو ماه پس از انتشار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن