اروپا را پنهان اقیانوس پشتیبانی توسط چندین دهه داده

ماه اروپا مشتری ممکن است یک اقیانوس عظیم آب در زیر سطح آن و اطلاعات جدید از گالیله پشتیبانی از این نظریه. محق

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 اردیبهشت 1399
  • ماه اروپا مشتری ممکن است یک اقیانوس عظیم آب در زیر سطح آن و اطلاعات جدید از گالیله پشتیبانی از این نظریه.
  • محققان دریافتند که عدم پروتون بیش اروپا را به قطب شمال می تواند نشان می دهد فعال آب plume.
  • نیروهای جزر و مدی جلوگیری از آب از انجماد اما آیا زندگی وجود دارد وجود دارد باقی می ماند یک رمز و راز است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ماه اروپا مشتری است که یک مکان فوق العاده جالب. آن را یک توپ از یخ است که دانشمندان معتقدند پنهان گسترده ای اقیانوسی از آب مایع است. اثبات این است که آب وجود دارد به خاک سپرده شد زیر پوسته روی حیله و تزویر است اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که داده های جمع آوری شده از دو دهه پیش با پشتیبانی از این نظریه است.

به عنوان Gizmodo , گزارش یک مقاله جدید منتشر شده در ژئوفیزیک نامه تحقیقات با تمرکز بر خوانش گرفته شده توسط ناسا فضاپیمای گالیله راه بازگشت در سال 2000. در طول این ماموریت گالیله پر انرژی ذرات آشکارساز شد به طور مداوم در مواظب برای ذرات در حال حرکت به سرعت از طریق فضا است. هنگامی که فضاپیما cruised بیش اروپا را قطب شمال آشکارساز ذرات آن اشاره کرد کمبود پروتون.

در ابتدا دانشمندان در حال مطالعه اطلاعات نمی تواند توضیح دهد که چرا و نسبت به فرد داده به اروپا احتمالا مانع از این ابزار و آن جلوگیری از تشخیص ذرات. در حال حاضر با ادراک را به نفع خود محققان آمد تا با راه های مختلف و بسیار هیجان انگیز توضیح.

بیشتر مشاهدات اخیر از اروپا توسط تلسکوپ فضایی هابل نشان داد آنچه به نظر می رسد plumes آب بودن لعنتی به فضا است. در شبیه سازی شرایط Europa جو و پر از بخار آب, محققان کشف کردند که عدم پروتون در طول گالیله پرواز احتمال وجود دارد شواهدی وجود دارد که آن را به تصویب فعال plume.

"چه چیزی جدید است در اینجا است که بخشی از این کاهش را می توان با اتهام ارز یک روند موجب آن پروتون ها حذف می شوند و پس از آنها از دست دادن خود را شارژ الکتریکی در اروپا را نازک جو" محققان توضیح دهد. "ما می بینیم که ویژه وجود دارد کاهش می دهد که می توان با یک فوران پر از بخار آب در نتیجه ارائه شواهد اضافی برای فعال plume در طول گالیله پرواز E26."

آن اعتقاد بر این است که یخی جهان مانند اروپا و زحل انسلادوس بودند جامد. اخیرا دانشمندان ارائه توضیحات چگونه آب به شکل مایع هنوز هم می تواند وجود داشته باشد و در اعماق منجمد پوسته. نیروهای جزر و مدی از خود میزبان سیارات ارائه انرژی به اندازه کافی برای نگه داشتن آب به طور کامل از انجماد و ترک در پوسته یخی اجازه می دهد برخی از این مایع را با فشار به فضا است.

البته این سوال همچنان باقی است: اگر این قمر یخی را اقیانوس ها پنهان شده در داخل معنا است که زندگی می تواند وجود داشته باشد وجود دارد ؟ ما به سادگی نمی دانم. آن خواهد بود توانا و تیره در آن زیرسطحی اقیانوس, اما همانطور که ما دیده ایم در سیاره خود ما زندگی هنوز هم می تواند وجود داشته باشد در صورت عدم وجود نور خورشید. ماموریت های آینده می تواند فاش کردن اسرار پنهان در اروپا و انسلادوس اما در حال حاضر ما فقط باید صبر کنید و تعجب می کنم.

ماه اروپا مشتری منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب