Google Play Music است (تقریبا) مرده زنده موسیقی یوتیوب

گوگل شده است که در جریان موسیقی بازی برای سال های بسیاری است اما با وجود ضرب و شتم اپل به پانچ با بازی موسیقی

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 اردیبهشت 1399
گوگل شده است که در جریان موسیقی بازی برای سال های بسیاری است اما با وجود ضرب و شتم اپل به پانچ با بازی موسیقی راه بازگشت در سال 2011 و راه اندازی های متعدد خدمات مختلف در طول زمان این غول جستجو در واقع هرگز تبدیل به یک بازیکن بزرگ در پر رونق اما فوق العاده رقابتی صنعت تحت سلطه Spotify در.

منتظر یک انتقال از ویژگی های است که در نهایت بیش از

در آماده سازی برای آن اجتناب ناپذیر حرکت است که هنوز هم مبهم برای برنامه ریزی "بعد از این سال" گوگل در حال انجام چیزی است که باید آن را انجام داده اند مدت زمان طولانی پیش. یعنی اضافه کردن یک انتقال بدون درز ابزار برای کمک به بازی موسیقی مشترکین به راحتی مهاجرت تمام مسائل خود را به موسیقی یوتیوب.
 

ما در حال صحبت کردن نیست و فقط آهنگ های مورد علاقه و آلبوم و همچنین شخصی و مشترک, لیست پخش, اما همچنین تمام خریدهای خود را ارسال سرپرستی ایستگاه و تنظیمات سلیقه شخصی است که می توان با یک کلیک (یا شیر) از یوتیوب موسیقی را فشار دهید. این روند واقعا به عنوان ساده و به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل اگر چه بسته به نوع داده های خود را, آن می تواند به طور طبیعی کمی بیش از چند دقیقه.

توصیه های به روز خواهد شد فورا در یوتیوب موسیقی روی صفحه اصلی است که بسیار سرد و گوگل به شما اجازه می دانم که هر دو توسط ایمیل و گوشی های هوشمند اعلان هنگامی که همه مورد علاقه خود را آهنگ ها و آلبوم های موجود در خود را "خانه جدید" برای پخش موسیقی.

بسیاری از ویژگی های همان مقدار زیادی از افزودنی بدون تغییرات قیمت گذاری

بدیهی است که شما باید در همه زمان ها در جهان (و نه دقیقا) و شروع روند انتقال تنها زمانی که شما آماده برای خداحافظی به Google Play Music پلت فرم بسیاری از مردم استفاده می شود به عشق در برابر همه شانس. قبل از اینکه به طور کامل خاموش کردن سرویس گوگل است که به طور طبیعی برنامه ریزی برای ارائه "مقدار زیادی از توجه دادن به هر کس یک شانس برای شروع تازه... در واقع بدون شروع از ابتدا بر روی پلت فرم کاملا جدید.
راه موسیقی یوتیوب است بسیار شبیه به آن پیشرو در بسیاری از جهات به عنوان به خوبی به عنوان مسلما برتر در چند کلید ادارات و شما می توانید لذت بردن از این برنامه کاملا رایگان با تبلیغات و یا پرداخت $9.99 در ماه برای عضویت در حق بیمه. نیز وجود دارد فراگیر $11.99 یوتیوب گزینه حق بیمه را در نظر بگیرید اگر شما می خواهید به خلاص شدن از شر تبلیغات و لذت بردن از پس زمینه گوش دادن و پخش آنلاین ویژگی های "سراسر همه از یوتیوب."

Google Play Music Unlimited, اعضای, به دنبال سوئیچ به موسیقی یوتیوب حق بیمه و یا یوتیوب حق بیمه نباید نگران هر گونه قیمت گذاری تغییرات یا به عنوان آنها خواهد بود "به طور خودکار اعطا معادل ردیف" از سرویس جدید خود را بر اساس موجود "سطح از مزایای."

به عبارت دیگر به نظر می رسد گوگل به فکر همه چیز را در ماموریت خود را برای این انتقال را به عنوان صاف و اصطکاک به عنوان امکان پذیر است. که همچنین شامل پادکست, نقل و انتقالات هر چند اگر شما به آن نوع از چیزی که شما نیاز به حرکت خود را به اشتراک و قسمت پیشرفت به یک برنامه جداگانه به سادگی به نام گوگل پادکست.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب