ما توجه داشته باشید کهکشان 20 به زمین با Snapdragon 865+ توجه داشته باشید 21 ممکن است مستقیما به یک 3nm چیپ ست

به این دلیل که توجه داشته باشید کهکشان 20 و 20 فوق العاده راه اندازی بسیار هیجان انگیز است علاوه بر این مزایا

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 تیر 1399
به این دلیل که توجه داشته باشید کهکشان 20 و 20 فوق العاده راه اندازی بسیار هیجان انگیز است علاوه بر این مزایای داشتن یک دوربین است که با تمرکز و S Pen است که ادعا چیپست ارتقا هر دو برای ما و نسخه بین المللی.
ما مدل های انتظار کشتی با نام Snapdragon 865+ داخل, در حالی که Exynos 992 ارتقاء در نسخه بین المللی این شایعه به زمین جدید با 5nm تولید گره همان است که اپل برای استفاده از آن A14 پردازنده در آیفون سری 12.
ارتقا همراه با احتمالی جدید HOP, صفحه نمایش, تکنولوژی, احتمالا مراقبت از استاتیک 120 هرتز سرعت رفرش مسائل هستند که با یک تلفن در S20 سری باتری به خصوص برای Exynos توجه داشته باشید از 20 مدل.
برای تبصره 21, اما, و یا هر آنچه آن را به نام سال آینده سامسونگ ممکن است رفتن مستقیم به 3nm تولید گره راهنمایی صنعت نشر در خارج از تایوان. به جای داشتن یک وسیله موقت 4nm گره مانند آن را با 8nm Exynos در S20 سری قبل از معرفی یک 7nm Exynos 990 سامسونگ گزارش شده است که رفتن به نوار کردن 3nm چیپ ست به طور مستقیم.

با توجه به این که 3nm گره است که در آن قانون مور را ظاهرا متوقف می شود, معتبر, کسانی که 3nm چیپست ممکن است با ما در حالی که خوب به طوری که قدرت پردازش و ساعت فرکانس جنگ ممکن است شروع نشست به عنوان به زودی به عنوان تبصره 21 بازدید قفسه های بعدی سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن