ظرف اعلام برنامه های جدید برای افزایش همراه مشتریان

پس از اتمام آن $1.4 میلیارد دلار کسب با حداکثر سرعت دویدن اعتباری, کسب و کار, غذا اعلام کرد که تصمیم گرفته اس

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 تیر 1399
پس از اتمام آن $1.4 میلیارد دلار کسب با حداکثر سرعت دویدن اعتباری, کسب و کار, غذا اعلام کرد که تصمیم گرفته است برای ورود به خرده فروشی های بی سیم در بازار راه اندازی شده توسط برنامه های جدید برای افزایش همراه مشتریان. با بیش از نه میلیون, مشتریان, افزایش, تلفن همراه قرار است به صورت کاملا مخل به صورت بی سیم میباشد.به همین دلیل شروع فردا, جولای 2, ظرف, دوباره زنده شد $hrink-آن! برنامه ای که شروع می شود در $45 برای 15GB. نام این برنامه می آید از این واقعیت است که آن را کاهش می دهد مشتریان ماهانه نرخ دلار 5 پس از سه روز-زمان پرداخت و با اضافی $5 پس از شش کل در زمان پرداخت.

Verizon به تازگی معرفی مشابه برنامه های پیش پرداخت در ماه گذشته اما افزایش همراه بود برای اولین بار به ارائه این خدمات تا جولای 2014 قبل از این کاهش پرداخت طرح متوقف شد. اما بیشتر وجود دارد!

ظرف را اعلام کرد که علاوه بر جدید (و در عین حال قدیمی) $hrink-آن! طرح آن را نیز پیشنهاد افزایش همراه مشتریان $35 10GB طرح که شامل بحث نامحدود و متن. همانطور که گفته شد هر دو برنامه در دسترس خواهد بود با شروع ماه جولای 2 و مشتریان می توانند برای ثبت نام در هر کدام از این دو برنامه با موجود خود را سازگار با دستگاه و یا خرید یکی از جدید از افزایش.

همانطور که قبلا گزارش امروز افزایش همراه مشتریان خود ادامه خواهد داد به استفاده از T-Mobile network بنابراین سیگنال و سرعت و پوشش باید یک مشکل نیست تا زمانی که ظرف را 5G شبکه می رود زندگی می کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب