دلفین ها آموزش هر یک از دیگر ترفندهای جدید

محققان مشاهده کرده اند, دلفین ها آموزش هر یک از دیگر رفتارهای جدید است. عمل 'کشته' و یا به دام انداختن ماهی ه

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
  • محققان مشاهده کرده اند, دلفین ها آموزش هر یک از دیگر رفتارهای جدید است.
  • عمل 'کشته' و یا به دام انداختن ماهی ها در پوسته می توانید در سراسر گروه از دلفین ها به عنوان حیوانات مشاهده و یادگیری از یکدیگر است.
  • درک این که چگونه حیوانات منتقل مهارت ها و تکنیک های جدید حیاتی برای ما درک حیوانات گروه های اجتماعی و سطوح بالاتری از هوش در گونه های پیشرفته تر.

دلفین ها برخی از باهوش ترین حیوانات بر روی این سیاره است. آنها فوق العاده شوخ و قادر به برخی از بسیار چشمگیر چیز از جمله استفاده از ابزار برای به دام انداختن طعمه و حتی با استفاده از اشیاء به بازی بازی. یک کشف جدید در خارج از استرالیا بیشتر پشتیبانی از این مفهوم است که آنها به طور جدی smart گونه که دانشمندان می گویند آنها مشاهده دلفین ها در واقع آموزش هر یک از دیگر چگونه به استفاده از ابزار و بهتر شکارچیان.

این امر به ویژه جالب است زیرا دلفین ها مانند بسیاری از پستانداران تمایل به یادگیری اکثریت قریب به اتفاق از آنچه آنها می دانند که از مادران خود به جای از همسالان خود است. این مطالعه جدید می اندازد که مفهوم به سوال و نشان می دهد که دلفین ها' در حال حاضر قوی ساختار اجتماعی ممکن است حتی بیشتر از مزایای اضافه شده است.

مطالعه منتشر شده در زیست شناسی کنونیتمرکز بر روی یک نوع خاص از دلفین رفتار به نام "بمباران است." توپخانه روش مورد استفاده توسط برخی از دلفین ها به دام, به طوری که آنها به راحتی می توان به خورده. حیوانات با استفاده از بزرگ صدف حلزونی پوسته برای این منظور و به عنوان محققان توضیح می دهند که آنها ظاهر می شود برای مشاهده و یادگیری این مهارت از یکدیگر است.

"استفاده از چند شبکه نسخه از 'شبکه های مبتنی بر انتشار و تحلیل' (NBDA) ما نشان می دهد که توپخانه رفتار اسپرد از طریق غیر عمودی اجتماعی انتقال" محققان نوشتن.

"توسط آماری حسابداری برای هر محیطی و ژنتیکی تاثیر یافته های ما در نتیجه نشان دهنده اولین شواهد از عدم انتقال عمودی از یک جستجوگری تاکتیک در دندانه دار نهنگ. این تحقیقات نشان می دهد وجود دارد متعدد انتقال مسیر جستجوگری رفتارهای دلفین ها برجسته شباهت بین cetaceans و میمون های بزرگ در طبیعت از انتقال فرهنگی رفتارهای."

"غیر انتقال عمودی" دانشمندان صحبت از یادگیری است و عبور از مهارت ها و دانش که نمی آید از یک پدر و مادر و یا بزرگان. به جای دلفین ها در حال یادگیری از همسالان خود که چیزی است که تنها گاهی اوقات مشاهده شده در حیوانات غیر انسان مانند پستانداران.

"مطالعه ما نشان می دهد که رفتار جستجوگری 'کشته' که در آن دلفین دام ماهی داخل خالی صدف اسپرد را از طریق یادگیری اجتماعی در میان همکاران نزدیک" Sonja وحشی که رهبری این تحقیقات در بیانیه ای گفت. "این تعجب آور است که دلفین ها و دیگر دندانه دار نهنگ تمایل به دنبال 'آیا-به-مادر-آیا' استراتژی برای یادگیری رفتار جستجوگری."

"در طی بمباران های دلفین تعقیب شکار خود را که معمولا یک ماهی به پوسته خالی از غول gastropods قرار دادن منقار خود را به پوسته آن را به سطح آب و سپس آن را تکان مورد به تخلیه آب به بیرون از پوسته به طوری که ماهی می افتد به خود دهان باز."

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب