OG Google صفحه اصلی بازدید جدید در پایین ترین قیمت در سراسر کشور هوشمند بلندگو فروش

گوگل ممکن است قادر به نگه دارید تا با آمازون پر رونق هوشمند سخنران فروش, امروزه, اما اگر شما می دانید که در آ

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 اردیبهشت 1399
گوگل ممکن است قادر به نگه دارید تا با آمازون پر رونق هوشمند سخنران فروش, امروزه, اما اگر شما می دانید که در آن (و به ویژه هنگامی که) به نگاه شما می توانید یکی از غول جستجو صدای-کنترل خانه هوشمند دستگاه در مقاومت ناپذیر و کاملا اکو-خرد کردن قیمت.
البته آن را در واقع نه که سخت برای پیدا کردن یک قاتل گوگل صفحه اصلی معامله در زمان نوشتن این مقاله, به عنوان هر کس از کارخانه سازنده دستگاه خود را برای بهترین خرید, Walmart, Target, kohl's, Adorama و احتمالا دیگر عمده فروشندگان مجاز در سراسر کشور در حال شارژ 29 دلار پاپ به جای 99 دلار برای یک "استاندارد" 2016-منتشر هوشمند بلندگو با ساخته شده است در گوگل دستیار پشتیبانی می کند.
گوگل از گوگل

گوگل از بهترین خرید

گوگل از خانه خارج شده

گوگل از هدف
که نشان دهنده بی سابقه تخفیف 70 درصد, ذهن, شما, ضرب و شتم نیمه خاموش ارتقاء به تازگی ارائه شده توسط تقریبا همه یکسان مذکور خرده فروشان (و بیشتر). به طور طبیعی ما نمی تواند کمک کند اما این را به عنوان یک حتی واضح تر نشانه آن است که یک دوم-gen Google صفحه اصلی به احتمال زیاد دوبله لانه صفحه اصلی است که در نهایت حق در اطراف گوشه احتمالا در حال آماده شدن برای اعلام رسمی کنار اواسط محدوده صفحه 4a گوشی در اواخر این ماه با وجود هیچ tipsters یا leakers ذکر هر چیزی در مورد قریب الوقوع محصول نشده است.
حتی اگر دیر عاقبت به تحقق در فقط چند هفته است که مسلما هیچ کاری نمی کند برای کاهش درخواست تجدید نظر از بزرگترین Google صفحه اصلی معامله تا کنون. ما در حال صحبت کردن در مورد یک به طور منظم "به اندازه" سخنران در اینجا با نسبتا قدرتمند و صدا بسیار عالی دوربرد میکروفن و غیر قابل انکار طراحی شیک و هزینه کمتر نسبت به لیست قیمت لانه مینی.
دریافت لانه مینی از گوگل

دریافت لانه مینی از بهترین خرید

دریافت لانه مینی از خارج

دریافت لانه کوتاه از هدف

صحبت از 2019-منتشر کوچک مدل ما باید اشاره کنم که چیزی که مشخص شده در سراسر کشور بیش از حد اگر چه این کاهش قیمت قطعا نه به اندازه کافی شدید به واجد شرایط به عنوان یک گوگل صفحه اصلی-مطابق مقرون به صرفه. که چون لانه مینی در واقع مطابقت با کاهش 29 دلار قیمت آن بزرگتر و برادر بزرگتر در حالی که بسته بندی بسیار پایین تر از فن آوری های صوتی.

البته اگر شما می خواهید بهترین تجربه صدای موجود در ترکیب با گوگل دستیار دیجیتال فراست شما باید به چلپ چلوپ کردن در خانه حداکثر دلربا $249 به جای $299 قیمت است که در واقع به طور دائم پایین آورده از $399 در سال 2018 پس از ساخت آن تجاری اولین در سال 2017.


دریافت صفحه اصلی حداکثر از گوگل

دریافت صفحه اصلی حداکثر از بهترین خرید

دریافت صفحه اصلی حداکثر از خارج

دریافت صفحه اصلی حداکثر از هدف
متناوبا, شما می توانید انتخاب کردن برای یک Max طراحی و صوتی قابلیت در پشت سر هم با یک بزرگ 10 اینچی HD صفحه نمایش لمسی در یک قیمت از $199 کاهش از $229 قیمت که ممکن است احساس مانند یک زندگی در حال تغییر معامله تا زمانی که شما متوجه لانه Hub حداکثر جدیدترین (و احتمالا بزرگترین) عضو گوگل نسبتا محبوب و خوب بررسی خانواده اکو-رقابت های هوشمند بلندگو.
دریافت لانه Hub حداکثر از گوگل

دریافت لانه Hub حداکثر از بهترین خرید

دریافت لانه Hub حداکثر از خارج

دریافت لانه Hub حداکثر از هدف
در نهایت جمع و جور تر لانه Hub که قبلا به عنوان شناخته شده گوگل صفحه اصلی هاب در حال حاضر می تواند خریداری شده در $79 عملا در همه جا پس از سرد 50 دلار تخفیف خود را. این مدل هدف به اعتصاب تعادل بین قیمت و قدرتمند صدا با احترام کامل-محدوده بلندگو در دو و همچنین به عنوان یک 7 اینچ ال سی دی صفحه نمایش لمسی. آن را آسان به را انتخاب کنید فقط یکی از این بودجه دوستانه و فوق العاده همه کاره پسران بد, سوگند ملایمی?
دریافت لانه Hub از گوگل

دریافت لانه Hub از بهترین خرید

دریافت لانه Hub از خارج

دریافت لانه Hub از هدف


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب