آیا گوگل فقط نشت صفحه 4a و صفحه 5 قیمت ؟

پس از دو موفق, نسل, گوگل ظاهرا از دست داده و راه خود را با صفحه گوشی های هوشمند است. به درستی قیمت صفحه 3a بود

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
پس از دو موفق, نسل, گوگل ظاهرا از دست داده و راه خود را با صفحه گوشی های هوشمند است. به درستی قیمت صفحه 3a بود یک چراغ امید, اما همه چیز رفت و دوباره در سراشیبی با صفحه 4. البته گوگل است که یکی به رفتن بدون مبارزه و ظاهرا می خواهد آن را به انجام همه چیز را راست این سال است. گزارش شده است که چرخش در اطراف این صفحه 4a می شود ارزان تر از شایعه $399 برچسب قیمت و در حال حاضر گوگل لنت اعتبار بیشتر برای کسانی که نشت.


صفحه 5 شروع قیمت را گزارش می شود 100 دلار پایین تر از صفحه 4

یک ق کاربر (از طریق Android Authority) فقط نوشته شده یک تصویر از گوگل بررسی و آن نکات که صفحه 4a شروع خواهد شد در $349 و بیشتر حق بیمه صفحه 5 هزینه خواهد شد $699 در پایگاه خود را پیکربندی.

اگر چه این بررسی نمی کند به طور مستقیم ذکر است این دو گوشی آن را در مورد یک گوشی با بدنه پلاستیکی و 3.5 میلی متر جک هدفون و یک بالا پایان گوشی های هوشمند با یک طبقه پیشرو دوربین و مقاومت در برابر آب و شارژ بی سیم.


ظاهرا گوگل در حال تلاش برای تعیین کدام یک از این دو گوشی کاربران ترجیح می دهند بیشتر است. در حالی که آن ممکن است نگران این صفحه 4a خوردن تا صفحه 5 فروش آن را حس می کند بیشتر به نگرانی در مورد به طور کلی حمل و نقل در حال حاضر.


این صفحه 4a به احتمال زیاد هزینه $349 برای نسخه 128GB بومی سازی. آیفون SE, از سوی دیگر شروع می شود در $399 برای 64GB مدل. اما گزارش اخیر ادعا می کند که اپل خواهد شد کاهش iPhone SE قیمت بیشتر برای افزایش فروش.


در حالی که این بررسی هیچ تایید است که این امر می تواند واقعی شروع قیمت از آینده صفحه 4a و صفحه 5 این چیزی است که گوگل به شدت نیاز به ماندن مربوطه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب