که رزومه هیدروکسی کلروکین محاکمه در پرتو مطالعه جنجال

Coronavirus درمان آزمایش که شامل هیدروکسی کلروکین ادامه خواهد داد و پس از تحقیقات گسترده جنجال سازمان بهداشت ج

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 خرداد 1399
  • Coronavirus درمان آزمایش که شامل هیدروکسی کلروکین ادامه خواهد داد و پس از تحقیقات گسترده جنجال سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد.
  • این هیدروکسی کلروکین بازوی COVID-19 همبستگی دادگاه متوقف شد و پس از یک مطالعه بزرگ گفت: این دارو می تواند COVID-19 بدتر برای برخی از بیماران.
  • مجموعه داده مورد استفاده برای این مطالعه که ظاهرا شامل 15,000 COVID-19 بیماران تحت بررسی است.

یک مطالعه گفت: چند هفته پیش که تهمت های مورد علاقه coronavirus درمان در واقع ساخته شده COVID-19 بدتر است. این تحقیق به نظر می رسید در خط با آنچه دیگر هیدروکسی کلروکین گفت: مطالعات نشان می دهد هیچ سود برای هیدروکسی کلروکین در برابر رمان coronavirus. چه متفاوت در مقایسه با سایر مطالعات بود دامنه این تحقیقات است. نویسندگان گفت: آنها در نگاه بیمار داده ها از 96,000 بیماران از جمله 15,000 COVID-19 موارد و گسترده ترین coronavirus مطالعه برای هیدروکسی کلروکین استفاده کنید به تاریخ. یکی دیگر از جزئیات مهم در مورد مطالعه مربوط به نوع تحقیقاتی که انجام شد. این مطالعه یک مطالعه شاهدی به جای دو سو کور آزمایش. این بدان معناست که پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده های به دست آمده از بیمارستان های دیگر به جای بررسی اثربخشی استفاده از مواد مخدر خود را. با اینحال نتایج درخواست سازمان بهداشت جهانی (WHO) و فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی و استرالیا به توقف خود را هیدروکسی کلروکین محاکمه.

در این روز که به دنبال بیشتر و بیشتر گزارش های برجسته چند بزرگ مسائل را با مطالعه و تحقیقات مشابه کاغذ همكاري با همان Surgisphere شرکت. به نوبه خود محترم مجلات پزشکی لانست و جدید مجله پزشکی انگلستان ارسال شده رسمی ابراز نگرانی در مورد دو مقاله و نویسندگان مرتبط با این شرکت خواستار ممیزی از داده ها. در پرتو این تحولات که تصمیم به ادامه هیدروکسی کلروکین بازوی همبستگی خود را مطالعه.

لانست هیدروکسی کلروکین مطالعه گفت که هیدروکسی کلروکین شد در ارتباط با میزان مرگ و میر بالاتر و نرخ بالاتر از مسائل مربوط به قلب در COVID-19 بيمار. داده ها آمد از 671 بیمارستان ها در سراسر جهان و از جمله 15,000 COVID-19 بيمار. دانشکده پزشکی هاروارد و استاد Mandeep Mehra همکاری نویسنده این مقاله است. اما نگهبان به زودی در بر داشت اختلاف با داده های مورد استفاده در مطالعه است.

Surgisphere این شرکت است که در جمع آوری این اطلاعات بیمار تحت آتش برای ناتوانی خود را به توضیح دهید که چگونه آن را به دست آمده و تجزیه و تحلیل تمام داده ها از تمام کسانی که در بیمارستان ها. این شرکت در مقابله با ادعا. اما Surgisphere به نظر می رسد به کمبود نیروی انسانی و توانایی های فنی برای انجام چنین وظیفه و مسائل نگهبان برجسته هستند به اندازه کافی به اختلاف صحت یافته است. علاوه بر این برخی از بیمارستان ها است که می تواند به ارائه اطلاعات بیمار را تکذیب کرد کار با این شرکت است. لانست در اوایل این هفته منتشر شده این ابراز نگرانی در مورد مطالعه:

مهم علمی سوالات مطرح شده در مورد داده های گزارش شده در این مقاله توسط Mandeep Mehra et al—هیدروکسی کلروکین یا کلروکين با یا بدون macrolide برای درمان COVID-19: ملیتی رجیستری analysis1—در مجله لانست منتشر شده در 22 مه سال 2020 است. اگر چه ممیزی مستقل از خاستگاه و اعتبار داده ها سفارش شده است و توسط نویسندگان وابسته نیست با Surgisphere و در حال انجام است با نتایج مورد انتظار بسیار در مدت کوتاهی ما در حال صدور بیان نگرانی برای هشدار به خوانندگان به این واقعیت است که جدی علمی سوالات آورده شده است توجه ما است. ما خواهد شد به روز رسانی این اطلاع را به عنوان به زودی به عنوان ما بیشتر اطلاعات.

Mehra و دیگر نویسندگان از دو Surgisphere مطالعات در حال انجام بررسی پایگاه داده های این شرکت تحویل داده است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد که هیدروکسی کلروکین مطالعه رو به جلو خواهد رفت. سازمان همبستگی دادگاه را پوشش می دهد چندین بالقوه COVID-19 درمان از جمله remdesivir و هیدروکسی کلروکین. "اجرایی گروه دریافت این توصیه و تایید ادامه از تمام سلاح های همبستگی دادگاه از جمله هیدروکسی کلروکین," او گفت:.

که هنوز هم می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که که هیدروکسی کلروکین و یا هر داروی دیگر که موثر در برابر COVID-19. اخیر remdesivir مطالعات نشان نداد اثرات مفید این دارو در COVID-19 موارد اما این تحقیق همچنین ثابت شده مواد مخدر به تنهایی نمی تواند در کاهش میزان مرگ و میر.

استرالیا که همچنین آن متوقف استرالیا Covid-19 دادگاه (شال گردن) محاکمه به تازگی گفت: در آن شما رفتن به جلو با آزمایش. "محاکمه در کمیته راهبری برای شال گردن به شدت از این جریان نیاز به دیتا از کارآزمایی بالینی به منظور روشن شدن اثر بخشی و ایمنی از هیدروکسی کلروکین در بیماران بستری با Covid-19," اصل, شال گردن محقق دانشيار استیون تانگ گفت: نگهبان. "کارآزمایی تصادفی شده شاهددار در نظر گرفته 'استاندارد طلا' وقتی که می آید به تست درمان در انسان به آنها حذف هر گونه تعصب رو ارائه شواهد قوی است که نیاز به امن و آگاهانه تصمیم گیری در مورد ادامه استفاده از درمان است."

جداگانه تصادفی هیدروکسی کلروکین مطالعه نشان داد که این دارو نمی تواند جلوگیری از عفونت کروناویروس.


زن و شوهر راه رفتن در مادرید اسپانیا است. منبع تصویر: پل سفید/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب