شواهد بیشتری از آینده اپل خدمات نرم افزاری پدیدار

Wearables از جمله دیده بان اپل و AirPods کمک کرده اند حفظ رشد در اپل در سال های اخیر به عنوان آی فون ، iPad و

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 خرداد 1399
Wearables از جمله دیده بان اپل و AirPods کمک کرده اند حفظ رشد در اپل در سال های اخیر به عنوان آی فون ، iPad و مک plateaued. اما اپل نیز شده است هل دادن آن خدمات و کسب و کار در حال حاضر به نظر می رسد این شرکت می تواند آماده یک تغییر بزرگ برای افزایش رشد.

این ممکن است شامل سیب موزیک اخبار+ و تلویزیون+


شواهد جدید کشف شده توسط 9To5Mac در اخیر iOS 13.5.5 نسخه بتا نشان می دهد که اپل در حال برنامه ریزی نوعی از خدمات بسته های نرم افزاری. فایل های موجود در این سیستم عامل به طور خاص اشاره به "بسته نرم افزاری را ارائه می دهند" و یک "بسته نرم افزاری اشتراک" که وجود ندارد قبلی در نسخه های iOS. ویژگی های آینده خدمات نرم افزاری باقی می ماند و معلوم نیست در این مرحله اما قبل از آن گزارش ادعا کرده اند اپل در حال برنامه ریزی یک تخفیف اشتراک که شامل موسیقی اپل, اپل اخبار+ و Apple TV+ با خانواده های پشتیبانی.

وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا اپل قصد دارد به ارائه اضافی بسته نرم افزاری که شامل امثال iCloud اپل و بازی های آنلاین ،

با وجود مراجع ذکر شده در بالا مشتریان هنوز هم ممکن است باید صبر کنید یک مدت طولانی قبل از رسمی اپل خدمات بسته معرفی شده است. همانطور که اشاره شد توسط فایننشال تایمز در اوایل این سال های اخیر معاملات صدور مجوز برای موسیقی اپل شامل توافق در مورد امکان جفت با دیگر خدمات است.

در ضمن این غول کوپرتینو است که انتظار می رود برای ادامه فشار دادن هر یک از خدمات به صورت جداگانه. بزرگترین تمرکز در حال حاضر به نظر می رسد اپل تلویزیون+ که در این گزارش 10 میلیون مشترک است و می تواند 100 میلیون دلار ظرف پنج سال آینده.

متاسفانه تنها حدود نیمی از کسانی که عضو هستند که کاربران فعال و اکثریت به احتمال زیاد نمی پرداخت با توجه به سال اپل به آی فون ، iPad و مک خریداران.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im