سرنوشت 2 در حال آمدن است به اندروید و iOS از طریق مایکروسافت پروژه xCloud

مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که آن را راه اندازی پروژه xCloud در سپتامبر اما اشاره نکرد که دقیقا ابر جریان خ

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 مرداد 1399
مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که آن را راه اندازی پروژه xCloud در سپتامبر اما اشاره نکرد که دقیقا ابر جریان خدمات در دسترس خواهد بود. برای کسانی که نمی دانم با پروژه xCloud آندروید و iOS کاربران قادر خواهد بود به بازی بازی های ایکس باکس و PC games بر روی تلفن خود و یا قرص.از همه مهمتر مایکروسافت به همراه پروژه xCloud به خود ایکس باکس بازی تصویب نهایی اشتراک به این معنی که برای $15 هر ماه شما می توانید صدها نفر از بازی ها بر روی PC, Xbox One, و یا تلفن همراه. مایکروسافت بازی های ایکس باکس تصویب و نهایی خدمات ارائه می دهد دسترسی به صدها نفر از بازی های بدون نیاز به آنها را خود. این بهترین معامله است که شما می توانید اگر شما نظر پرنیان.

در آن بازی ایکس باکس نمایش گذاشتن در اوایل این هفته مایکروسافت نشان داد که سرنوشت 2 خواهد بود از آمدن به ایکس باکس بازی در ماه سپتامبر تصویب. پس از این بازی خواهد بود بخشی از خدمات اشتراک, کسانی که برای پرداخت نهایی خواهد شد گزینه ای را برای بازی Destiny 2 بر روی بروید بر روی تلفن خود و یا قرص از ابر.

تمام توسعه با شروع ترک در دسترس خواهد بود به صورت رایگان همراه با سرنوشت 2 برای همه ایکس باکس بازی عبور مشترکان است. همچنین ارزش اضافه که بعد از سرنوشت 2 گسترش فراتر از نور را رها در نوامبر 10 و رایگان خواهد بود به همه ایکس باکس بازی عبور مشترکان در راه اندازی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن