ناسا بزرگ بعدی تلسکوپ فضایی در نهایت یک نام

ناسا آن را به نام جدید تلسکوپ فضایی پس از نانسی گریس روم "مادر هابل." تلسکوپ خواهد شد که قابلیت های بیشتری از

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 خرداد 1399
  • ناسا آن را به نام جدید تلسکوپ فضایی پس از نانسی گریس روم "مادر هابل."
  • تلسکوپ خواهد شد که قابلیت های بیشتری از هابل خواهد بود و به خصوص تنظیم برای شکار در نزدیکی سیارات فراخورشیدی است.
  • Nancy Grace روم اول زن برای برگزاری یک مقام اجرایی در ناسا است و به عنوان ابزاری در هابل برنامه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما نمی خواهم به آن اعتراف اما ناسا تلسکوپ فضایی هابل نمی تواند در اطراف برای همیشه لطفا برای. مطمئن مشترک NASA/ESA مشارکت است که نگه می دارد هابل مشاهدات رفتن می گوید آن را می توانید از آخرین دهه یا شاید دیگر اما در نهایت جانشین خواهد بود شات skyward به ارائه دیدگاه های جدید در جهان هستی است.

گسترده ای در زمینه نظر سنجی مادون قرمز تلسکوپ است که جانشین و ناسا فقط به آن یک نام مناسب. این فضاپیما که هنوز هم در حال توسعه شده است به نام Nancy Grace روم تلسکوپ فضایی یا فقط روم تلسکوپ فضایی برای اختصار به خاطر.

Nancy Grace روم شروع کار او در ناسا در سال 1959. مرگ او در اواخر سال 2018 با آن به ارمغان آورد بسیاری از مروری بر کار خود را با آژانس فضایی و تلاش های باور نکردنی برای اطمینان از تلسکوپ فضایی هابل پروژه با مته سوراخ کردن میوه. او را اغلب به نام "مادر هابل" با توجه به این واقعیت است که این تلسکوپ تقریبا به طور قطع نمی توانست وجود داشته است و بدون تلاش های خود را.

"نانسی گریس روم بود یک رهبر و مدافع که تعهد کمک به ناسا به طور جدی به دنبال زمینه اخترفیزیک و مصرف آن را به ارتفاعات جدید," ناسا توماس Zurbuchen در بیانیه ای گفت. "نام او سزاوار جای در آسمانها او مورد مطالعه و باز برای بسیاری از."

آن را فوق العاده اتصالات که ناسا را به افتخار او نامگذاری بعدی خود را با تکنولوژی بالا تلسکوپ پس از او. این فضاپیما خواهد شد مشغول به کار در سپتامبر سال 2020 در نقطه ای که از آن خواهد شد را در خود نگه دارد در حالی که آژانس فضایی افسردگی بیشتر پول در James Webb Space Telescope پروژه که خب اصلا به من آغاز شده است.

در نهایت بودجه تغییر خواهد کرد به روم تلسکوپ فضایی و ناسا آن را توصیف آن را فوق العاده چشمگیر قابلیت های:

روم تلسکوپ فضایی طراحی شده است که به دو ابزار گسترده ای در زمینه ابزار و تکنولوژی تظاهرات Coronagraph ابزار. گسترده زمینه ساز خواهد شد که یک میدان دید است که 100 برابر بیشتر از تلسکوپ مادون قرمز ابزار اجازه می دهد آن را به تصرف خود بیشتر از آسمان با کمتر رعایت زمان. این Coronagraph ابزار انجام خواهد شد کنتراست بالا تصویربرداری و طیف سنجی فردی در نزدیکی سیارات فراخورشیدی است.

یک تلسکوپ که می توانید در ادامه مطلب ببینید آسمان از هابل در حالی که همچنین در حال تنظیم برای exoplanet شکار ؟ برای تلفن های موبایل بسیار عالی برای من است. تا آنجا که زمانی که روم تلسکوپ فضایی راه اندازی خواهد شد, ناسا ممکن است آموخته اند که یک درس از James Webb شکست مفتضحانه دلیل آن را حتی جسارت یک حدس در این نقطه است. که احتمالا عاقلانه.

ناسا new Roman تلسکوپ فضایی به نام به افتخار Nancy Grace روم. منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن