دیوانه جدید باکتری ها تغذیه فلزی و دانشمندان آن را کشف حادثه

  • یک محقق از Caltech به طور تصادفی کشف یک فلز-خوردن باکتری ها پس از ترک شیشه های کثیف در آب.
  • باکتری ها به نظر می رسد به تغذیه منگنز ایجاد اکسیداسیون و ایجاد یک بیت از یک ظرف غذا.
  • دانشمندان اکنون بر این باورند که باکتری ها ممکن است مسئول برای برخی از شناخته شده مسائل با سیستم های توزیع آب است که در آن اکسید منگنز شمع و مسدود کردن جریان آب.

باکتری ها موجودات کوچک که ما هرگز اما که تاثیر عمیقی در ما روز به روز زندگی می کند. آنها زندگی می کنند و همه در اطراف ما و در درون ما! — و محققان فقط می توانید سعی کنید به درک که چگونه بسیاری از انواع مختلف وجود دارد. در حال حاضر یک تیم از میکروبیولوژی از Caltech تصادفا یک باکتری است که می کند چیزی است که آنها هرگز قبل از دیده می شود: آن را می خورد فلزی.

باکتری کشف شد به طور کامل توسط شانس. جارد Leadbetter یک استاد محیط زیست میکروبیولوژی در Caltech شد انجام آزمایش با منگنز و چپ در یک ظرف شیشه ای غوطه ور شدن در یک نزول در دفتر خود قبل از ترک برای چند ماه. پس از بازگشت به شیشه نگاه زیادی متفاوت است.

به عنوان توضیح داده شده است در یک مصاحبه مطبوعاتی در تحقیقات شیشه “بود پوشش داده شده با ماده تاریک.” داشتن هیچ ایده آنچه که دقیقا آن بود Leadbetter تصمیم به بررسی آن را با جزئیات بیشتر. “من فکر کردم چه چیزی است؟'” Leadbetter می گوید. “من شروع به تعجب می کنم اگر طولانی پس از میکروب ها ممکن است مسئول بنابراین ما به طور سیستماتیک انجام آزمون به شکل که.”

آن را به عنوان معلوم منگنز است که در سمت چپ بر روی خاکی شیشه شده بود اکسیده مصرف می شود توسط باکتری های میکروسکوپی که ظاهرا آمد از شیر آب که شیشه خیساندن شد. با وجود مقدار بسیار عظیمی از تحقیقات را به خود اختصاص مطالعه باکتری و هیچ کس تا به حال مشاهده یک نوع باکتری است که در واقع تغذیه فلزی تا به حال. پژوهش منتشر شده در طبیعت.

حتی جالب تر این باکتری ها ممکن است مسئول یک مشکل است که مشاهده شده با سیستم های توزیع آب. مشابه اکسیداسیون مشاهده شده در سیستم های که در مسیر آب و در حالی که برخی از دانشمندان استدلال که باکتری ها ممکن است مسئول آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آن را ثابت.

“وجود دارد یک مجموعه کامل از مهندسی محیط زیست در ادبیات نوشیدن-آب-سیستم های توزیع مسدود شدن توسط منگنز اکسیدهای” Leadbetter در بیانیه ای گفت. “اما چگونه و به چه دلیل چنین مواد تولید شده است وجود دارد یک معما باقی مانده است. واضح است که بسیاری از دانشمندان در نظر گرفته اند که باکتری ها با استفاده از منگنز به صورت انرژی ممکن است مسئول اما شواهد حمایت از این ایده در دسترس بود تا به حال.”

علاوه بر این Leadbetter و تیم او این نظریه را مطرح کرد که شبیه باکتری ها ممکن است مسئول برای ایجاد فلزی بزرگ “گره” است که مشاهده شده است در زمین اقیانوس ها. آنها خال خال شده است به عنوان دور برگشت به عنوان 1870s اما هیچ کس نمی دانست چه روند منجر به ایجاد خود را. این امکان وجود دارد محققان می گویند که باکتری ها هستند که سازندگان از این عجیب و غریب, ویژگی های بستر دریا.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de