چگونه برای مخفی کردن برنامه بر روی گوشی آندروید خود را

گاهی اوقات ممکن است شما به خودتان پیدا کنید نیاز به پنهان کردن برخی از برنامه های آندروید خود را به صفحه نمایش

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 تیر 1399

گاهی اوقات ممکن است شما به خودتان پیدا کنید نیاز به پنهان کردن برخی از برنامه های آندروید خود را به صفحه نمایش گوشی یا برنامه کشو. برای مثال – اگر شما مایل به نگه داشتن چشم کنجکاو از خود را در Facebook و یا فعالیت های WhatsApp و چت.

پنهان کردن نرم افزار نیز ممکن است در مفید آمده است زمانی که اجازه دادن به یک کودک با استفاده از تلفن خود را به منظور نگه داشتن آنها را از دسترسی به برنامه ها با در برنامه خریدهای. در هر صورت اجازه دهید پیدا کردن ساده ترین راه برای مخفی کردن برنامه از نه تنها خانه خود را روی صفحه نمایش اما برنامه کشو نیز می باشد.

چگونه برای مخفی کردن برنامه بر روی گوشی سامسونگ

اگر شما با استفاده از گوشی های هوشمند سامسونگ, سپس شما را در شانس هستید که سامسونگ شامل یک راه آسان برای مخفی کردن برنامه ها در تنظیمات. به سادگی باز کردن تنظیمات نوع صفحه اصلی "تنظیمات" را در نوار جستجو ضربه بزنید و سپس مطابق با نتیجه. در داخل شما یک گزینه به "مخفی کردن برنامه ها" که در آن شما می توانید انتخاب کنید که برنامه برای مخفی کردن از صفحه اصلی و کشو برنامه. شما انجام می شود!

مخفی کردن برنامه بر روی هر گوشی آندروید با یک شخص ثالث launcher

اگر گوشی های هوشمند خود را ندارد ساخته شده است در راه حل برای مخفی کردن برنامه ها, بهترین شرط بندی شما خواهد بود به سادگی دانلود و استفاده از یک پرتاب شخص ثالث است که می تواند آن را انجام دهد. Nova Launcher برای مثال در میان محبوب ترین و قابل تنظیم ترین موتورسواری در خارج وجود دارد. در بالا اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن صفحه اصلی خود را, آن را به شما توانایی برای پنهان کردن نرم افزار بر روی هر تلفن شما آن را نصب کنید بر روی. گرفتن این است که شما نیاز به خرید $4.99 نخست نسخه Nova Launcher است که به خوبی به ارزش آن.

در حال حاضر که شما در راه خود را launcher, Nova Launcher, به سادگی رفتن به صفحه اصلی خود ، روی ضربه بزنید و نگه دارید و بر روی یک منطقه خالی و سپس شیر "تنظیمات". در "تنظیمات" روی "کشو برنامه" و سپس در "مخفی کردن برنامه ها".

در اینجا شما می توانید انتخاب کنید که برنامه را نشان نمی دهد در کشو برنامه خود را دیگر فقط به یاد داشته باشید به همچنین حذف آنها را از روی صفحه نمایش خود را. در حال حاضر برنامه شما انتخاب کرده اید برای پنهان کردن و مخفی باقی خواهد ماند تا زمانی که شما بازگشت به همان "مخفی کردن برنامه های" منو و سازمان ملل متحد پنهان کردن آنها را.

مخفی کردن برنامه بر روی هر گوشی آندروید با برنامه اختصاصی hider

اگر شما مشتاق در تغییر پرتاب خود را همیشه وجود دارد گزینه ای را برای استفاده از یک برنامه که اختصاص داده شده به پنهان کردن برنامه های دیگر. درستی به نام App Hider به ذهن می آید که در بالا قادر به پنهان کردن خود را برنامه همچنین می توانید مخفی کردن عکس ها و ویدئوها ،

این اساسا اجازه می دهد تا شما را به وارد کردن یک برنامه به آن و سپس شما می توانید حذف از صفحه نمایش خود را. پس از آن با برنامه رفته از صفحه اصلی و کشو برنامه شما تنها قادر خواهد بود برای دیدن و باز کردن آن از طریق App Hider که به خودی خود می تواند قفل شده است در پشت یک رمز عبور.

وجود دارد و شما باید آن را به سه روش برای مخفی کردن برنامه بر روی گوشی آندروید خود را. مگر اینکه گوشی خود را ساده لوحانه پشتیبانی از پنهان کردن برنامه های که بعید است بهتر است به استفاده از یک لانچر مانند نوا خواهد شد که علاوه بر این اجازه دهید شما را بیشتر سفارشی کردن صفحه نمایش خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب