کورنینگ معرفی گوریل شیشه ای Victus یک ماده است که گوشی های هوشمند بیشتری indestructable

کورنینگ امروز پرده برداری گوریل شیشه ای Victus یک صفحه نمایش است که وعده داده می شود کمتر مستعد ابتلا به خارش

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • کورنینگ امروز پرده برداری گوریل شیشه ای Victus یک صفحه نمایش است که وعده داده می شود کمتر مستعد ابتلا به خارش و با دوام تر زمانی که در حال سقوط بر روی سطوح سخت است.
  • جانشین گوریل شیشه ای 6 next-gen گوریل شیشه ای دو بار به عنوان مقاوم در برابر خراش به عنوان سلف خود.
  • دستگاه های با گوریل شیشه ای Victus قادر خواهد بود برای زنده ماندن یک قطره از شش و نیم پا.

کورنینگ امروز اعلام کرد که نسخه جدیدی از آن انعطاف پذیر گوریل شیشه ای که وعده را به صفحه نمایش گوشی های هوشمند محکم تر از همیشه قبل از. دوبله گوریل شیشه ای Victus این صفحه نمایش جدید را به گوشی های هوشمند بیشتر نشکن و کمتر احتمال دارد به خراشیده کنید تا در طول استفاده روزمره. دومی نقطه است به خصوص جالب است زیرا در حالی که صفحه نمایش گوشی های هوشمند تبدیل شده اند و داشتن مقاومت در سال های اخیر ما را دیده اند بسیاری از پیشرفت وقتی که می آید برای جلوگیری از خش. به این منظور کورنینگ می بالد که گوریل شیشه ای Victus دو برابر خراش مقاومت موجود گوریل شیشه ای نمایش می دهد.

فراتر از بودن بیشتر ضد خش گوریل شیشه ای Victus نیز خواهد شد خیلی بیشتر نشکن از سلف خود, گوریل شیشه ای 6. کورنینگ (آرکانزاس) اشاره می کند که دستگاه های با گوریل شیشه ای Victus نمایش قادر خواهد بود برای زنده ماندن قطره از شش و نیم پا بر روی سطوح سخت است. این یک گام بزرگ رو به جلو با توجه به این که بسیاری از دستگاه ها می توانید شروع به ترک که از ارتفاع پنج متر.

"کاهش یافته است تلفن می تواند منجر به شکسته همراه, اما همانطور که ما توسعه یافته بهتر است, عینک, گوشی جان سالم به در برد بیشتر قطره اما همچنین نشان داد بیشتر, خش قابل مشاهده است که می تواند تاثیر قابلیت استفاده از دستگاه" کورنینگ اجرایی جان Bayne گفت: در آزادی مطبوعات. "به جای رویکرد تاریخی ما از درخواست ما فن به تمرکز بر روی یک هدف واحد – ساخت شیشه ای بهتر است یا قطره یا ابتدا ما خواسته آنها را به تمرکز بر روی بهبود هر دو را رها کنید و ابتدا و به آنها تحویل با گوریل شیشه ای Victus."

هیچ نشانه ای وجود دارد به زمانی که اولین دستگاه با گوریل شیشه ای Victus را وارد بازار اما این توسعه های جدید است که بدون شک یک پیروزی برای کل صنعت ، هر چند اپل, آی فون, اولین گوشی های هوشمند به ویژگی های نسل بعدی شیشه ای از کورنینگ شرکت تخصصی شیشه ای در حال حاضر می توان در بیش از 8 میلیارد دستگاه در سراسر 45 عمده مارک های. کافی است برای گفتن آن را تنها یک ماده از زمان قبل از بعدی گوشی های هوشمند شما خرید کشتی با گوریل شیشه ای Victus.

یک ویدیو از Corning معرفی تکنولوژی همراه با برخی از فیلم از رها کردن آزمون را می توان در زیر مشاهده:

کورنینگ ادعا می کند که اقتصاد از تولید باقی خواهد ماند همان است که می گویند ما نمی بینیم شرکت هایی مانند اپل و گوگل در تصویب و اضافه شدن هزینه های تولید برای مصرف کنندگان است.

به عنوان یک نقطه از علاقه اپل در سال گذشته سرمایه گذاری 250 میلیون دلار کورنینگ برای کمک به تسریع توسعه "دولت از-هنر های شیشه ای فرآیندهای تجهیزات و مواد انتگرال به تحویل نسل بعدی دستگاه های مصرف کننده."

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن