زمین کردم لعنتی توسط سیارک ها 800 میلیون سال پیش

یک سیارک بمباران نهفته هر دو ماه و زمین حدود 800 میلیون سال پیش تحقیقات جدید نشان می دهد. با قدمت چاله در ماه

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
  • یک سیارک بمباران نهفته هر دو ماه و زمین حدود 800 میلیون سال پیش تحقیقات جدید نشان می دهد.
  • با قدمت چاله در ماه محققان قادر به برآورد زمانی که سیستم زمین-ماه بود با یک سیارک طوفان.
  • این دانشمندان معتقدند که این بمباران به طور چشمگیری تحت تاثیر زمین و همه چیز زندگی در اینجا در زمان.

هنگامی که شما نگاه کنید در این ماه شما مقدار زیادی از حفره های با اندازه های مختلف داستان از بسیاری از اثرات زمین کوچک همسایه را تحمل کرده است. به عنوان محققان تر و ماهر تر در پیری این ویژگی آنها دریافت یک ایده بهتر از این نوع آثار است که زمین خود را تجربه کرده است و بیش مشابه جدول زمانی.

در حال حاضر محققان از دانشگاه اوزاکا را به اتمام کار خود را در بررسی نزدیک به 60 قمری چاله با استفاده از مشاهدات از مدارگرد قمری Kaguya. چیزی که آنها کشف شده است که ماه را تجربه بمباران سیارک اثرات حدود 800 میلیون سال پیش. که بدان معنی است که زمین تقریبا قطعا تجربه مشابه سختی در اطراف همان زمان.

به عنوان محققان توضیح می دهند که در یک مقاله جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطاتتعیین تاریخ سیارک اثرات بر روی زمین دشوار است با توجه به این واقعیت است که آب و کارائی و اساسا پاکسازی آثار بیشترین تاثیر چاله. ماه از سوی دیگر تجربه چنین فرسایش و می تواند به عنوان یک نوع فیزیکی رکورد سیارک بمباران در سیستم زمین-ماه.

با بررسی سن برخی از چاله در ماه — و بررسی آن چاله های با هم تداخل دارند و یا ایجاد شد در دیگر چاله — دانشمندان می توانید یک ایده خوب از زمانی که زمین و ماه با تجربه تعداد زیادی از سیارک اثرات. در این مورد محققان مشخص شد که سن چاله مسابقات تا به خوبی با یک بار در تاریخ زمین که در آن محیط به طور چشمگیری تغییر نشان می دهد که بسیاری از اثرات بیش از یک دوره کوتاه از زمان منجر به تغییرات شدید در محیط زیست بر روی زمین است.

"با توجه به فسيل سنین ejecta از دهانه کوپرنیک و تاثیر شیشه spherules مختلف از فرود آپولو سایت ما نتیجه گیری کرد که پراکنده meteoroid بمباران رخ داده در سراسر ماه در حدود 800 Ma" محققان نوشتن. "بر اساس دهانه پوسته پوسته شدن قوانین و برخورد احتمالات با زمین و ماه ما نشان می دهد که حداقل (4-5) × 1016 کیلوگرم meteoroids حدود 30 تا 60 برابر بیشتر از چیکخولوب تاثیر باید سقوط به سیستم زمین-ماه بلافاصله قبل از Cryogenian بود که دوره ای از تغییرات محیطی است."

عظیم چیکخولوب دهانه است که تصور می شود بهترین شواهد از برخورد یک سیارک که ناشی از جرم مرگ خاموش از گونه های دایناسور و بسیاری دیگر از اشکال زندگی بر روی زمین است. این مطالعه جدید نشان می دهد که به طور کلی به بیش از 60 برابر جرم چیکخولوب سیارک ناودان به زمین به تدریج کوچکتر اثرات آن شده اند تا حد زیادی پاک شده از سطح زمین است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب