چین ماموریت مریخ آماده است برای راه اندازی

چین و آژانس فضایی است که برنامه ریزی برای راه اندازی اولین مریخ نورد ماموریت این هفته است. این Tianwen-1 مامو

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • چین و آژانس فضایی است که برنامه ریزی برای راه اندازی اولین مریخ نورد ماموریت این هفته است.
  • این Tianwen-1 ماموریت شامل یک مدارگرد مریخ به عنوان به خوبی به عنوان یک کاوشگر و مریخ نورد.
  • ماموریت این است که میله میله برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه سال 2021 است که در همان بازه زمانی که در آن ناسا پشتکار رور برنامه ریزی شده است می رسند.

ناسا پشتکار رور ممکن است در مورد به راه اندازی (امیدوارم) اما ایالات متحده تنها کشور آماده سفر به سیاره سرخ. چین و Tianwen-1 فضاپیما در حال آماده سازی برای راه اندازی است که برنامه ریزی شده برای این هفته و آن را تحویل یک میزبان کامل از ابزار به سطح مریخ و همچنین آسمان بالا.

این Tianwen-1 ماموریت شامل نه تنها یک کاوشگر و مریخ نورد بلکه یک مدارگرد مریخ که بازگشت علم داده به آن گرداننده پشت بر روی زمین است. ماموریت است برای اولین بار در چین و در بسیاری از, اما بزرگترین دستاورد در اینجا خواهد بود این کشور برای اولین بار مریخ نورد در سیاره دیگری است.

چین به تازگی ساخته شده و تاریخ زمانی که آن را انجام نخستین فرود نرم در سمت دور از زمین ماه است. این یک پیشگامانه ماموریت که بازگشت برخی بسیار جالب مشاهدات و داده اما روباتیک ماموریت به مریخ است تا کنون بیشتر به چالش بکشد. در یک مقاله جدید منتشر شده در طبیعت نجومماموریت رئیس جدید ماموریت مریخ ارائه می دهد برخی از بینش به این کشور اهداف خود را از مریخ ماموریت.

به عنوان تیم علمی نشان می دهد در مقاله جدید ماموریت های بسته بندی شده با ابزار است که صیقلی هر دو آسمان و سطح اکتشافات جدید:

وجود 13 علمی محموله در Tianwen-1 ماموریت در کل. هفت ابزار در هیئت مدیره این مدارگرد شامل دو دوربین مریخ-مدار اکتشاف زیرسطحی رادار مریخ کانی شناسی طیف سنج مریخ مغناطیس مریخ یونی و خنثی ذرات تجزیه و تحلیل و مریخ پر انرژی ذرات تجزیه و تحلیل است. شش ابزار نصب شده بر روی مریخ نورد شامل Multispectral, دوربین, زمین, دوربین مریخ-مریخ نورد اکتشاف زیرسطحی, Radar, مریخ, سطح ترکیب آشکارساز مریخ میدان مغناطیسی آشکارساز و مریخ هواشناسی نظارت بر.

با استفاده از این ابزار چین دانشمندان به امید دستیابی به پنج اهداف اولیه:

(1) به نقشه مورفولوژی و زمین شناسی ساختار (2) بررسی سطح خاک و آب-یخ توزیع (3) به تجزیه و تحلیل سطح ترکیب مواد (4) برای اندازه گیری یونوسفر و فنی مریخ آب و هوا و محیط زیست در سطح و (5) به درک فیزیکی زمینه (الکترومغناطیسی گرانشی) و ساختار داخلی از مریخ است.

که بسیار بلند پروازانه لیست اهداف, اما زمانی که شما در حال راه اندازی یک ماموریت برای یک موقعیت به عنوان دور به عنوان مریخ, شما نیز ممکن است بزرگ بروید. ماموریت برنامه ریزی شده است برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه سال 2021 که اتفاق می افتد به همان زمان ناسا پشتکار رور است که میله میله به لمس کردن بر روی سیاره سرخ. در همان زمان این امید مدارگرد مریخ از امارات متحده عربی است که انتظار می رود به لغزش به مدار اطراف سیاره است. اگر همه چیز می رود با توجه به طرح 2021 باید یک سال هیجان انگیز برای اکتشافات مریخ.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب