سازمان دیده بان Elon Musk به جی لنو یک پیش نمایش منحصر به فرد از تسلا جدید Cybertruck

Elon Musk و جی لنو در زمان چرخش در تسلا جدید Cybertruck برای آینده قسمت از گاراژ جی لنو. این قسمت را هوایی این

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 خرداد 1399
  • Elon Musk و جی لنو در زمان چرخش در تسلا جدید Cybertruck برای آینده قسمت از گاراژ جی لنو.
  • این قسمت را هوایی این جمعه اما یک پیش نمایش کلیپ آنلاین ظاهر اوایل امروز.
  • تسلا ارزان ترین Cybertruck مدل خواهد بود در قیمت $39,900.

تسلا دارای چند جذاب وسایل نقلیه در خط لوله, اما هیچ وسیله نقلیه بدستآمده بیشتر اعتیاد به مواد مخدره و فتنه از Cybertruck این شرکت اولین تاخت و تاز کردن به جهان از وانت. در اصل پرده برداری از این در ماه نوامبر گذشته تسلا را Cybertruck واقعا به نظر می رسد مانند چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از. Elon Musk قطعا شوخی نیست وقتی که او گفت: این کامیون را به رخ کشیدن ", مربوط به اینده, cyberpunk" و Blade Runner-esque طراحی.

این Cybertruck تاریخ انتشار, در این مرحله, باقی می ماند کمی در هوا با توجه به این که ارزان ترین Cybertruck مدل شده است تحت فشار قرار دادند به 2023. و با توجه تسلا تاریخ با محصول تاخیر آن باقی مانده است دیده می شود اگر گرانتر از مدل های در دسترس مدتی در سال 2022 که در ابتدا برنامه ریزی شده است. ضمنا عمومی Cybertruck رؤیت بیش از چند ماه گذشته تبدیل به یک کمی بیشتر به عنوان تسلا همچنان در حال تست نمونه های اولیه.

چند ماه پیش برای مثال مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk و جی لنو دیده می شد رانندگی Cybertruck در مرکز شهر لس آنجلس است. به عنوان شما ممکن است حدس زده اند که این جفت ارز در حال ضبط یک بخش برای یک قسمت از گاراژ جی لنو. این قسمت در سوال این است که مجموعه ای به هوا چهارشنبه و CNBC در اوایل امروز ارسال شده جالب 47-پیش نمایش دوم از قسمت.

این قطعه شروع می شود با لنو درخواست نحوه تولید نهایی خودرو ممکن است متفاوت از نمونه آنها در حال رانندگی در. هرگز یکی به خجالتی و دور از افشای اطلاعات مشک صراحت گفت که در حال حاضر نمونه اولیه 5 درصد بیش از حد بزرگ است.

"آن را به تناسب در حالت عادی گاراژ" مشک گفت: به عنوان لنو و معروف خود چانه راننده سرشونو تکون دادن همراه است.

زمانی که لنو در مورد آرایش از شیشه جلو مشک گفت: تسلا خواهد بود با استفاده از یک نوع از زره پوش های شیشه ای. و چون مشک دارای استعداد چشمگیر او گفت که Cybertruck درب دستگیره ساخته شده از فولاد ضد زنگ بسیار قوی است که آنها به طور موثر ضد گلوله یک تفنگ دستی.

ویدیو کامل را می توان در زیر مشاهده:

و به صورت خوب, اندازه, این, از جلو شات گرفته شده در کالیفرنیا در اوایل سال جاری نشان می دهد تسلا Cybertruck از پشت. عکس اینجا واقعا نشان می دهد چقدر عظیم الجثه یک خودرو Cybertruck واقعا است.

هر چند آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به خوبی Cybertruck به فروش می رساند و پس از آن در نهایت می رسد علاقه اولیه در وانت کامیون به طور قابل ملاحظه ای قوی است. تسلا نیست ما را با ارائه آمار و ارقام به روز شده در اما شده است وجود دارد حدس و گمان است که Cybertruck قبل از دستور — که نیاز به 100 دلار سپرده — در حال حاضر می تواند تحت الشعاع 500,000 خوانده شده را علامت.

نهایی به عنوان یک یادآوری ارزان ترین Cybertruck — تک موتور مدل — هزینه خواهد شد $39,900. دو موتور نسخه شروع خواهد شد در $49,900 در حالی که سه موتور نسخه خواهد شد در قیمت $69,900.

منبع تصویر: تسلا

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب