سامسونگ در آینده flagships به رخ کشیدن کورنینگ جدید Gorilla Glass Victus

آینده گل سرسبد گوشی های هوشمند انتظار می رود برای به رخ کشیدن کورنینگ به تازگی نشان داد گوریل شیشه ای Victus

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
آینده گل سرسبد گوشی های هوشمند انتظار می رود برای به رخ کشیدن کورنینگ به تازگی نشان داد گوریل شیشه ای Victus است که مقاوم در برابر خراش و بسیار دشوار است که آن می تواند مقاومت در برابر قطره از کمتر از شش فوت است. جدید شیشه ای است و نه به معنای فقط برای محافظت از صفحه نمایش گوشی های هوشمند بلکه کسانی تعبیه شده در محصولات دیگر مانند تبلت ها و لپ تاپ ها و wearables.تست های آزمایشگاهی زد توسط کورنینگ نشان داد که گوریل شیشه ای Victus می تواند محافظت از صفحه نمایش گوشی را حتی اگر دستگاه قطره از 2 متر است. با توجه به شرکت های دیگر مقاوم در برابر خراش شیشه ای به طور معمول زمانی که معافیت کاهش یافته و از کمتر از 0.8 متر است. نه تنها این, اما جدید Gorilla Glass Victus است که دو بار به عنوان به عنوان مقاوم در برابر گوریل شیشه ای 6 وقتی که می آید به خراش و تا چهار برابر بهتر از بقیه رقابت است.

گوریل شیشه ای Victus نیست ادم به این شرکت اذعان می کند که مواد مانند خاک و شن و ماسه و فلز هنوز هم می توانید ابتدا یک صفحه نمایش محافظت شده توسط این خاص شیشه آستانه گزارش. اگر چه حرکت نزولی این امر در مورد تمام شیشه ای در کل, گوریل شیشه ای, کورنینگ را Victus می توانید "کاهش آن موارد کاملا به طور چشمگیری است."

در حالی که کورنینگ اشاره نمی کند که گوشی خود را دریافت کنید جدید Gorilla Glass Victus آن را تایید می کنند که سامسونگ خواهد بود که اولین مشتری آن را "درون" خود گوشی. این یک حرکت بازاریابی از سامسونگ با توجه به این که دوام تبدیل به یک عامل کلیدی برای مشتریان به دنبال خرید یک گوشی هوشمند جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de